عادت های روزمره پیانیست های حرفه ای را یاد بگیرید

Visits: 291

عادت های روزمره پیانیست

 

زندگی یک نوازنده حرفه ای می تواند شلوغ و پرتنش باشد. برخلاف مشاغل سنتی ، نوازندگان معمولاً به عنوان فریلنسری کار می کنند و در هر وقت و زمانی رئیس و مکان خاصی ندارند. در حالی که این سبک زندگی درجه خاصی از آزادی را ارائه می دهد ، اما این مسئله با یک لایه استرس اضافه شده به آن نیز همراه است.


 

نوازندگان حرفه ای معمولاً نیاز به ایفای نقش در کل یک تیم را دارند که از جمله آنها می توان به بازاریابی ، تبلیغ ، رزرو کنسرت ، آموزش دادن و شرکت در برنامه ها اشاره کرد ، همچنین به تمرین روزانه و زمان برای خلاقیت.

 

یک فرد معمولی می تواند کاملاً از مهارت های مدیریت زمان موسیقی دانان حرفه ای موفق یاد بگیرد. در این مقاله می توانید چند ترفند یاد بگیرید که نوازندگان حرفه ای روزانه برای اطمینان از موفقیت و خلاقیت مستمر خود انجام می دهند!

 

 

برنامه ریزی از قبل

 

 

تنظیم یک برنامه روزانه برای خود باعث افزایش زمان تولید موسیقی و خلاقیت و کاهش استرس در شما می شود. به آن جزئیات اضافه کنید ! بسیاری از نوازندگان حرفه ای زمان تمرین پیانو خود را به دقیقه اختصاص می دهند. به این ترتیب ، وقتی زمان تمرین فرا می رسد ، دقیقاً می دانند که چه کاری و برای چه مدت انجام می دهند. شما هیچ وقتی تلف نمی کنید که چه کاری باید انجام دهید . برنامه ریزی به موقع برای جستجوی دانش آموزان ، پاسخ دادن به رزرو کاری یا ایمیل های تبلیغاتی یا تحقیق در مورد مکان های جدید برای انجام اجرای موسیقی و.. . این تمام یا بخشی از یک روز از زندگی یک نوازنده است .

 

 

سازماندهی لیست کارها به این روش در نهایت به شما کمک می کند که از کار خود راضی تر و راضی تر باشید ، میزان استرس کلی خود را به طور قابل توجهی کاهش دهید و به شما کمک کند تا مانند یک حرفه ای پیانو بنوازید. ترفند هایی برای انجام هر کار بزرگی مانند پیانیست موفق و پیشرفته ، تکمیل کارهای کوچک و قابل کنترل روزمره است که انجام آنها آسان است .

 

 

 

زمان خلاقیت تان را برنامه ریزی کنید

 

 

به نظر می رسد قابل درک نباشد ، اما ایجاد و داشتن برنامه برای زمان ایجاد خلاقیت یکی از کارهایی است که هر نوازنده باید انجام دهد. نوعی تفکر وجود دارد که می گوید خلاقیت باید خودجوش و تکانشی باشد. اصرارهای خلاقانه در زندگی ما از این خلأ بیرون می آید و هنرمندان و نوازندگان خوش شانس هستند که در لحظه ، جایی هستند تا آنها را روی کاغذ یا موسیقی ضبط کنند.

 

اگرچه این ممکن است گاهی درست باشد ، اما برنامه ریزی فرصت های ایجاد موسیقی به همان اندازه معتبر است و احتمالاً با موفقیت بیشتری نیز همراه است. با تعیین زمان برای آهنگ سازی و ساخت موسیقی ، شما در حال آموزش رفلکس ها و عضلات خلاق خود هستید که به صورت روزانه یا هفتگی درگیر شوند. مطمئن ترین راه برای ساخت موسیقی این است که برای تولید اثر موسیقی وقت بگذارید و با تعیین وقت برای ایجاد موسیقی ، خودتان را برای موفقیت خاصی تنظیم می کنید .

 

عادت های روزمره پیانیست

 

 

 

هر روز به موسیقی گوش دهید

 

گوش دادن به موسیقی ، ترجیحاً موسیقی جدید ، به صورت روزمره کار دیگری است که هر نوازنده باید انجام دهد. هیچ روزی از زندگی یک موسیقیدان نمی گذرد بدون اینکه کمی وقت بگذارد تا با دقت و انتقاد به صداهای جدید گوش دهد. انجام این کار به شما کمک می کند تا ایده و الهام بگیرید ، گوش های خود را تربیت کنید و ایده های خود را درباره آنچه ممکن است گسترش دهید . کار های هنرمندی را که تا به حال هرگز نشنیده اید یا ژانری را که هرگز کاوش و جستوجو نکرده اید ، بررسی کنید.

 

فراتر از آن ، گوش دادن به موسیقی جدید سرگرم کننده است! پس از همه ، شما به طور جدی پیانو را شروع کردید زیرا عاشق موسیقی هستید ، درست است؟ شاید آهنگ یا ملودی جدیدی را بشنوید که آهنگ جدید و اصلی را القا می کند. یا شاید شما یک خط فنی استثنایی را می شنوید و سپس 3 ساعت اضافی را صرف تمرین می کنید تا یاد بگیرید چگونه آن را اجرا کنید. شما هرگز نمی دانید که با شروع گوش دادن به موسیقی جدید چه اتفاقی خواهد افتاد.

 

یک تمرین عالی این است که یک لیست پخش در YouTube یا Spotify از موسیقی جدید و پخش مطبوعات تهیه کنید. به ترتیب هر آهنگ را گوش دهید و سعی کنید همزمان با موسیقی همراه با موسیقی آن را بنوازید . از طریق این تمرین ، شما تمرین گوش و مهارت های یادگیری خود به خود را تمرین می کنید و به یک لیست پخش کامل موسیقی که احتمالاً هرگز نشنیده اید گوش می دهید – این یعنی پیروزی / برد!

 

 

 

به مهمانی بروید

 

 

زندگی یک نوازنده موفق فقط کار نیست و اینطور نیست که هیچ تفریحی ندارد! پس از اتمام زمان خلاقیت ، تمرین و کسب درآمد خود ، به یک نمایش محلی بروید تا با موسیقی دانان دیگر ارتباط برقرار کنید. جامعه نوازندگان شما بزرگترین حامی شما خواهند بود و شما باید متقابلاً پشتیبانی کنید.

 

 

به همین ترتیب ، اگر می خواهید یک استودیوی دانشجویی اجرا ، همکاری با دیگران یا راه اندازی یک استودیو از دانش آموزان خود داشته باشید ، ضروری است که وقت خود را صرف معاشرت در محلی که سایر موسیقی دان ها می کنند – مکان های موسیقی محلی ، کافی شاپ ها ، رستوران و غیره کنید . این یکی از موارد زیر است : لذت بخشترین قسمتهای یادگیری ساز در بزرگسالی و یکی از مهمترین مواردی که هر نوازنده باید به آن توجه کند! علاوه بر این ، برای تحقیق درباره هر اجرای موسیقی که در شهر شما اتفاق می افتد ، وقت بگذارید و نکته ای را برای حضور در آن یادداشت کنید و در مورد آنچه یاد می گیرید یادداشت کنید .

 

 

 

 

برای بررسی و بازنگری کارهایتان وقت بگذارید

 

 

در پایان روز ، باید کمی وقت بگذارید تا در اهداف و پیشرفت خود تأمل کنید و در صورت لزوم برنامه های خود را اصلاح کنید. می توانید این کار را به صورت هفتگی یا ماهانه انجام دهید. با اهداف خود چگونه کار می کنید؟ آیا شما یک برنامه روزانه واقع بینانه تنظیم می کنید؟ آیا احساس می کنید در زندگی خود با موسیقی تعادل سالمی دارید؟ آیا از خلاقیت احساس رضایت دارید؟ آیا از پیشرفت فنی خود راضی هستید؟ آیا وقت خود را برای گوش دادن به موسیقی ، رفتن به نمایش در مکان های موسیقی یا بررسی جریان های زنده اختصاص می دهید و وقت خود را با موسیقی دانان دیگر سپری می کنید؟ بررسی با خودتان و احساس خود در این زمینه های مختلف به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید ، از نقشی که موسیقی در سبک زندگی شما ایفا می کند احساس رضایت بیشتری خواهید کرد و به شما کمک می کند تا مزایای آموزش موسیقی را برای خود درک کنید.

 

عادت های روزمره پیانیست

 

 

 

نتیجه گیری

 

 

سبک زندگی یک نوازنده حرفه ای ممکن است یک مهمانی بدون وقفه به نظر برسد ، اما در زیر سطح هر نوازنده موفقی فردی فوق العاده منظم و منظم نهفته است. نوازندگان موفق امروز باید طیف گسترده ای از کارها را به تنهایی انجام دهند. آنها باید برای تمرین ، آهنگسازی و ضبط موسیقی ، سازماندهی و برنامه ریزی اجراها و انتشار موسیقی ، ایجاد وب سایت ها و مدیریت دسته ای از حضورهای آنلاین در حال افزایش ، برنامه ریزی کنند و به نوعی وقت خود را برای تعامل با سایر افراد به روش های سالم ، در عین حال ، پیدا کنند . همچنین مراقبت از سلامتی بدنی  روانی خود .

 

 

مهم نیست که موسیقی در زندگی شما چه نقشی ایفا می کند ، شما می توانید از مهارت های مدیریت زمان نوازندگان جدی یاد بگیرید. با در نظر گرفتن این استراتژی ها در سبک زندگی خود ، از خلاقیت خود بیشتر می شوید و از رسیدن به اهداف موسیقی خود احساس رضایت بیشتری خواهید کرد ، چه اجرای برنامه برای دوستان و خانواده در یک گردهمایی ، انتشار آلبومی از موسیقی اصلی یا به سادگی برای خود به عنوان یک سرگرمی آزاد کننده از استرس ، پیانو بنوازید .

 

 

گردآوری و تهیه : تیز لرن

تمامی حقوق برای تیز لرن محفوظ است .

 

شما هم نظراتتان در مورد این مطلب را برای ما در قسمت نظرات پایین مطلب بنویسید

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *