آیا شکلات برای خوانندگان خوب است یا بد؟ | همه چیز درباره شکلات

Visits: 2050

شکلات برای خواننده ها

 

شکلات یک خوردنی بسیار دوست داشتنی است. مردم برای بالا بردن حال و هوای خود شکلات مصرف می کنند ، به آنها در آرامش یا لذت بردن از غذا کمک می کند. با این وجود ، شکلات برای خوانندگان خوب است یا بد ؟ 


به عنوان یک خواننده ، این غذای شیرین یکی از بدترین غذاهایی است که می توانید قبل از اجرا استفاده کنید و باید از خوردن شکلات قبل از آواز خواندن به هر قیمتی خودداری کنید. میزان قند و کافئین زیاد آن می تواند به شدت بر روی تارهای صوتی شما تأثیر بگذارد. لازم نیست که به عنوان یک خواننده شکلات را برای همیشه ترک کنید ، اما انتخاب مواد غذایی آگاهانه به مراقبت از صدای شما کمک می کند.

سلامت آواز برای یک خواننده از اهمیت زیادی برخوردار است. خوب است بدانید که چه غذاهایی را باید و نباید قبل از اجرا از آنها استفاده کنید ، بنابراین می توانید آوازهای خود را به بهترین شکل اجرا کنید. در این مقاله در تیزلرن ، تحقیقات زیادی در مورد تأثیرات شکلات بر روی آوازهای خواننده و همچنین چگونگی به حداقل رساندن ضرر های آن انجام شده است. 

 

آیا شکلات برای آواز خواندن بد است؟

آیا شکلات برای خوانندگان بد است


متأسفانه برای دوستداران شکلات ، این یکی از بدترین غذاهایی است که قبل از آواز خواندن آن را میل کنید. از نظر قند و کافئین زیاد  – دو محصول که می توانند قبل از شروع اجرا عملکرد تارهای صوتی شما را تحت تأثیر قرار دهند. شکر می تواند بعد از خوردن آن در گلوی شما بچسبد و تولید مخاط را افزایش دهد ، که ممکن است باعث شود صدای شما احساسی خلط آور و ناخوشایند شود .

خوردن شکلات قندی فقط بر گلو شما تأثیر نمی گذارد. این می تواند بر تمام بدن شما قبل از عملکرد تأثیر بگذارد. هنگامی که عجله تان از بین می رود ، انرژی موجود در شکر به دنبال نابودی انرژی شما خواهد بود. این کار باعث می شود درست همانطور که می خواهید روی صحنه بروید احساس کمبود در خود کنید.

کافئین – یکی دیگر از ترکیبات اصلی شکلات – به همان اندازه برای بدن شما قبل از نمایش نیز بد است. کافئین می تواند آب را از سیستم بدن تان خارج کرده و تار های صوتی شما را خشک کند. اگر قبل از خواندن شکلات کافئین دار میل کرده باشید ، ممکن است صدای شما نتواند به دامنه و استقامت کامل خود برسد .

آیا ورزش به صدای آواز خوانی شما کمک می کند؟ | تاثیر ورزش برای خوانندگی

 

آیا شکلات تیره برای خوانندگان بهتر از سایر شکلات هاست؟ 

شکلات تیره


خوردن در حد اعتدال ، شکلات تیره می تواند برای سلامتی شما مفید باشد. شکلات با 65٪ مواد جامد کاکائو یا بیشتر سرشار از آنتی اکسیدان است و می تواند به کاهش فشار خون و افزایش متابولیسم شما کمک کند. شکلات تیره از شیر و شکلات سفید سالم تر است – اما هنوز هم برای صدای شما خطرناک است.

شکلات تیره معمولاً حاوی قند و شیر کمتری نسبت به سایر شکلاتها است. اما فکر نکنید که این باعث می شود انتخاب بهتری برای خوانندگان است ، گمراه نشوید. شکلات تیره از کافئین بالاتری نسبت به شکلات شیری برخوردار است. طبق مطالعات ، شکلات تیره حاوی 12 میلی گرم کافئین در هر میزان است ، در حالی که شکلات شیری حاوی 9mg در هر 1.55 میزان است.

کافئین موجود در شکلات تیره به طور بالقوه می تواند در تارهای صوتی شما کمبود ایجاد کند و باعث پیشگیری از ریفلاکس اسید قبل از اجرا شود ، بنابراین بهتر است قبل از آواز خواندن از مصرف انواع شکلات خودداری کنید.

 

آیا نوشیدن شکلات داغ برای خوانندگان بد است؟

شکلات داغ


شکلات داغ و پودر کاکائو همانند شکلات به شکل جامد باز هم برای صدای شما خیلی بد است. هنوز هم حاوی کافئین هست و قند زیادی دارد که می تواند صدای شما را خراب کند.

شکلات داغ همچنین حاوی شیر است؛ شیر ، محصولی دیگر که باید قبل از اجرا از آن اجتناب شود. مصرف لبنیات می تواند باعث آسیب به تارهای صوتی شما شود و گلو را با مخاط مواجه کند . این باعث می شود احساس نیاز به تمیز کردن مداوم گلوی خود کنید.  درست چیزی که نمی خواهید قبل از اجرا یجاد شود .

شکلات داغ به طور کلی میزان کافئین آن نسبت به قهوه ، چای و بیشتر نوشیدنی های نرم کم است. با این حال ، هنوز هم باید با احتیاط رفتار کرد زیرا شکلات و لبنیات آن توانایی آواز شما را مختل می کند .

 

دوستان مطلب مهمی که قرار هست اینجا بگم ، فرصت استثنایی دوره تئوری موسیقی هست که برای علاقه مندان به موسیقی در نظر گرفته شده ، این دوره تمام نیاز های شما رو پوشش میده و بطور کامل با مثال های متنوع موسیقی رو به صورت ویژه درک می کنید …

اینجا دوتا خبر دارم براتون : خبر خوب اینکه تخفیف ویژه در نظر گرفته شده تا بتونید به راحتی دوره رو تهیه کنید 

و خبر بد اینکه این فرصت محدوده و چیزی به انتهای تخفیف نمونده 

پیشنهاد میکنم اگر علاقمند به یادگیری موسیقی هستید ، این دوره رو از قسمت فروشگاه سایت تهیه کنید . ممنونم که تیزلرن رو به عنوان مرجع موسیقی خودتون انتخاب می کنید .

 

چگونه تأثیر شکلات را روی صدای خود به حداقل برسانید


بهتر است در ساعتهای قبل از اجرا از خوردن شکلات به هر شکلی خودداری کنید. این بدان معنا نیست که شما باید شکلات را از رژیم غذایی خود به طور کامل حذف کنید ، هرچند! هنوز روش هایی وجود دارد که می توانید از خوردن شکلات لذت ببرید و تأثیر آن را بر روی صدای خود محدود کنید.

قبل از آواز خواندن ، شکلات توصیه نمی شود ، اما این بدان معنی نیست که شما مجبورید از عملکرد خود عقب بمانید! بعد از روی صحنه آمدن ، شکلات خود را مصرف کنید.
مقداری آب یا چای گیاهی را در کنار شکلات بنوشید تا رطوبت به پوسته های صوتی شما بازگردد.
مارک های شکلات داغ را انتخاب کنید که مقدار کافئین کمتری برای کاهش میزان انرژی دارند. آنهایی که با مخلوط کاکائو ساخته می شوند ، معمولاً مقدار کافئین کمتری دارند.
به برچسب ها نگاه کنید تا ارزیابی کنید که کدام نوع ها از نظر قند و کافئین بالاترین میزان را دارند. شکلات تیره با مواد جامد کاکائو بیشتر ساخته می شود ، بنابراین مقدار کافئین بالاتری نیز خواهد داشت.

 

چگونه پیانیست بودن را به عنوان شغل انتخاب کنیم ؟

 

آیا شیرینی ها روی تارهای صوتی شما تأثیر می گذارد؟


شیرینی ها یکی دیگر از لذت های مخربی هستند که شما باید یاد بگیرید که قبل از اجرای یک کار از خوردن آنها اجتناب کنید. انواع شیرینی ها ، از شیرینی های سفت گرفته تا شیرینی های گرم ، قند فوق العاده بالایی دارند و قبل از آواز خواندن بر صدای شما تأثیر می گذارند.

شیرینی ها قند زیادی دارند اما از نظر پروتئین و فیبر حاوی مقدار کمی هستند. این عدم تعادل مواد مغذی باعث می شود که به محض دوری از قند ، خیلی سریع از فرسوده شودید و احساس لاغری کنید. استفاده بیش از حد مواد قندی و حاوی شکر قبل از آواز خواندن ، در صدای شما تغییر ایجاد می کند و می تواند متفاوت باشد.

شیرینی می تواند در دهان شما بماند و گلو را با مخاط آغشته کند و باعث ایجاد خلط شود. این می تواند صدای آواز خواندن شما را خشن تر کند. قبل از اجرا ، از مکیدن آبنبات های نعناع دار احتیاط کنید زیرا این مواد قندی را می توان مشابه شیرینی های شیرینی پزی جای داد.

 

آیا شکلات بدون قند برای خوانندگان خوب است؟


انتخاب یک شکلات بدون قند ممکن است راه حل مناسبی برای کاهش مصرف قند باشد. شما احساس قند و شیرینی مانند شکلات معمولی را تجربه نخواهید کرد ، اما مصرف محصولات قندی ، بدون قند یا کاهش یافته قبل از نمایش و اجرایتان هنوز می تواند برای شما بد باشد.

الکلهای قندی مانند مالتیتول ، سوربیتول و اریتریتول اغلب به عنوان جایگزینی شیرین کننده در محصولات بدون قند استفاده می شوند. اینها ممکن است به اندازه قند طبیعی قند خون شما را افزایش ندهد ، اما بعضی از مواقع اگر به مقدار زیاد خورده شوند ، می توانند عوارض جانبی مانند نفخ و مشکلات گوارشی ایجاد کنند. مراقب باشید چه مقدار غذا می خورید و وسوسه نشوید که بیشتر بخورید بخاطر اینکه بدون قند است .

 

بهترین غذاها برای صدا


شکلات فرآوری شده دارای ارزش غذایی بسیار کمی است و انرژی لازم را برای فعالیت به شما نمی دهد. بهترین نوع غذاها برای خوردن قبل از کنسرت و نمایش غذاهایی هستند که سرشار از مواد مغذی و ویتامین ها هستند ، مانند:

  • میوه تازه
  • مرغ
  • ماهی
  • بادام ها
  • سبزیجات
  • زنجبیل
  • مغز ها و حبوبات

ممکن است شکلات قبل از اجرا برای صدای شما بد باشد ، اما این بدان معنی نیست که شما باید آن را از رژیم غذایی خود به طور کامل حذف کنید. مقداری شکلات را به عنوان پاداش به خودتان برای وقتی که از صحنه خارج می شوید ، مصرف کنید .

تیز لرن

به نظر شما چه چیزی گزینه خوبی به عنوان جایگزین شکلات برای یک خواننده است ؟ در قسمت نظرات پایین برامون بنویسید !

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *