T-Mobile OnePlus 6T دو سیم کارت را پشتیبانی نمی کند

Visits: 0

T-Mobile OnePlus 6T با حامل قفل شده است و دو سیم کارت را پشتیبانی نمی کند

OnePlus 6T

برای اولین بار در تاریخ OnePlus ، جدیدترین دستگاه فوقالعاده آن از طریق T-Mobile به عنوان بخشی از توافق منحصر به فرد بین دو شرکت برای خریداران ایالات متحده در دسترس قرار خواهد گرفت.

همانطور که انتظار می رود، OnePlus 6T در سه مدل ذخیره سازی و دو رنگ عرضه می شود. با این حال، T-Mobile تایید کرده است که تنها مدل 8/128 گیگابایتی در Midnight Black را به ارزش 579 دلار ارائه می دهد – مشتریان می توانند با فروش 279 دلار  تلفن های قدیمی خود، آن را خریداری کنند. این دستگاه خاص به هیچ وجه به جز یکی از گزینه های باز نشده است.

طرفداران OnePlus که تصمیم به خرید Unlocked OnePlus 6T می گیرند، به شکاف دو سیم کارته دسترسی پیدا خواهند کرد که هم اکنون از Wi-Fi Verizon پشتیبانی می کند، به این معنی که صاحبان می توانند به شبکه LTE Big Red متصل شوند. با این حال، مشتریانی که تصمیم به خرید OnePlus 6T از طریق T-Mobile نخواهند داشت این مزیت را دارند. این به این دلیل است که دستگاه فقط یک نانو سیم کارت را پشتیبانی می کند و همچنان با حامل قفل می شود، بدین معنا که با سایر شبکه ها سازگار نخواهد بود.

بدون شک برخی از طرفداران OnePlus ممکن است این را به عنوان یک اشکال قابل توجهی که می تواند آنها را نسبت به مدل قفل شده را ببینید. اما به نظر نمی رسد که این شرکت بیش از حد نگران باشد. پس از همه، در یک مصاحبه پس از این رویدادها، اظهار داشت که “هنوز هم برای کاربران آمریکایی استفاده از دو سیم کارت  بسیار نادر است. بنابراین، OnePlus 6T باید” نیازهای بیشتر مشتریان T-Mobile را برآورده کند.

تیز لرن

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *