نقد و بررسی ویولن الکتریک Bunnel NEXT – معرفی Bunnel NEXT

Visits: 0

 

Bunnel NEXT

 

 

ویولن الکتریک bunnel next : ویولن یکی از جالب ترین سازها برای نوازندگی است. این امر تا حدی به ویژگی های صدایی آن ، هم از نظر سطح صدا و هم از نظر پویایی ، بازمی گردد. و ویولن های الکتریک ویژگی های بیشتری را ارائه می دهند ، به همان صورت که گیتار الکتریک ها این کار را انجام می دهند .


 

اگر به دنبال خرید ویولن الکتریک برای خود هستید ، بدون شک با تعداد زیادی گزینه های مختلف و محصولات متنوع در همه رنج قیمتی در فروشگاه های اینترنت بمباران شده اید .

بعد از کمی جستوجو ، ویولن الکتریک Bunnel Next را به عنوان یکی از بهترین گزینه های با قیمت مناسب در نظر گرفته ایم .

 

 

ما در این بررسی از نزدیک به معرفی و شناخت Bunnel NEXT خواهیم پرداخت تا به شما کمک کنیم بفهمید آیا این ساز موسیقی مناسب شماست یا خیر .

 

 

 

ویولن الکتریک Bunnel NEXT : بررسی اجمالی و ویژگی ها

 

 

Bunnel NEXT

 

 

با نگاه کردن به قیمت پایین آن احتمالا به خود می گویید که Bunnel NEXT یک ویولن الکتریکی است که با مدل های در سطح حرفه ای فاصله دارد . اما این یک ساز عالی در این قیمت و ارزش آن باورنکردنی است .

 

این مجموعه از کیفیت های جالبی برخوردار است که معمولاً با این قیمت بجز این ویولن های الکتریک دیگری پیدا نمی کنید . و انصافاً ، می تواند از عهده اجرای برخی از برنامه ها ، اجراها و کنسرت های زنده جدی و مهمی ، حتی در تنظیمات نیمه حرفه ای برآید .

 

و هنوز هم هزینه آن کمی بیشتر از ارزان ترین مدل ها است ، بنابراین قطعا این یک ویولن ارزان قیمت نیست .

 

این ساز کاملاً ابزاری است که آن را بیشتر برای بزرگسالان گزینه مناسبی می کند ، اما برای کودکان (یا نوجوانان) بسیار بزرگ است. چیزی که آن را هیجان انگیز می کند داشتن بدنه کامل تری نسبت به ویولن های الکتریک استاندارد است .

 

 

این مدل فقط قاب اطراف پایه را ندارد ، بلکه بخاطر همین طراحی یک بدنه ای واقعی و مدرن به نظر می رسد . این بیشتر از نظر احساس کلی که به نوازنده می دهد یک مزیت است . از آنجا که این ساز دارای پیکاپ است ، بدنه آن کاملاً برای تُن صدا کاری نمی کند ، حداقل در مقایسه با ویولن های صوتی و صوتی-الکتریکی .

 

ویولن الکتریک Bunnel NEXT همراه با یک پیش تقویت کننده فعال است که توسط یک باتری استاندارد 9 ولت تغذیه و تأمین می شود . به طور خاص ، این پیش تقویت کننده CV-210E است که دارای سه تنظیم کننده برای ولوم ، باس و تربل است. این کنترل ها در یک طرف ساز قرار دارند .

 

در طرف دیگر ، دو خروجی دارید : یکی خروجی معمولی برای تقویت کننده ها و میکسرها و دیگری برای هدفون ها استفاده می شود. این یک پیکربندی استاندارد برای بسیاری از ویولن های الکتریکی است و خروجی هدفون برای تنالیته های تمرین به خوبی کار می کند .

 

 

Bunnel NEXT

 

 

این ساز همراه با یک مجموعه لوازم جانبی مفید همراه است . شما یک کیف محکم ، یک آرشه زیبای Giuliani ساخته شده از چوب برزیل و موی اسب واقعی ، یک کلیفون ، یک مجموعه اضافی از سیم های D’Addario Prelude ، یک تقویت کننده کوچک و یک هدفون دارید .

 

حتی بدون این موارد اضافی ، این ویولون به خوبی ارزش قیمت آن را دارد. اما موارد اضافی بهتر و برای خریدار جذاب هستند.

 

به طور کلی ، هزینه آن مبلغ بسیار خوبی در ارزش پول دلاری و یک ویولن کاملاً محکم است که حتی می تواند از عهده اجرای برخی برنامه های زنده مهم برآید . با این قیمت ، تُن صدایش مناسب است ونه بیشتر و حتی می توانید با افکت های اضافی مقداری صدا را تغییر دهید زیرا این ویولن به خوبی این کار را ممکن می سازد .

 

 

 

ویژگی های کلیدی ویولن الکتریک Bunnel NEXT

 

 

 

 

 

 • ویولن الکتریک با بدنه شبیه به ویولن آکوستیک
 • دارای پیش تقویت CV-210E با پیکاپ piezo سرامیکی
 • دارای خروجی های مختلف
 • جنس بدنه از کامپوزیت
 • چانه گیر
 • موارد اضافی زیاد ، از جمله یک آمپلی فایر کوچک و یک هدفون

 

 

 

تُن صدا

 

 

یکی از جالبترین نکات در مورد این ویولن صدای کلی آن و نحوه پاسخگویی مناسب آن به پویایی های مختلف در نواختن ویولن است. تُن آن به سمت صدایی روشن متمایل است ، اما تنظیماتی وجود دارد که می توانید با استفاده از 2-band EQ در پیش تقویت کننده انجام دهید و تغییراتی را حاصل شود .

 

Bunnel NEXT

 

زیاد نیست ، اما می توانید با کنترل کننده باس مقداری قدرت و بمی به صدای آن اضافه کنید. اما به طور کلی ، صدای آن مانند ساز تکنوازی به نظر می رسد . و این بهترین گزینه در موسیقی راک و جاز است ، اگرچه بسیار در این زمینه تنوع وجود دارد و همچنین می تواند برای مصارف دیگر نیز مفید باشد .

 

 

 

کیفیت و ویژگی های ساخت ویولن الکتریک Bunnel NEXT

 

 

Bunnel NEXT

 

 

 

حداقل در این سطح قیمت Bunnel Next بسیار خوب ساخته شده است. مهمترین چیز این است که همه چیز بدون عیب در جای خود قرار می گیرند .

 

شما سه مدل رنگ مختلف برای انتخاب کردن دارید : رنگ طبیعی ، رنگ عسلی و رنگ قهوه ای تیره ، به ترتیب از روشن ترین تا تاریک ترین رنگ .

 

در مورد ویژگی ها ، پیش تقویت کننده صوتی آن نوعی شکل دهی به صدا را ایجاد می کند ، اگرچه خوب بود که دارای 3-band EQ باشد .

 

تنها نکته منفی آن این است که موقعیت قرار گرفتن کنترل های پیش تقویت کننده به نوعی عجیب است . اگر استراحت گاه شانه داشته باشید ، چون برای بستن آن باید به بدنه ویولن چسبیده شود ، زیاد تداخلی با موقعیت قرار گیری کنترلر های ویولن ندارد ولی بهتر بود که کنترلر ها در جایی بهتر باشند که دسترسی سریع به ان ها با دقت ممکن باشد .

 

 

 

مزایا و معایب ویولن الکتریک Bunnel NEXT

 

 

Bunnel NEXT

 

 

از نظر طرفداران

 

 

 • معامله بزرگی در این قیمت است
 • همراه با بسیاری از لوازم جانبی مفید است
 • تُن صدای عالی ، به ویژه برای بخش های اصلی نوازندگی
 • به خوبی ساخته شده
 • به وفور در سبک های مختلف موسیقی قابل استفاده است
 • طراحی زیبا

 

 

ویژگی های منفی

 

 

 • بهتر است که به جای 2 باند دارای EQ 3 باند باشد
 • موقعیت قرار گیری کنترل ها کمی غیر معمول است و مناسب نیست

 

 

 

مقایسه دو ویولن الکتریک Bunnel Next  و  Cecilio CEVN-2

 

 

نقد و بررسی ویولن الکتریک Cecilio CEVN 2 – آشنایی با ویولن الکتریکCecilio CEVN 2

مطالعه کنید

 

درمورد ویولن الکتریک Cecilio CEVN 2 و با نگاهی به ویولن های الکتریکی مختلف موجود ، دشوار است که Bunnel NEXT را با سایر محصولات موجود مقایسه نکنید . یک مدل که اغلب با آن مقایسه می شود ویولن الکتریک Cecilio CEVN-2 است که ذکر کردیم . اگرچه کاربردهای آنها تقریباً یکسان است ، اما تفاوت هایی هم وجود دارد .

 

اولین تفاوت قیمت آن ها است. CEVN 2 به طور قابل توجهی ارزان تر است. اما کل طراحی بدنه آن نیز کاملاً متفاوت است.

 

در حالی که Bunnel Next از بدنه ای کاملاً محکم برخوردار است ، CEVN 2 از طراحی بسیار مینیمالیستی برخوردار است و قسمت مرکزی آن با یک قاب شیک احاطه شده است. ممکن است به دلیل این تفاوت در تُن صدا تفاوت وجود داشته باشد ، هرچند که تفاوت در تُن آنها بیشتر به دلیل استفاده از تقویت کننده های مختلف و پیکاپ های پیزو است.

 

تفاوت تُن صدای این دو مدل در چیست ؟ اصولاً Bunnel Next تُن صدای بهتری دارد. صدایش روشن تر ، واضح تر است و به تفاوت های ظریف پویا در نوازندگی به خوبی پاسخ می دهد .

 

CEVN 2 بد نیست ، اما به عنوان یک ویولن الکتریک ارزان قیمت برای مبتدیان یا علاقه مندان در نظر گرفته شده است و به نظر می رسد این نوع صدایش در این حد قیمتش مناسب است اما نه به اندازه مدل Bunnel Next .

 

واقعاً نمی توانید با هر یک از این دو اشتباه کنید . اگر به دنبال یک ویولن الکتریک خوب هستید که بتواند برای برنامه های زنده به شما کمک کند ، ما Bunnel NEXT را پیشنهاد می کنیم. به نظر بهتر می رسد و قابل اتکا و اطمینان تر است .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن می توانید مقاله و بررسی کامل ما درباره Cecilio CEVN-2 را مطالعه کنید .

 

 

 

 

ویولن الکتریک Bunnel NEXT : نتیجه گیری و رتبه بندی

 

 

حتی اگر مبتدی یا آماتور باشید ، داشتن ایده های فراتر از یک ساز موسیقی ساده و مناسب همیشه ایده خوبی است. مگر اینکه بودجه کافی داشته باشید ، کمی بیشتر هزینه کنید و از مدل های بهتر نسبت به Bunnel NEXT را تهیه کنید .

 

ممکن است این یک ساز عالی نباشد ، اما اگر به دنبال ویولن الکتریک قابل اعتماد و خوش صدای با قیمت عالی هستید ، این یک ویولن با ارزش باورنکردنی و یک انتخاب عالی است. و علاوه بر همه اینها ، بسیار زیبا است .

 

قطعاً حتی به عنوان یک ساز نیمه حرفه ای نیز به خوبی به شما کمک خواهد کرد . با این اوصاف ، اگر هدف شما رسیدن به سطح حرفه ای است ، باید هزینه کمی بالاتر نیز داشته باشید  تا مدل های بسیار بهتری را خرید کنید .

 

با توجه به ارزش باورنکردنی آن ، به Bunnel NEXT امتیاز TizLearn.ir 4.7 از 5 را می دهیم .

 

 

 

تهیه و گرد آوری : تیز لرن

 

هرگونه استفاده و کپی برداری ممنوع و بدون رضایت است

 

 

لطفا نظرات خودتون رو در مورد بررسی بالا در مورد ویولن الکتریک Bunnel NEXT برای ما در قسمت نظرات پایین مطلب بنویسید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *