معرفی KORG KROME Grand برای kontakt

Visits: 88

KORG KROME Grand

معرفی KORG KROME Grand برای kontakt

قطعا صداهای پیانو برای تمام کیبورد ها بسیار مهم هستند . KROME شبیه ساز کاملی برای پیانو “German D Grand” را که برای پرچمدار KRONOS ساخته است . علاوه بر صداهایی با 88 نمونه کامل استریو ( به منظور 88 کلید )  بدون لوپ ، و شامل رزونانس دمپر نیز به آن  اضافه شده است . در حقیقت ، حافظه PCM که فقط برای این پیانو “آلمانی D Grand” مورد استفاده قرار می گیرد ، چندین برابر – حتی چند ده برابر – از حافظه ای PCM است که در یک ورک استیشن کیبورد معمولی یا یک سینتی سایزر PCM استفاده می شود .

در این مطلب هدف ما معرفی KORG KROME Grand برای kontakt می باشد ، که شامل لایبری های بسیاری برای آهنگ سازی ست ، در این دسته از مطالب شما می توانید با جست و جو در سایت و مشاهده صفحات ، سایت ف با دیگر پیانو ها و لایبری های کنتاکت – کانتکت پلیر معروف آشنا شوید .

قابل توجه این است که صدای نمونه های اصلی کاملا بی عیب و نقص هستند ، و هیچ مقدار از پارامترهای ویرایش شده  نمی توانند یک تجربه کاملا واقعی و مناسب ایجاد کنند . اما KROME Piano نمونه ای از علاقه و اشتیاق کورگ است که باعث می شود موسیقی دانان و آهنگ سازان از صداهای چشمگیر ان که با سازهای جدید تلفیق شده و پخش می شوند لذت ببرند . این پیانو طنین انداز ، معتبر و واقع گرایانه نشان دهنده یک جهش مهم و بزرگ از نظر کیفیت صدا در یک کیبورد با این محدوده است .

برخی دیگر از ویژگی های KORG KROME Grand

KORG KROME Grand

آشنایی با KORG KROME Grand

KORG KROME Grand KONTAKT

  • پیانو German D Grand .
  • Krome Grand Piano برای KONTAKT .
  • پد های Krome Grand Piano برای KONTAKT .
  • سمپل های با کیفیت بالا .
  • برای KONTAKT 5 و نسخه های بالاتر .
KORG KROME Grand

تصاویر KORG KROME Grand برای kontakt

ویدیوی معرفی در یوتیوب

برای مشاهده می توانید اینجا کلیک کنید

تیز لرن

نوبت شماست لطفا شما اگر تجربه کار با این پیانو و نمونه های مشابه دارید را برای ما در قسمت نظرات پایین مطلب بنویسید .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *