نوازندگی به همراه پخش بک ترک – نوازندگی و پخش موسیقی کمکی پیش زمینه

Visits: 8

موسیقی پس زمینه

 

 

موسیقی پس زمینه : بعضی از سازها به تنهایی برای نواختن یک قطعه کامل و زیبا کافی هستند – مخصوصاً سازهایی که برای ملودی سازی و آکورد زدن طراحی و ساخته شده اند. اما هر نوازنده ای بدون شک برای درخشش و تنوع دادن در کار خود به موسیقی پس زمینه نیاز دارد . بنابراین چگونه می توانید این خواسته و نیاز را و بدون صرف هزینه زیاد بدست آورید؟


تکنوازی موسیقی با هر سازی در این زمینه و داشتن یک پخش پیش زمینه ، مسیر شما را به سمت گسترده تری در طیف وسیعی از رویدادهای کاری و تنظیم باز می کند . نوازندگان می توانند یک اجرای کامل را بدون داشتن حتی یک گروه ، بدون داشتن خواننده پشتیبان یا دیگر تکنوازان در مدت  کوتاهی ارائه دهند .

 

 

این مسئه به ویژه درصورتی یا در جایی بیشتر مفید است که شما نوازنده چند ساز هستید و می خواهید توانایی های خود را به نمایش بگذارید . اینجا در این مقاله از تیز لرن نکات مهم اجرایی را که برای نوازندگی در آهنگ هایتان نیاز دارید بخوانید .

 

 

 

آهنگ های پیش زمینه ( بک ترک ) برای اجرای زنده

 

 

آیا تا به حال با یک اطلاعیه به یک کنسرت خوب فراخوانده شده اید ؟ انتخاب و قرار داد لحظه ای یا غیر منتظره که سریع باید برنامه های دیگر خود را برای آن متناسب کنید یا وقت کافی برای هماهنگی با نوازندگان دیگر نداشته اید ، این مسئله امری معمول برای آن دسته از کارهای رزرو است مثلا کنسرت های متوسط و…  پیش می آید .

و این می تواند یک فرصت عالی برای اثبات خودتان ، کسب پول و افزایش رزومه خود است . فقط با یک یا دو ساعت وقت بیشتر ، احتمالاً وقت و بودجه ای برای پیدا کردن یک گروه پشتیبان ندارید .

اما مجهز بودن و داشتن یک لیست پخش ذخیره شده از آهنگ های پیش زمینه بسیار خوب است ؛ و همه آنچه که شما نیاز دارید ساز موسیقی ، آمپلی فایر ، تلفن همراهتان و آمادگی برای شروع کار است .

 

 

قطعه پیش زمینه یا بک ترک در موسیقی چیست ؟

 

 

یک آهنگ پیش زمینه می تواند به صورت سفارشی ساخته شود یا یک قطعه موسیقی “خارج از محتوای اصلی” باشد که همراه با آن خوانده شود یا پخش شود . و جای نوازده های دیگر را که شما ندارید ، پر می کند .

 

 

 

پدال لوپ گیتارآموزش استفاده از پدال لوپ گیتار | خرید پدال افکت گیتار

حتما این مقاله را مطالعه کنید

 

 

 

اجرای انفرادی با بک ترک

 

آهنگ های پس زمینه راه حل مناسبی برای ایجاد خواننده یا گروه موسیقی زمینه کار شما هستند – و البته راهی بسیار ارزان تر . همچنین می توانید با استفاده از پدال لوپ آهنگ لایو خود را روی صحنه ایجاد کنید . اگر نوازنده چند ساز موسیقی هستید ، این بدان معنی است که واقعاً می توانید مهارت های خود را به مخاطبان نشان دهید .

 

 

آهنگهای پس زمینه سفارشی – آهنگ های پیش زمینه خودتان را بسازید

 

آهنگ های زمینه ساختنشان آسان است ، شما فقط می توانید با داشتن پدال لوپ شروع به نوازندگی و ضبط کنید. ایجاد تراک های شخصی خود به صورت زنده روی صحنه با استفاده از پدال لوپ نیز گزینه محبوب سازندگان است .

یا می توانید پیش از اجرا قطعات مختلف یک آهنگ را ضبط کنید که در حین اجرا آن ها را پخش کنید . بسیاری از نوازندگان به شخص دیگری پول می دهند تا یک آهنگ سفارشی نیز برای آنها بسازد .

شاید از بعضی از دوستانتان که سازهای دیگری می نوازند بپرسید که آیا می توانند در ساخت این موارد به شما کمک کنند .

 

برای مشاهده ویدیو اینجا کلیک کنید

 

 

 

نوازندگی و اجرای همزمان با افکت صوتی | انواع افکت گیتاراجرای موسیقی با افکت

مطالعه کنید

 

 

 

ساخت موسیقی پس زمینه – بک ترک

 

 

هنگام استفاده از آهنگ های پس زمینه برای یک اجرا ، باید نکاتی را پیش از شروع بررسی کنید .

 

چگونه اجرا و پخش خواهند شد ؟ تصور نکنید که می توانید با کارت حافظه فلش USB یا iPhone خود جلو ظاهر شوید و همه چیز کافی و خوب باشد . اگر سیستم صوتی موسیقی خود را نمی آورید ، از شخصی که این سیستم را ارائه می دهد بپرسید سیستم آن ها آهنگ های شما را با چه فرمتی بهتر می تواند پخش کند .

 

همیشه از قبل اگر کارهایتان را جایی آپلود کرده اید آنها را دانلود کنید تا جایی با مشکل قطعی شبکه اینترنت مواجه نشوید . اگر wifi ، data در آنجا خراب باشد یا سیگنالی وجود ندارد ، چه می کنید ؟ برای هر مشکل احتمالی آماده باشید.

 

کیفیت صدا را بررسی کنید. اگر سیستم صوتی پخش از خودتان ندارید ، ممکن است هرگز آهنگ خود را با این صدای اسپیکر های دیگر یا با صدای بلند نشنیده باشید . اطمینان حاصل کنید که یک ضبط با کیفیت و فرمت بالا را انتخاب کرده اید که هنگام پخش در سیستم صوتی حرفه ای ، خوب به نظر برسد .

 

تست صدا. همیشه نمی توانید از روی صحنه تشخیص دهید که آیا تعادل بین ضبط و ساز شما درست هست یا خیر ، بنابراین از شخص دیگری بخواهید که در عقب بایستد ، صدا را حین اجرا بشنود و به شما مشاوره دهد . اگر قصد دارید با لوپ زدن آهنگ های پیش زمینه حین اجرا بسازید ، این مورد را حتما چک کنید .

 

 

 

موسیقی پس زمینه

 

 

 

آهنگهای پیش زمینه حرفه ای برای گروه ها – آیا گروه های موسیقی از آهنگ های پیش زمینه ( بک ترک ) استفاده می کنند ؟

 

 

قطعا شما می دانید یا احتمال می دهید که آنها این کار را می کنند. راحتی و کیفیت موسیقی از قبل ضبط شده با وجود امکانات جدید رو به افزایش افزایش است و معمولا این کار صورت میگیرد ، در ست است که این کار صورت گیرد اما نه اینکه کلا کار را بصورت پلی بک اجرا کردن درست نیست .

– حتی برای گروه هایی که توانایی خرید مجموعه کاملی از نوازندگان را دارند ، این کار صورت می گیرد .

اما معمولا برای صداهایی که نوازنده هایشان نمی توانند به آن صورت در همان لحظه اجرا کنند یا افکت های خاص ، و همچنین ممکن است حین اجرا مشکلی برای یک نوازنده پیش بیاید که میتواند کمک کننده باشد .

 

 

 

گروه های موسیقی مشهوری که از بک ترک استفاده می کنند

 

لیست گروههایی که از آهنگ پیش زمینه استفاده می کنند بسیار زیاد و بی پایان است . بسیاری از آنها ، مانند Coldplay ، ترجیح می دهند این کار را انجام دهند تا اینکه بیشتر موزیسین بیاورند ، بنابراین آنچه می شنوید اجرای گروه زنده موسیقی نیست .

حتی افسانه های راک مانند U2 هر از گاهی از آنها استفاده می کنند ، اما بحث و جدال زیادی ایجاد می کند ، بخشی از این بحث این است که ایجاد کار را از نوازندگان می گیرد .

 و اشتباه اینکه عده ای به انفرادی کار کردن روی می آورند که بیشتر سود کنند . اما کیفیت و خلاقیت تحت تاثیر کار گروهی در کنار اعضای دیگر است .

 

 

خوانندگان چه چیز هایی را باید هنگام اجرای موسیقی با نوازندگان هماهنگ کننداجرای موسیقیآموزش استفاده از پدال لوپ گیتار | خرید پدال افکت گیتار

حتما این مقاله را مطالعه کنید

 

 

 

سخت افزار پخش کننده پلی بک و ابزار های پخش آهنگ پلی بک

 

 

بنابراین با استفاده از چه دستگاه هایی می توانید آهنگ های پیش زمینه خود را پخش کنید ؟ بسیاری از مکان ها تجهیزات صوتی اجاره ای موسیقی را با میکروفون و بلندگو فراهم می کنند ، اما هنوز هم باید آهنگ های خود را در برخی از فرمت های مختلف خروجی بگیرید .

که میتوان روی تلفن همراه ، تبلت یا لپ تاپ ذخیره داشته باشید و سپس از طریق یک لید یا از طریق اتصال کابل USB یا با ارسال دیجیتالی آهنگ به سیستم صوتی یا میز صدا متصل می شود . اگر در محیط هایی که مکان موسیقی اختصاصی نیستند ، بیرون از منزل اجرا کنید ، به آمپلی فایر شخصی نیاز دارید .

بسیاری از بلندگوها دارای تنظیمات بلوتوث هستند که به شما امکان می دهد بدون سیم از طریق آن ابزار را متصل و پخش کنید .

 

 

 

موسیقی پس زمینه

 

 

 

دستگاه پخش پلی بک برای گیتار ، و پلی بک های چند گانه

 

اگر می خواهید آهنگ ها را ویرایش کنید و افکت هایی به آن ها اضافه کنید ، برای کنترل خروجی به یک قطعه کیت اضافی نیاز دارید .

ابزار تکرار کننده آهنگ در اجرای زنده همان ویژگی های میکس و ویرایش را مثل یک لپ تاپ برایتان فراهم می کنند اما بدون خطر خراب شدن هنگ کردن و پخش کننده های چند گانه به شما امکان می دهند همزمان طیف وسیعی از آهنگ ها را اجرا کنید تا صداهای لایه ای جداگانه بسازید .

این کار بسیار ایده آلی است اگر شما خودتان ضبط کرده اید و چندین یا تمام قسمت های یک آهنگ را خوانده اید ( از جمله آواز ) و می خواهید آنها را بدون استرس ناشی از لوپ زدن در مقابل مخاطبان ، بصورت زنده تنظیم کنید . و آنها را از سرعت و حرفه ای بودنتان متحیر کنید .

 

 

 

قانون طلایی پلی بک داشتن از آهنگ ها این است : 

 

همیشه از آهنگ های پیش زمینه یا همان پلی بک خود پشتیبان ( بکاپ ) تهیه کنید و آنها را ذخیره داشته باشید . در یک حالت ایده آل ، شما باید آهنگ های خود را در فضای ذخیره سازی ابری یا یک فضای پخش موسیقی مانند Spotify ، Google Play Music  یا iTunes ذخیره کنید .

به این ترتیب می توانید در هر زمان و از هر دستگاهی به آنها دسترسی پیدا کنید . هیچ وقت نمی دانید چه زمانی ممکن است به آنها احتیاج داشته باشید – و مهم دسترسی بصورت سریع است .

 

 

 

پرسش های مرتبط

 

 

چرا خوانندگان از بک ترک استفاده می کنند؟

 

به همان دلایل گروه های موسیقی مشهور – این کار باعث صرفه جویی در هزینه می شود ، فوق العاده راحت است و شما با لمس چند دکمه هر آهنگی را که نیاز دارید ضبط و پخش می کنید و مهمتر اینکه دیگر برای دفعات بعدی آن ها را دارید و نیازی به ضبط دوباره نیست . همچنین می توان آهنگ ها را متناسب با دامنه صدای آوازی شما تغییر داد .

 

 

بهترین نرم افزار پلی بک یا موسیقی پس زمینه چیست ؟

 

در ادامه فعالیت تیز لرن یک لیست از بهترین برنامه های ضبط بک ترک را که در حال حاضر برای تلفن های هوشمند آیفون و اندروید ساخته شده اند را بررسی می کنیم . ذخیره داشتن آهنگ های خود بر روی تلفن همراه یک ایده عالی است ، زیرا همیشه برای اجرای خود آماده هستید – فقط مطمئن شوید که ساز موسیقی خود را نیز تهیه کرده اید .

 

تهیه و گرد آوری : تیز لرن

هرگونه استفاده ممنوع و بدون رضایت می باشد

 

 

آیا شما با نوازنده ها و سازهای پشت صحنه اجرا می کنید ؟ آیا آهنگ ها و لوپ های خود را میسازید یا از آهنگ های آماده استفاده می کنید ؟ نحوه انجام این کار را در نظرات زیر به ما بگویید .

 

 

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. سیم کارت همراه اول گفت:

    جالب بود، ممنون از وبلاگتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *