آیا هر کسی می تواند خواننده شود؟

Visits: 7686

خواننده

 

 

وقتی هنرمندان مورد علاقه تان را تماشا می کنید یا به موسیقی شان گوش می دهید ، آرزو می کنید که مثل آنها باشید و خودتان هم خواننده شوید ؟  آیا شما همیشه سعی در آواز خواندن کرده اید ، اما همیشه اعتقاد داشته اید که نمی توانید این کار را انجام دهید ؟


شاید تعجب کنید – آیا هر کسی می تواند خواننده شود ؟ و خبر خوب این است که تقریباً همه می توانند از یک سطحی خواننده شوند . با این وجود ، این که آیا شما می توانید یک خواننده با حقوق حرفه ای شوید و در حد خوبی باشید به عوامل مختلفی بستگی دارد .

 

در ادامه این مقاله خواهید فهمید که آیا خواننده شدن و همچنین مشغله های مختلف و تفاوت بین آواز خواندن به صورت حرفه ای و تفریحی چه چیزهایی را لازم دارید . با تیز لرن همراه باشید …

 

 

آیا هر کسی می تواند خواننده خوبی شود؟

 

خواننده

آیا هرکسی می تواند یک خواننده خوب شود

 

تفاوت بین خواننده شدن و گفتن آن ، و تفاوت  پزشک یا وکیل در این است که برخلاف پزشکی یا وکالت ، شما این گزینه را دارید که بصورت حرفه ای ، نیمه حرفه ای یا به عنوان سرگرمی این کار را انجام دهید . به همین دلیل هرکسی می تواند خواننده شود ، مشروط بر اینکه تارهای صوتی تان کار کنند و شما میل و اشتیاق داشته باشید ، این امکان وجود دارد که فردی باشید که آواز می خواند ، و با کار به طرز چشمگیری بهبود می یابد .

 

 

آیا هرکسی با تمرین می تواند خواننده خوبی شود ؟

 

این جایی است که احتیاط وارد می شود . همه افراد نمی توانند یک خواننده واقعاً خوب شوند . برخی از مردم آنچه را که در اختیار دارند را همه ندارند .

اما شما نمی توانید همیشه وقتی این کار را شروع می کنید بگویید . ممکن است صدایتان اکنون وحشتناک به نظر برسید ، اما با کار ، تکنیک و راهنمایی در نوع صحیح سبک موسیقی برای صدای خودتان ، ممکن است یک چرخش و جهش کامل را تجربه کرده و استعدادی پنهان را کشف کنید .

 

این ظاهراً برای Ed Sheeran نیز اتفاق افتاده است ، و می گوید او با این استعداد متولد نشده است و حتی وقتی خوانندگی را شروع کرد ، خواننده خوبی نبود .  در ویدیوی پایین با هم ببینیم :

 

برای شماهده می توانید اینجا کلیک کنید 

 

 

نحوه استفاده از صدای آواز

 

به همین دلیل است که آنچه شما می خوانید بسیار مهم است . ممکن است شما در یک سبک عامیانه و محلی صدای تان فوق العاده است اما در سبک رپ صدای خوبی نداشته باشید . یا ممکن است از نظر سبک متال عالی باشید ، اما آواز خواندن یک تصنیف کاملاً خارج از مکان است .

نحوه استفاده از صدا را به بهترین نحو یاد بگیرید و انجام دهید ، در غیر این صورت ممکن است در این نبرد بازنده باشید . درست است که تعداد کمی از هنرمندان بسیار متنوع هستند و انواع مختلفی از آهنگ ها را می توانند بخوانند ؛ اما این افراد نادر هستند . بنابراین اگر شما یکی از آنها نیستید ، احساس بدی نکنید .

 

 

آیا هرکسی می تواند خواننده شدن را یاد بگیرد ؟

 

ما در اینجا چند کلمه کلیدی اضافه کرده ایم: “یاد بگیرید”. این بدان دلیل است که آواز خواندن ، در حالی که یک فعالیت طبیعی است ، هنوز مهارتی است که اگر می خواهید آن را به درستی یا به خوبی انجام دهید را ، باید یاد بگیرید .

برخی از صدا ها نسبت به سایرین از موسیقی بیشتری برخوردار هستند ، بنابراین خود را با دوستان خود مقایسه نکنید . صدایتان را را در سطح خودتان قرار دهید و روی بیرون آوردن صدا و استعداد فردی خود متمرکز شوید .

 

 

 

آیا هرکسی می تواند آواز را با صدای کوک شده بخواند ؟

 

خواننده

آیا هرکسی می تواند با صدای کوک شده آواز بخواند

 

برخی از افراد گوش خوبی برای موسیقی دارند ، در حالی که برخی دیگر از آنها به عنوان اصطلاحی ” ناشنوا ” موسیقی را یاد می گیرند ، به این معنی که ترانه سرایی و خواندن نت های صحیح برایشان بسیار دشوار است .

با این حال ، هر کس می تواند آواز خواندن را با صدای آواز خود بخواند ، فقط شاید به خوبی دیگران و دیگران نباشد – و ممکن است تمرین زیادی نیاز داشته باشد .

 

 

آیا واقعاً می توانید یاد بگیرید که خوب و روی کوک بخوانید ؟

 

ممکن است دور از دسترس به نظر برسد ، بنابراین توصیه می کنیم که آن را امتحان کنید و نتیجه را ببینید ! به طور کلی ، حدود 6 تا 8 هفته طول می کشد تا عضلات مربوط به صدای موسیقیایی تان شکل بگیرند. این در مورد عضلات abs ، pecs یا صدای شما نیز به همین صورت است. ماهیچه هایی که هنگام آواز خواندن کار می کنند قوی تر می شوند و این تأثیر زیادی بر صدای شما ایجاد می کند .

اگر در حال حاضر آواز نمی خوانید و دوست دارید ، ما توصیه کنیم با آموزش های آنلاین یا مربی آواز کار کنید تا اصول اولیه را یاد بگیرید .

 

 

آیا می توانیم آواز خواندن را در هر سنی بیاموزیم ؟


آموزش صوتی سنگین و حرفه ای بهترین دوران آن پس از بلوغ است. اما بچه ها هنوز هم می توانند درس خواندن بخوانند و در زمینه موسیقی تلاش و تمرین کنند  – در واقع ، این مزایای بسیار خوبی دارد و ایده خوبی است. فرزندان خود را از همان سنین کم  با موسیقی آشنا کنید ، حتی دوره قبل از تولد نیز با ارزش است .

 

 

آیا می توانم خوانندگی را در 25 سالگی یاد بگیرم ؟


در این سن ، صدای شما به طور کامل بالغ شده و آرام شده است و احتمالاً شما می توانید از نوع ژانر و سبکی که در آن خوب هستید و علاقه دارید  و برایتان شما جذاب است نیز ایده خوبی داشته باشید . اگر شما هم بخواهید هنوز به اندازه کافی جوان هستید و می توانید به عنوان خواننده حرفه ای فعالیت کنید .

 

 

آیا می توانم آواز خواندن را در 50 سالگی یاد بگیرم ؟


صدای شما به خصوص در سنین میانسالی همچنان تغییر می کند و اغلب افت می کند و پایین می آید. این هنوز زمان بسیار خوبی برای یادگیری آواز خواندن است – و ممکن است بتوانید به نت هایی که در دهه 20 سالگی تان  نمی توانستید با حنجره اجرا کنید اکنون دسترسی داشته باشید . صدای ما مانند یک عضله در حال قوی شدن یا نوشیدنی خوب است ، آنها بالغ می شوند و قوی تر و بهتر می شوند. آواز خواندن هرگز دیر نیست . سوزان بویل در سن 48 سالگی شهرت یافت و توانست شهرت خود را در مسابقه Got Talent در انگلیس پیدا کند و کار خود را در دهه 50 سالگی اش آغاز کرد .

 

 

یاد گیری خوانندگی به صورت مبتدی


اگر نمی خواهید از معلم آواز آوازاستفاده کنید ، برای راهنمایی به منابع آنلاین نیاز دارید. وسوسه نشوید که به سادگی از هنرمندان مورد علاقه خود کپی کنید ، زیرا این می تواند بدون اطلاع و آگاهی صحیح ، به عادت های بد منجر و به شما آسیب بزند . و همچنین برای داشتن صدای خوب ،  باید به شکلی آواز بخوانید که به صدای شما آسیب نرساند . در اینجا چند گزینه برای امتحان کردن صدا آورده ایم .

 

 

YouTube: هرکسی می تواند آواز بخواند – Tristan Parades

 

Tristan Parades یک vlogger بسیار محبوب است و دروس و آموزش های رایگان را ارائه می دهد . همچنین ممکن است بخواهید Dr Dan ، Roger love یا Christina Aguilera را جستجو کنید .

 

 

برای مشاهده می توانید اینجا کلیک کنید

 

 

یادگیری آواز خواندن با برنامه ها


برنامه ها روشی فوق العاده مناسب برای یادگیری آواز خواندن هستند و بسیاری از ویژگی های جدید ، همیشه به فروشگاه اپلیکیشن ها اضافه می شوند . بسیاری نیز کاملاً رایگان هستند . به زودی مطلبی در خصوص اپلیکیشن های موسیقی در تیز لرن ارائه می دهیم .

 

 

 

آیا می توانید صدای خود را برای خوب خواندن آموزش دهید – مردم چه می گویند ؟

 

 

خواندن تجربیات افراد دیگر و گرفتن راهنمایی از انجمن ها می تواند مفید باشد . فقط مطمئن باشید که خود را مطابق با معیارهای دیگران قضاوت نکنید – و به خاطر داشته باشید که همه افراد آنلاین درست و صادق نیستند.

دو فروم بزرگ Reddit ، شبکه ای از اجتماعات ، دسته بندی و گروه هایی مبتنی بر علایق و Quora ، یک سایت پرسش و پاسخ ایالات متحده که توسط کاربران آن ویرایش و مطلب گذاری می شوند .

 

 

یک سوال مشترک از دو منبع 

 

  • آیا هر کسی می تواند آواز خوانندگی را بیاموزد؟ –  Reddit
  • آیا هر کسی می تواند آواز خوانندگی را بیاموزد؟ –  Quora

 

تکنیکی که همراه با یادگیری آواز خواندن است نیز یک مؤلفه اساسی برای محافظت از صدای شما در برابر صدمات و کرنش است ، به همین دلیل اولین کاری که بسیاری از افراد وقتی می خواهند  آواز خواندن را یاد بگیرند ، انجام می دهند ، گرفتن معلم آواز است .

 

 

پرسش های مرتبط

 

  • چند ساعت در روز باید تمرین خوانندگی کنیم ؟


این بستگی به این دارد که شما چقدر خوب هستید . خوانندگان حرفه ای ممکن است چندین ساعت تمرین کنند ، در حالی که کسانی که این کار را نیمه وقت انجام می دهند ، یا به عنوان یک سرگرمی خود می توانند صدای خود را به اندازه کافی ارتقا بخشند ، فقط با انجام 10-30 دقیقه روزانه .

 

  • آیا می توانید آواز خواندن را به خودتان آموزش دهید ؟


آواز خواندن یک فعالیت عالی برای انجام دادن است زیرا نیازی به هزینه زیاد ندارد . شما به کسی که می داند در مورد چه چیزی صحبت می کند  ، نیاز به کمک و تکنیک دارید ، اما می توانید با استفاده از منابع آنلاین برای این امر ، به خودتان چیزهای زیادی یاد دهید .

 

 

تیز لرن

 

نوبت شماست لطفا نظرتان را در مورد خوانندگی و آواز خواندن برای ما در قسمت نظرات پایین این مطلب بنویسید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *