چگونه خواننده پشتیبان شویم ؟ | کسب درآمد از خوانندگی

Visits: 0

چونه یک خواننده پشتیبان بشویم

معرفی شغل خواننده پشتیبان

 

اگر تلاش می کنید با موسیقی تان درآمد کاملی کسب کنید پس باید راه هایی برای تقویت و افزایش درآمد از این راه را بیابید ، تبدیل شدن وانجام فعالیت خوانندگی به عنوان یک خواننده پشتیبان راهی عالی برای کسب درآمد بیشتر در این زمینه است در حالی که کاری را انجام می دهید که دوست دارید .


تلاش کنید و ببینید که چگونه می توانید یک خواننده پشتیبان شوید و می توانید درآمد بیشتری از این راه کسب کنید تا اینکه صرفاً به عنوان یک تکنواز کار کنید . مهارت های دیگری وجود دارد که باید آنها را در خودتان توسعه دهید ، و این موارد را در هر جایی که حرفه تان به عنوان خوانندگی استفاده کنید ، نتیجه و جایگاه خوبی به شما می دهند .

در این مقاله از تیز لرن ، ما به شما یاد می دهیم که چگونه می توانید در مورد خواننده پشتیبان که به همراهی صدای خواننده اصلی فعالیت می کند مسیر خود را پیدا کنید ، و همچنین تکنیک هایی که برای یادگیری در این زمینه نیاز هست که از این صنعت بیاموزید ، برایتان آورده ایم .

 

چگونه یک خواننده پشتیبان شویم ؟ 

 

چگونه یک خواننده پشتیبان شویم

 

درست است که همه نمی توانند جلو و مرکز گروه و اجرا باشند. و برای تک تک هنرمندان ، احتمالاً هست که بسیاری از آنها در کنسرت ، در ضبط و برای حضور در تلویزیون و اجرای های زنده از خواننده های پشتیبان استفاد می کنند . از این رو این چنین نتیجه می گیریم که این باید یک کار بیشتر به عنوان خوانندگی یا نوازندگی می توانید انجام دهید .

و این لزوماً یک راه یک طرفه نیست که مربوط به حرفه شما باشد . بسیاری از هنرمندان مشهور ابتدای کارشان به عنوان زیر صدای خوانندگان شروع به کار کردند .

 

 • Sheryl Crow ، خواننده پشتیبان مایکل جکسون ( Michael Jackson ) و Stevie Wonder بود .
 • Gwen Stefani در ابتدا کارش برای آواز خواندن به عنوان خواننده پشتیبان گروه No Doubt استخدام شد (او به صدر این گروه رفت) .
 • Dave Grohl قبل از تشکیل گروه Foo Fighters برای Nirvana خوانندگی می کرد .
 • Whitney Houston برای Chaka Khan بصورت خواننده  پشتیبان کار می کرد.
 • John Legend از Alicia Keys  و Kanye West همراهی می کرد.
 • Cher even بک وکال هایی در فیلم The Ronettes Be My Baby و You Lost That Lovin ‘توسط Righteous Brothers ضبط کرد .

 

دسترسی به افراد مشهور موسیقی برای این کار خوانندگان پشتیبان را قادر می سازد نام خود را از این طریق معروف کنند که منجر بهفرصت های شخصی  و انجام کار های موسیقی می شود. اما بسیاری از خواننده های دیگر مشاغل طولانی مدت موفق و پردرآمدی را دارند که صرفاً به عنوان بک وکال یا خواننده پشتیبان فرصت کارکردن دارند .

فقط به این دلیل که خواننده خوبی نیستید ، همیشه به این معنی نیست که شما یک خواننده پشتیبان خوب نیز نباشید . مهارت های متفاوتی برای هر شخص وجود دارد و فقط برخی از خوانندگان می توانند هردو کار را انجام دهند .

 

خواننده پشتیبان چیست ؟

 

” خواننده پشتیبان ” یا ( Backing singer ) یک اصطلاح رایج انگلیسی است ، اما شما این اصطلاحات را نیز خواهید شنید : backup singers ، backing vocalists ، background singers ، backing group یا harmony vocalists . اصطلاح دیگری که شما استفاده خواهید کرد “session singer” است . همه این ها به یک معنی هستند . 

خوانندگان دوره ای یا همان session singer بسیار شبیه خوانندگان پشتیبان هستند و ممکن است از عناوین شغلی در کنار هم استفاده شود . اما آنها بیشتر در ضبط های استودیویی ، که توسط جلسه (از این رو نام) پرداخت می شود ، دیده می شوند.

یک خواننده پشتیبان دوره ای ممکن است یک فرد ثابت در یک گروه باشد یا توسط یک هنرمند خاص به او حقوق داده شود .  یا ممکن است یک خواننده پشتیبان فقط در جاهای مختلف خوانندگی کند و در هر دوره قراردادی نداشته باشد .

 

وقتی آواز می خوانید چه اتفاقی برای مغز شما می افتد؟ | کدام بخش از مغز برای آواز خواندن استفاده می شود؟

 

خوانندگان پشتیبان چه کاری انجام می دهند ؟

 

خواننده های پشتیبان برای هنرمندان و گروه های موسیقی ضبط یا به صورت زنده اجرا می کنند. آنها همچنین باید از قبل در تمرینات شرکت کنند و بخش های فردی را یاد بگیرند .

پشتیبان خوانندگان باید نوع و دامنه آواز خود را درک کنند . شما ممکن است بخاطر میزان صدای زیاد یا کم تان استخدام شوید ، یعنی برای ایجاد تعادل ، متناسب با صدای کلی و ایجاد هارمونی کارآمد هستید . بنابراین ابتدا باید دامنه آواز خود را برقرار کنید – آیا شما صدایی سوپرانو ، مززو سوپرانو ، آلتو ، تنور ، باریتون یا باس دارید ؟

 

همچنین باید هنگام آواز خواندن در برابر سایر قسمت ها بتوانید خود را هماهنگ نگه دارید. این بسیار مهم و حیاتی است ، بنابراین اگر گوش موسیقی خوبی ندارید ، ممکن است این راه  بهترین مسیر برای شما نباشد. در حالی که جلسات ضبط ممکن است قسمت های مختلف جدا جدا ضبط شوند و کنار هم قرار داده شوند اما ، قطعاً اجرای زنده شامل امضای کاری دیگران خواهد بود و شما ممکن است بهترین پخش صوتی را برای آنها نداشته باشید –

بنابراین باید کاملاً به این موضوع توجه داشته باشید که ممکن است با استودیو و نرم افزار ها کار خوب پیش برود اما در اجرای زنده تمامی فعالیت ها بدون تغییر و زنده اجرا خواهند شد  .

 

و همینطور اینکه باید بتوانید با قدرت آواز بخوانید ، اما روی صدای خواننده اصلی یا قسمتهای دیگر غلبه نکنید . توانایی ایجاد روشنی و وضوح در صدای شما مهم است و در تنظیم حجم صدا متناسب با آن حساس هستید .

 

چرا خوانندگان به خواننده های پشتیبان نیاز دارند ؟

 

در حالی که برخی از هنرمندان صدای زیرین و پشتیبان خود را از قبل ضبط می کنند ، یا روی آهنگ های خود می خوانند یا در یک اجرای زنده پلی بک اجرا می کنند ، اما بیشتر آنها ترجیح می دهند که از آوازهای پس زمینه ای استفاده کنند . لایه بندی صدا ها – بصورت ابزاری ، صداهای افکت گذاری شده  – عمق آهنگ را افزایش می دهد و هارمونی و هماهنگی را برای یک خواننده سولو امکان پذیر می کند .

 

 

برخی از ژانرهای موسیقی ، به ویژه سبک پاپ با تمپوی بالا ، نیاز آنها در آواز خواندن و بصورت پشتیبان رقصیدن دو برابر خواهند شد ، به این معنی که برای جذب و گرفتن بیشترین کار باید در هر دو مهارت داشته باشید . خوانندگان می خواهند که پشتیبانشان به اندازه کافی خوب باشد تا فعالیت آنها را تکمیل کند و صدا را بهتر جلوه دهند ، اما نه قدرت ، بالادستی و نه غلبه بر خود خواننده که او دیده نشود .

برای گرفتن کار شما باید یک تیم باشید و در ساخت و انجام بهترین عملکرد ممکن را با هم داشته باشید . هرگز تمرکز دیگران را جلب نکنید و سعی نکنید به عنوان یک خواننده پشتیبان یک ستاره در جلو باشید . اگر این کار را انجام دهید ، باید تلاش کنید دوباره استخدام شوید. این کار برای دیوانه ها نیست !

 

چگونه می توانم خواننده پشتیبان بشوم ؟

 

ابتدا باید به عنوان خواننده فردی آموزش دیده و با تجربه باشید . ساعات کار در این زمینه می تواند بسیار طولانی باشد ، خصوصاً هنگام تمرین . اگر یک خواننده پشتیبان در تور موسیقی هستید ، یک برنامه سفر عجیب و غریب با سفر خسته کننده و آوازهای شبانه فراوان خواهید داشت .

سوپرانوس ها اغلب مجبور به خواندن قسمت های بسیار بالایی از دامنه صدایی هستند که از نظر صوتی نیز می تواند خسته کننده باشد . بنابراین باید کاملاً با تکنیک صوتی صحیح آشنا باشید و این به معنای آموزش دیده بودن است .  بنابراین می فهمید که چگونه می توانید از خستگی جلوگیری کنید و صدایتان را با نفس کافی خود همراهی کنید .

 

عضویت در گروه کر یا گروه کاپلا راهی عالی برای آماده شدن و قدم گذاشتن در مسیر زندگی به عنوان یک خواننده پشتیبان است . شما عادت خواهید کرد که با هماهنگی های تند آواز بخوانید و خود را نگه دارید ، بدون آنکه کسی دیگری را بیرون برانید . همچنین به شما در ایجاد احساس کار و تعهد کاری در تیم کمک می کند و شما به بودن به عنوان بخشی از یک گروه عادت می کنید .

همچنین ممکن است بخواهید خدمات خود را به صورت پشتیبان یک گروه کوچک یا یک هنرمند تازه کار به صورت رایگان ارائه دهید ، و بنابراین می توانید در مورد کار یاد بگیرید و تجربه کسب کنید .

هنگامی که یک نمونه کار و رزومه مناسب و معقول دارید – و برخی از آهنگ ها / فیلم هایی که برای اثبات آن ضبط میکنید و منتشر می کنید – می توانید در زمینه استخدام شدن در مشاغل حرفه ای استفاده کنید .

 

آیا شکلات برای خوانندگان خوب است یا بد؟ | همه چیز درباره شکلات

 

یک خواننده پشتیبان چقدر درآمد دارد ؟


این بستگی به این دارد که چند بار کار می کنید ، در کجا کار می کنید و برای چه کسی کار می کنید . برخی از خوانندگان پشتیبان هیچ چیزی نمی گیرند ، برخی دیگر درآمد زیادی کسب می کنند . بسیاری از آگهی هایی که در  مشاهده خواهید کرد چیزی به نام سهم سود ارائه می دهند .

این بدان معنی است که هیچ پرداخت تضمینی یا پیش فرضی وجود ندارد ، اما این که هر گونه درآمد از طرف گروه یا گروه پس از پرداخت هزینه ها پوشش داده شود ، بین شما تقسیم می شود (گرچه احتمالاً به یک اندازه نیست – این به نقشها بستگی دارد) .

 

خوانندگان پشتیبان پر درآمد 

 

درآمد زیاد برای خواننده پشتیبان

علت درآمد بسیار بالای بعضی از خواننده های پشتیبان

 

دستمزد یک خواننده پشتیبان در انگلستان می تواند بالغ بر 80،000 پوند باشد . اما بیشتر آنها چیزی شبیه به این را کسب نمی کنند. این هایی هستند که برای هنرمندان برتر کار می کنند و مبالغ هنگفتی را رقم می زنند که این مبلغ را بالا می برند .

نرخ ساعتی ممکن است حدود 10  و 20 پوند باشد برای مشخصات پایین تر ، اما یک گروه حرفه ای ممکن اس تفاوت داشته باشد . به خاطر داشته باشید که به عنوان یک فریلنسر ، شما باید پول خود را برای پرداخت عوام مختلفی مانند مریضی ، خرج تعطیلات و بازنشستگی کنار بگذارید و پس انداز کنید . برخی از گروه های بزرگ سالها همچنان همان خوانندگان پشتیبان خود را نگه می دارند .

تیلور سوئیفت چهار خواننده پشتیبان دارد ، به نام The Starlights . آنها برای اولین بار با او در برنامه MTV VMA 2012 ، موسیقی We Are Never Ever Getting Back Together را خواندند و هشت سال از آن نیز می گذرد هنوز در کنار او هستند . ابتدای کار با یک هنرمند موفق و ماندن در دراز مدت با آنها ، بدون شک بهترین راه برای کسب درآمد های بزرگ در این زمینه است .

 

خواننده پشتیبان در گروه دولتی


کار دولتی راهی عالی برای انجام کار است. آنها مقداری از درآمد شما را می گیرند ، اما اغلب دسترسی به مشاغلی که در غیر این صورت ندارید ارزش آن را دارد . اما عضو یک گروه دولتی می تواند به سختی پیدا کردن کار باشد. اگر در یک کالج موسیقی خوب تحصیل کنید ، ممکن است فرصتی برای مصاحبه و صحبت با افراد در این زمینه و عواملی مانند آن است .

 

چطور می توانم یک خواننده پشتیبان خوبی باشم ؟

 

در اینجا برخی از مهارتهایی را که باید برای این کار آموزش ببینید و کارهایی را که باید انجام دهید ، آن هم در صورتی که می خواهید به طور منظم کار کنید و به عنوان یک خواننده پشتیبان شهرت داشته باشید ، برایتان آورده ایم .

 1. دیدنی اینجاست که نت ها را صرفاً با نگاه کردن به آنها به درستی میخوانید .
 2. هارمونی ها بیاموزید که چگونه در رنج صدای شما وجود دارد ، هم از طریق نت موسیقی و هم از طریق گوش دادن ، با هماهنگی آواز بخوانید .
 3. یک مدرک تحصیلی یا موسیقی . این به عنوان یک خواننده پشتیبان با ارزش تر از یک هنرمند تکنوازی است . این نشان می دهد که می توانید متعهد باشید ، تکنیک مناسبی داشته باشید و در موسیقی پایه گذار باشید .
 4. تطبیق پذیری . حتی ممکن است هنگام کار با یک هنرمند ، مجبور شوید بسیاری از انواع آهنگ ها را بخوانید و بتوانید با آنها و خوانندگان پشتیبان دیگر هماهنگ شوید.
 5. کار شبکه ای . مانند هر حوزه ای از صنعت ، می توانید همه چیز راجع به افرادی که می شناسید و خواننده های پشتیبان را بدانید و با آنها تفاوتی نداشته باشید .
 6. شخصیتی که در اطرافش عالی است نقش شما حامی آن است . اگر شما یک فرد خوب و آسان ، مثبت ، دوستانه ، همیشه به موقع یا به قولی آن تایم ، قابل اعتماد و خوب هستید ، هنرمندی تکنوازی شما را مجدداً در تیم خود می خواهند .
 7. پوشیدن لباس های عالی و متناسب با هنرمندان و ژانرهای مختلف . این به شما کمک می کند احساس خوبی در استخدام جلسات یا گروه های موسیقی داشته باشید .
 8. تکنیک صدای یکدست و یک پارچه . روی این کار کار کنید تا بفهمید که شما به چه اندازه به این ویژگی نزدیک یا دور هستید و تأثیرات متفاوتی بر صدای شما تأثیر می گذارد .
 9. وقت شناسي که نمی توانید تأخیر کنید . شما ستاره نمایش نیستید ، بنابراین به عنوان یک عنصر پشتیبان ، باید در مواقعی که رزرو کرده اید در صدر کار با آنها باشید و با آنها تماس بگیرید .

 

تسکین سردرد برای خوانندگان | نکاتی برای خوانندگی با سردرد

 

نکات بیشتر برای خواننده پشتیبان

 

نکات بیشتر برای خواننده پشتیبان

نکات بیشتر برای خواننده های پشتیبان

 

همچنین مهم است که هرگونه احساس نارضایتی در کار را کنار بگذاریم . حمایت از شخص دیگری وقتی می خواهید جای آن باشید می تواند سخت باشد – و ممکن است شما را لایق تر از کسی باشید که  – کانون توجه است .

نامهای مشهوری را که ذکر کردیم را به خاطر بسپارید و همانطور که شما از آنها حمایت می کنید و می دانید که اگر سخت کار کنید زمان شما نیز فرا می رسد . با کنار آمدن با خوانندگان پشتیبان یا سایر نوازندگان ، با آنها دشمن نشوید . این صنعت می تواند یک دنیای بسیار کوچک باشد و مردم خاطرات طولانی با احساسات بد دارند .

 

پیدا کردن نیازمندی های شغلی برای یک خواننده پشتیبان

 

پس از اینکه احساس کردید در این کار مهارت و آمادگی کافی را دارید ، باید به عنوان یک خواننده پشتیبان کار پیدا کنید .

Chelsea Latimer ، خواننده پشتیبان خواننده های مشهور معروف مانند دمی Demi Levato ، در یک گفت و گوی مشاوره ای برای خوانندگان جوان که به دنبال کار در این زمینه هستند در مجله  Yes and Yes  ، می گوید :

“در این نوع کار ، به ندرت شنونده ای وجود دارد . بیشتر مربوط به کسانی است که شما  آنها را می شناسید و میدانید برای عضویت چه کاری باید انجام دهید . در گذشته ، مثل زمانی که برای لیدی گاگا خوانندگی پشتیبان می کردم ، روند کار فقط چند روز بود و از من برای روزهای رقص توسط مربی سابق رقص من دعوت شده بودم .

وی گفت : “من دیوانه ترین لباس مورد نظرم را پوشیدم ، از جمله یک کلاه گیس سفید روشن . شما باید هر آنچه را که می توانید انجام بدهید و مطالب و موضوعات آن را بدانید . من در 20 روز بیش از 20+ آهنگ یاد گرفته ام .

خواننده ای سریع بودن و رفتن به سطح بالا و فراتر از آن همیشه به شما کمک می کند . من همیشه سعی می کنم با استراحت کافی ، انجام کارهای گرم صوتی و سالم ماندن از “صدایم” که همان صدای موسیقیایی خودم است مراقبت کنم . “

 

ممیزی خواننده های پیش زمینه


همانطور که چلسی می گوید ، در این زمینه موسیقی شما کمتر شنیده می شوید و وقتی این اتفاق بیفتد ، احتمالاً مدت زمان طولانی تری خواهد بود – بیشتر شبیه یک آزمایش است ، برای دیدن اینکه آیا با دیگران تعامل می کنید و آیا صداهای شما به خوبی با دیگران مخلوط می شود زمان لازم است .

بنابراین اطمینان حاصل کنید که همیشه فعال هستید ؛ اگر در حال گپ زدن با دیگران هستید یا در حال همراهی با شخصی هستید ، همیشه فردی دلپذیر و گرم باشید .

اگر در گذشته به شنیده شدن و اجرای یک نمایش تکی عادت کرده اید ، در ابتدا سازگاری با خوانندگی پشتیبان می تواند کمی برایتان عجیب باشد چون قبلا کار گروهی انجام نداده اید . افرادی که استخدام می شوند به دنبال کیفیت ستارگان نیستند . به جای آن یک صدای قابل اعتماد ، سازگار خواهند بود که در یک اجرای زنده بسیار مناسب است .

 

پیدا کردن شغل برای خوانندگان پشتیبان

 

برخی از مشاغل را که به صورت عمومی تبلیغ می شوند شما خودتان پیدا خواهید کرد ، در حالی که بقیه – خصوصاً مشاغل خوب – از طریق آشنا و تعامل با دیگران خواهند بود . اینها بعضی از سایت هایی هستند که می توانید در جستجوی مشاغل تبلیغات کنید . 

این سایت ها برای افرادی که خارج از ایران زندگی می کنند مناسب هستند .

 

 

وقتی این کار را شروع می کنید ، همه محل های مختلف و مکانهای مختلف را می توانید تبلیغ کنید . شما هرگز نمی دانید چه کسی می تواند تبلیغ شما تماشا کند ، و A&R غالباً از خوانندگان پشتیبان  و همچنین هنرمندان تکنواز استقبال و پویش می کند. بنابراین هرچه نمایه و رزومه شما بالاتر باشد ، شانس بیشتری برای کار خواهید داشت .

هرچه زمینه رشته های بیشتری در این تجارت داشته باشید ، برایتان بهتر است. مهارت های ترانه سرایی ، آهنگسازی و بک وکال بودن ، همه این ها شانس شما برای استخدام را بالا می آورد. و بصورت حرفه ای در آواز خواندن می توانید به طرز شگفت انگیزی فعالیت متنوعی داشته باشید ، می تواند شما را به جایی برساند و یا با افرادی که هرگز تصورش را نمی کردید ملاقات کنید .

با فرصت هایی که به وجود می آید ، مشغول شوید ، اما همیشه حرفه ای باشید و به زودی کارفرمایان خود را که مایل به همکاری دوباره با شما هستند بپذیرید . 

 

آواز خواندن با سرما خوردگی و سرفه | نکات و راه حل ها

 

سوالات مرتبط


آواز خواندن حرفه خوبی است ؟


حرفه آواز خواندن می تواند بسیار با ارزش و در بعضی موارد با کسب درآمد خوبی همراه باشد. اما این یکی از رقابتی ترین صنعت ها است . شما باید متعهد ، مصمم باشید و برای رسیدن به موفقیت در هر سطحی سخت تلاش کنید. در نظر داشته باشید بسیاری از کارهای مختلفی که یک خواننده می تواند انجام دهد وجود دارد ، فراتر از اینکه تبدیل به یک هنرمند تکی باشید  .

 

پشت زمینه موسیقی چیست ؟


این مربوط به سازها ، صداها ، بیت ها یا صدای الکترونیکی است که پایه و زمینه آهنگ را تشکیل می دهند . ممکن است وکال ها بر روی آهنگ از پیش ساخته و تنظیم شده اضافه می شوند ، همانطور که مشابه موسیقی سبک EDM ، هیپ هاپ و رپ و… به همین گونه است . یا بیشتر زمینه آهنگ ممکن است پس از تنظیم بخش مهم آهنگ آماده شود تا خط ملودی را کامل کنید .

تیز لرن

 

آیا شما به عنوان یک خواننده پشتیبان و کسب درآمد بیشتر فعالیتی انجام داده اید یا این کار را دوست دارید؟ نظرات خود را بنویسید ، ما دوست داریم بدانیم .

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *