کدام خوانندگان مشهور سیگار می کشند؟ | 16 خواننده سیگاری

Visits: 73

سیگار کشیدن خوانندگان مشهور

 

برای هیچکس پوشده نیست که سیگار کشیدن برای سلامتی  بسیار مضر است. برای خوانندگان خطرات سیگار کشیدن از این هم بدتر است ، اما برخی از هنرمندان مشهور تصمیم می گیرند به هر حال این عادت بد خود را ادامه دهند. در ادامه با تیزلرن همراه باشید تا بدانید کدام خواننده ها سیگار می کشند و چرا باید جلوی آن را بگیرند!


افراد مشهور که سیگار می کشند غالباً این عادت را برای ازبین بردن  استرس و فشارهای کاری و درونی خود انجام می دهند . سیگار به آواز خوانندگان کمک می کند ، اما سیگار کشیدن به طور مرتب می تواند حرفه آنها را مختل کند ، بر زندگی شخصی آنها تأثیر بگذارد و صدای آنها را خراب کند .

شاید تعجب کنید که برخی از این خواننده های معروفی که سیگار می کشند ، ممکن است صدای آنها در حال حاضر عالی به نظر برسد – اما این باعث ماندگاری و تضمین صدای آنها نمی شود. استعمال دخانیات باعث سرطان می شود و بسیاری از آنها این عادت بد خود را بخاطر ترس از بخطر افتادن سلامتی ترک کرده اند .

 

خوانندگان مشهوری که سیگار می کشند  

 

#1 Bruno Mars

Bruno Mars

 

گفته می شود Bruno Mars خواننده فانک سیگاری شدید است. هنگامی که Adele برای ضبط آهنگ “All I Ask” برای آلبوم 25 خود با Mars همکاری کرد ، به شوخی گفت که “Bruno Mars مانند یک پیرزنی سیگار می کشد.”

 

#2 Zayn Malik

ستاره سابق 1D  با یک سیگار در دستش توسط دوربین ها شکار می شود. او در هیچ برنامه ای برای شروع عادت سیگار کشیدن خودش چیزی نگفت و نشان نداد و همین عامل باعث شد تا در سال 2018 هنگامی که در صفحه شخصی اش در اینستاگرام سلفی که سیگار کشیدن او را نشان میداد منتشر کرد ، جلب توجه کرد . هواداران وی او را متهم به تبلیغ سیگار کشیدن در طرفداران جوان خود  کردند و از او خواستند که بخاطر سلامتی و شغل خود آن را ترک کند.

 

#3 Chris Brown

معروف است که Chris Brown همواره در حال سیگار کشیدن است. این خواننده آمریکایی حتی در اوایل سال جاری ترانه ای را منتشر کرد به نام “بگذارید سیگار بکشیم” ” Let’s smoke ” .

این خواننده عواقب سیگار کشیدن را در سال 2016 تجربه کرد وقتی که دوست دختر سابق وی بخاطر قرار گرفتن ابتلای به آسم دخترشان ، او را در آسم دخترش متهم کرد .

در مقاله ای که در روزنامه دیلی میل منتشر شد ، کریس این ادعا را رد کرد و گفت که سیگار را ترک کرده است – پستی که بعداً حذف شد .

 

#4 Selena Gomez

https://youtu.be/LqPBovDcRnw

 

به گفته دوستانش ، دوست دختر سابق جاستین بیبر ، سلنا گومز ، هنگامی که او با ستاره ی پاپ آشنا شد ، به سیگاری های پیوسته تبدیل شد.

گومز برای اولین بار سیگار را وقتی که مجبور شد به عنوان بخشی از نقش خود در فیلم “Breakers Breakers” در سال 2013 ایفا کند امتحان کرد . در گفتگو با مجله Interview  ، او اعتراف کرد : “من قبلاً در تمام عمرم هرگز سیگار سیگار نکشیده بودم . واقعاً خنده دار بود؛ آنها باید به من نشان می دادند که چگونه این کار را انجام دهم . ” 

این خواننده و بازیگر آمریکایی اعتراف کرد که حتی زمانی که سیگار کشیدن را برای اولین بار امتحان کرده دوست نداشته است .

 

#5 Cheryl Cole

 

طبق گزارش ها ، ستاره سابق Girls Aloud یک سیگاری روشن و خاموش است.
در سال 2012 ، قبل از انتشار تک آهنگ “اسم من را صدا کن” ، سایت Metro فاش کرد که چریل از طرف مدیریتش به او دستور داده شده بود قبل از این که وکال ضبط کند ، سیگار را ترک کند .

یک منبع فاش کرد که “قبلاً چریل سعی در تسلیم شدن داشت ، اما هرگز اینقدر جدی نبود . این بار فشار واقعاً زیاد است – زیرا صدایش برای آواز خواندن ، شغل او ست. “

مشخص نیست که آیا چریل توصیه های خود را انجام داده و سیگار را به خوبی ترک کرده است ، زیرا بعداً در سال 2013 جلوی عکاسانی که از افراد مشهور عکس می گیرند سیگار کشید ….

 

خوانندگانی که سیگار می کشند

 

#6 Katy Perry 

کتی پری در هنگام شام یا تعطیلات مرتباً یک سیگار در دست می گیرد . این خواننده اخیراً سیگاری شده  و  سیگار می کشد .

طبق گمانه زنی ها ، پری این عادت را هنگام ملاقات با Russell Brand گرفته و بخاطر استرس برنامه ریزی برای جشن عروسی خود  سیگار می کشد .

 

#7 Lana Del Ray

Lana Del Ray سعی نمی کند که عادت خود را مخفی نگه دارد – معروف است که وی بصورت جادوگری روی صحنه سیگار می کشد . 

این ستاره پاپ به دلیل انتشار ترانه های عاشقانه غم انگیز با کیفیت سینمایی شناخته شده است و سیگار کشیدن با عکس های پر زرق و برق و لاکچری هالیوودی دارد . 

در طول نمایش در پورتلند در اکتبر امسال ، لانا دل ری کنسرت خود را در وسط کار متوقف کرد تا سیگار الکترونیکی ویپ خود را پیدا کند. شاید این نشانه این باشد که خواننده در تلاش است سیگار کشیدن را ترک کند ؟

 

آیا خوانندگان میتوانند سیگار بکشند ؟ 

خطرات سیگار برای خوانندگان

 

اگر در حرفه خوانندگی حرفه ای جدی هستید ، با سیگار کشیدن صدای خود را به خطر نیاندازید. سیگار می تواند عوارض بی پایانی بر سلامتی ، به ویژه تار های صوتی ، گلو و ریه های شما ایجاد کند. حتی فقط یک سیگار در هفته می تواند آینده شما را به عنوان خواننده مختل کند.

سیگار کشیدن تارهای صوتی شما را تحریک و خشک می کند. باعث رفلاکس اسید می شود و عملکرد ریه های شما را کاهش می دهد. این برای یک خواننده ویران کننده است ، زیرا  بدان معنی است که شما نمی توانید نوت ها را اجرا کنید و بکشید و نگه دارید .

کشیدن سیگار توانایی صوتی شما را از بین می برد و درنهایت صدای خوانندگی شما را از بین می برد. دود و قطران باعث تورم تارهای صوتی شما می شود و این می تواند به آسیب دائمی منجر شود. بهتر است به هر قیمتی از سیگار کشیدن خودداری کنید ، یا خطرات عمیق و نازک شدن صدا را برای خودتان به وجود می آورید .

 

خوانندگانی که سیگار را ترک می کنند

ممکن است زمان ببرد ، اما ترک سیگار عملی است. این افراد مشهور ثابت می کنند که این عادت از بین می رود و صدایشان از آنها تشکر می کند 🙂  : 

 

#8 Ed Sheeran

Ed Sheeran سال ها تلاش های ناكامي براي ترک سيگار داشت . اما وی سیگار را در سال 2017 ترک کرد و اکنون 2 سال است که سیگاری نیست .

خواننده برنده جایزه جهانی ، در سخنرانی در نمایشگاه الن دیژنرس ، فاش کرد : “دلیل این که من خیلی دوست داشتم سیگار بکشم فقط یک عادت بود . چک صوتی انجام می دادم ، سیگار می کشیدم ، اجرا می کردم  ، سیگار می کشیدم ، غذا می خوردم ، یک سیگار می کشیدم . “

وی دلیل ترک کردن سیگار را اینگونه می گوید : “فهمیدم 10 سال است که سیگار می کشم و این بد است .”

 

#9 Liam Payne 

 

Liam Payne پس از تولد پسرش Bear ، در سال 2017 سیگار را ترک کرد و به cold turkey رفت. او تلاش کرد تا این عادت را برای همیشه ترک کند ، اما پس از کمتر از یک سال غافلگیر شد .

در سال 2018 ، عضو گروه سابق One Direction  شد و دوباره تلاش کرد. طبق گزارش ها ، وی برای کمک به ترک سیگار از متخصص هیپنوتیزم نیز کمک گرفته است .

در مقاله ای در روزنامه دیلی میل ، گفته می شود که تلاش دوم پین موفقیت آمیز بوده است و خواننده “عاشق زندگی جدید خود بدون دود شده است – واقعاً به نظر می رسد که او این بار موفق شده است این کار را خوب را انجام  دهد” .

 

#10 Adele

صدای قوی آدل زمانی سیگاری شدید بود. به گفته سایت Mirror ، این خواننده روزی 25 سیگار می کشید و می ترسید این عادت او را بکشد.

در سال 2011 آدل مجبور شد دست از کار خود بکشد و مجبور شد زیر عمل جراحی تار قرار بگیرد زیرا صدای او در معرض آسیب دائمی بود . از آن زمان به بعد ، او سیگار را به خوبی ترک می کند .

 

خوانندگانی که مواد مخدر مصرف می کنند

برخی از خوانندگان مشهور بیش از حد درگیر سیگار کشیدن هستند . سیگارهای تنباکو برای صدای شما و سلامتی شما مضر وآسیب رسان است ، اما سیگار حتی خطرناک تر از آنچه گفته می شود است. بسیاری از این خوانندگان خوشبختانه این عادت را ترک کرده اند :

 

#11 Justin Bieber

جاستین بیبر سابقه مصرف سیگار و استفاده از مواد مخدر سنگین را دارد. در سال 2015 ، این خواننده و شاعر کانادایی حتی قبل از قدم زدن روی فرش قرمز برای جوایز موسیقی آمریکایی ، هنگام سیگار کشیدن مشاهده شد .

اخیراً بیبر در مورد تجربه خود با مواد مخدر صحبت کرده است – چیزی که اکنون او موفق به ترک آن شده است. در داستانی تحت عنوان The Independent ، این ستاره فاش کرد که با افسردگی خود مقابله کرده و به مقابله با رفتارهای مخرب روی آورده است . اما این هنرمند برنده جایزه Grammy سرانجام دریافت که “زندگی به مراتب برای او بهتر شده است ، از ایمان او ، ازدواج با مدل Hailey Baldwin  و گروه پشتیبانی اش دوستان و خانواده اش تشکر کرده است .” 

در اوایل سال جاری ، بیبر مبارزات خود را با سوء مصرف مواد برای هواداران از طریق پست اینستاگرام گفت . این پست را می توانید در زیر بخوانید .

https://www.instagram.com/p/B17JfkkHEKt/?utm_source=ig_embed

 

#12 Rihanna

خواننده سبک R&B ریحانا خجالتی ندارد که عادت های سیگار کشیدنش را نشان دهد. او اغلب در حال کشیدن سیگار عکاسی کرده است که ابرهای دود تبدیل به انگیزه و ویژگی وی در فیلم های موسیقی و جلد آلبوم “Talk That Talk” او شده اند .

ریحانا فقط سیگار نمی کشد ، بسیاری از دنبال کنندگان اینستاگرام او متوجه شده اند که او کم هوش تر نیز شده است.

 

#13 Miley Cyrus

 

Miley Cyrus آشکارا در مواد مخدر محو می شود. این خواننده 27 ساله قول داد که استفاده از ماری جوانا را در سال 2017 متوقف کند و اعتراف کرد که مصرف مواد مخدر روی کارش تأثیر می گذارد. اما او در اواخر سال گذشته وقتی مادرش به او سیگار کشیدن و حشیش را پیشنهاد کرد به این مواد هم اعتیاد پیدا کرد .

کوروش در گفتگو با USA Today ، اذعان می کند او گفته که : “مادرم مرا به آنجا برگرداند. هنگامی که من فقط کار می کنم ، فکر نمی کنم عملکردی داشته باشم که در بالاترین ، باهوش ترین ، با توانایی ترین و آگاهی بودن و موجود بودن ، خودم باشم ، بنابراین من هنگام کار سیگار نمی کشم . “

 

#14 Liam Gallagher

Liam Gallagher ‘به دلیل عشق به سبک زندگی راک اند رول بدنام است. این خواننده نوشیدنی ، سیگار و داروهای تفریحی مصرف می کند – اما می گوید که سعی در کاهش آن دارد.

به دنبال تجربه خودش در مورد سوءمصرف مواد ، گالاگر Gallagher به خوانندگان دیگر هشدار داد كه در مسیر او را دنبال نكنند .

وی به دیلی استار گفت : “من در زندگی شخصی خودم بعضی از آدم های فریاد زدم ، من یک زنم و شوهر دارم و ازدواج کردم و به بچه هایم آسیب رساندم . بنابراین به شخصه ، توصیه من این است که بیش از حد مواد مخدر مصرف نکنید و زیاد الکل ننوشید. “

شما باید این کار را متوقف کنید زیرا این شرایط شما را در موقعیت های مختلف به خطر قرار می دهد. “

 

#15 Lady Gaga

 

هواداران لیدی گاگا در مستند Netflix خودش به نام «گاگا: پنج پا دو» ، ستاره پاپ را در حال سیگار کشیدن نشان دادند. اما گاگا فقط سیگارهای تنباکو را نمی کشد. سیگارهای میخک را نیز می کشد

سیگارهای میخک (همچنین با نام Kreteks شناخته می شود) سیگارهای نازکی هستند که با ترکیبی از تنباکو ، میخک و سایر مواد ساخته می شوند. آنها حاوی ماده بی حس کننده ای به نام اوژنول هستند و حتی می توانند سمی تر از انواع دیگر سیگارها باشند .

به گفته روزنامه  Beyoncé ، – دوستان نزدیک لیدی گاگا – عادت به سیگار کشیدن این ستاره را غیر عادی محکوم نمی کنند .

 

#16 Mel B

 

در مصاحبه سال گذشته ، Mel B اعتراف کرد که سیگار می کشد و مصرف کوکائین باعث شد ازدواج و زندگی زناشویی اش از بین برود. دختر سابق Spice گفت كه او هنگام كار بر روي X Factor مواد مخدر مصرف كرد ، زيرا در زندگي شخصي خود احساس كمبود داشت و در حال مبارزه با افسردگي بود .

او در گفتگو با خورشید ، درباره مصرف مواد مخدر خود گفت : “من فردی غمناک و حساس بودم. من خارج از کنترل بودم حقیقت این بود که من به خودم شوخی می کردم که یک فرمول جادویی برای مقابله با زندگی ام پیدا کرده ام. کوکائین فقط افسردگی من را بدتر کرد ، و من دائم مضطرب و لبه مرزی بودم .  “

از زمان طلاق همسرش در سال 2017 ، Mel B عادت به مصرف مواد مخدر را ترک زد. او هنوز هم به طور مرتب با سیگار در محیط بیرون از سالن دیده شده است .

 

استفاده از مواد مخدر و موسیقی

تاثیرمواد مخدر بر موزیسین ها

 

مصرف دارو تأثیرات جدی بر سلامتی و بهزیستی روان شما خواهد گذاشت. برخی از خوانندگان معروف برای مقابله با سبک زندگی خود به مصرف مواد مخدر روی می آورند ، اما سوء مصرف مواد هرگز جواب نمی دهد و معمولاً مشکلات آنها را بدتر می کند. مواد مخدر می توانند صدای خواننده و توانایی اجرای آنها را از بین ببرد .

کوکائین می تواند تأثیرات مخربی بر سلامتی صدای آواز شما و همچنین سلامتی و حال عمومی شما بگذارد. هنگام سیگار کشیدن ، تأثیر مشابهی با تنباکو و ماری جوانا در گلو و تارهای صوتی تان دارد – می تواند باعث لارنژیت شود ، دامنه صوتی شما را محدود کرده و به طور جدی به تار های صوتی آسیب برساند .

مصرف کردن کوکائین می تواند به همان اندازه برای صدای شما مضر باشد. می تواند باعث خلط شود و باعث تورم و آسیب شدید دستگاه صوتی شما می شود . 

 

آیا داروها بر صدای شما تأثیر می گذارند ؟

مصرف هر نوع مواد مخدر – چه سیگار می کشید و چه م مصرف کنید – تأثیر شدیدی بر سلامتی شما خواهد گذاشت و بدون شک تأثیر روی صدای شما خواهد گذاشت. اگر مواد مخدر مصرف می کنید ، با این خطرات خطر روبرو هستید :

لارنژیت مزمن
سوختگی دائمی
سرفه های مزمن
از دست دادن صدا
دامنه صوتی محدود
بی روح بودن
اختلال در کنترل نفس
ضعف ریه ها
کیفیت صدای پایین و تندی را برای صدای خود ایجاد می کنید

 

آواز خواندن و سیگار کشیدن

 

اگر به موسیقی و رویای حرفه ای خود در موسیقی اهمیت می دهید ، بهتر است به هر شکلی از مصرف سیگار خودداری کنید.

برای ترک سیگار به کمک نیاز دارید؟ این منابع خارجی را مطالعه کنید : 

 

گرچه به نظر می رسد بسیاری از موسیقیدانان مشهور سیگار می کشند و هنوز هم از نظر ظاهری عالی به نظر می رسند ، اما سیگار کشیدن باعث می شود یک بمب لحظه ای در صدای آواز خوانی شما شروع به شمارش شود .

 

تیز لرن

آیا سیگار را ترک کرده اید یا می خواهید برای حرفه خود ترک کنید؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *