چگونه به عنوان یک نوازنده از راه دور کار کنیم

Visits: 210

 

نوازنده از راه دور

 

زندگی در حال تغییر است و همه ما روش هایی را برای انجام کارهایی متفاوت و مختلف ارائه می دهیم . بنابراین چگونه می توانید هنوز از راه دور درآمد کسب کنید و به عنوان یک نوازنده از راه دور کار کنید ؟


صنعت موسیقی به طور فزاینده ای در اینترنت حرکت می کند. در حالی که رویدادهای زنده همیشه نقش اساسی را ایفا می کنند ، کارهای زیادی از خانه می توانید انجام دهید. یاد بگیرید که چگونه به عنوان یک نوازنده از راه دور کار کنید و می توانید دامنه آشنایی خود را افزایش دهید ، و همچنین در طول یک کار خوب ماندگار باشید .

 

در این مقاله از تیز لرن ، ما به شما نکات و توصیه هایی در مورد پیشبرد حرفه خود در دنیای مجازی خواهیم پرداخت .

 

 

چگونه به عنوان یک نوازنده از راه دور کار کنیم

 

نوازنده از راه دور

 

برای هر نوازنده امکان  این وجود دارد که از راه دور کار کند ، از یک سطح . هر چند وقت یکبار ، چه مبلغی پرداخت می شود و چه میزان آن ، بستگی به چند عامل دارد. در این مرحله سؤالات مختلفی وجود دارد که می توانید از مسیریابی که باید طی کنید ، از کدام راه استفاده کنید .

 

بنابراین اگر در این شرایط اجرا های آزاد شما لغو شده است ، یا باید مجبور شوید به مکانی بروید که کار گروهی را غیرممکن می کند ، ناامید نشوید. درها بسته نمی شوند. در واقع ، اکنون ممکن است دربهای بیشتری باز شود .

 

1 . آیا خودتان موسیقی تولید می کنید – اگر نه ، فکر می کنید می توانستید این کار را بکنید ؟

 

2 . آیا شما یک حساب YouTube ، Spotify ، SoundCloud یا مشابه دارید ؟ اگر چنین است ، آیا محتوایی برای تبلیغ یا بارگذاری در آنجا دارید ؟

 

3 . آیا ابزار تنظیم ضبط مناسب در خانه دارید ؟ اگر نه ، می توانید یکی را تهیه کنید ؟

 

4 . آیا می توانید موسیقی را به دیگران آموزش دهید ؟

 

5 . اگر برای یک استودیو یا یک شرکت نشر موسیقی کار می کنید ، می توانید از راه دور کار کنید ؟ اگر چنین است ، برای ایجاد این امکان به چه تجهیزاتی ممکن است نیاز داشته باشید ؟

 

6 . آیا می توانید با یک یا چند نوازنده دیگر یک مجموعه آنلاین ترتیب دهید ؟

 

7 . آیا مایل به ارائه خدمات خود به افراد از طریق سایت آزاد هستید ؟

 

8 . می توانید آهنگ ها را میکس کنید یا مهندسی کنید ؟ اگر چنین است ، آیا تجهیزات لازم برای انجام این کار در خانه را دارید ؟

 

 

مشاغل موسیقی از راه دور

 

شاید متوجه شده باشید که در حال حاضر تعداد زیادی همکاری موسیقی آنلاین وجود دارد. این برای همه قابل دسترسی است نوازندگان از هر ژانر سبک از طریق کنفرانس ویدئویی با هم جمع می شوند و نتایج حیرت انگیزی را تولید می کنند . در اینجا ، کل ارکستر تئاتر West End تعدادی از اثرات spine chilling effect را اجرا کرد .

 

 

به عنوان یک نتیجه ، بیشتر به این ترتیب تماس تلفنی آنلاین وجود دارد. و با تشکر از فناوری مدرن ، برای این کار لازم نیست همه در یک محیط باشند. و در برخی موارد مشابه ، نوازندگان ناشناخته ناگهان مشهور می شوند ، با قطعات خلاقانه و منحصر به فرد. این کار پولی نیست . اما نه تنها این امر می تواند به کار گسترده تر منجر شود. اگر می توانید موارد زیر را به اندازه کافی جمع کنید ، می توانید از طریق تبلیغات YouTube درآمد کسب کنید. اکنون تعداد بیشتری از افراد با کسب و کار آنلاین وجود دارند . و اکنون این زمان بسیار خوبی برای آزمایش و بیرون آمدن مطالب شما از آنجا است .

 

 

شرکت های موسیقی از راه دور

 

نوازنده از راه دور

همکاری با شرکت های موسیقی بصورت غیر حضوری

 

شاید شما با درست کردن ویدیو آموزشی عالی نیستید اما می توانید موسیقی بنویسید . در این صورت ، می توانید لوپ ها ، سمپل ها ، بیت ها ، تاپ لاین ها یا آهنگ های خیلی خوبی از خودتان را بفروشید .

این کار معمولاً در دامان شما قرار نمی گیرد ، بنابراین باید خودتان یک نماینده بگیرید یا به شرکت های موسیقی از راه دور نزدیک شوید . از آنجا که استودیوها در صدر تولید موسیقی قرار دارند ، این مکان معمولاً جای خوبی برای شروع است .

 

آنها بعضی اوقات نوازندگان را برای کار آزاد و یا کار غیر موقت و همچنین داشتن کارمند استخدام می کنند . با استودیوهای کوچکتر تماس بگیرید ، نه برند های بزرگ .
و آژانس ها و شرکت هایی وجود دارند که موسیقی تان را از طرف شما می فروشند . کمی تحقیق کنید و از هر چیزی که به نظر می رسد خیلی مناسب برای واقعیت نیست ، بپرهیزید .
اما به عنوان یک مبتدی ، در اینجا مواردی وجود دارد که ممکن است دوست داشته باشید آنها را در نظر بگیرید :

 

 

ممکن است مجبور شوید کمی غرور خود را برای کارتان کم کنید . ممکن است بخواهید موسیقی را با یک پیام کنار بگذارید یا یک نوازنده جدی شوید . اما تعداد کمی از هنرمندان کارهای شاد و عجیب و غریب را انجام می دهند .  سعی کنید یک اپروچ و مصاحبه صریح و روشن با آن ها داشته باشید . 

 

مشاغل صنعت موسیقی مجازی

 

آموزش یکی دیگر از مسیرهای ماندگار در این زمینه است . این چیزی است که بسیاری از نوازندگان به این امر اعتماد دارند که درآمد پایدار داشته باشد و درآمد کمتری از اجرای آن ها را جبران کند . و آموزش موسیقی آنلاین کار را درخشان می کند .

و اگر یک مهندس موسیقی ، تهیه کننده یا A&R هستید ، باید بتوانید آزادتر از اینکه یک سازنده ساز باشید ، برای مشاغل درخواست کنید. به سایتهای شغلی مانند نمونه های پایین سر بزنید :

 

 

همکاری های موسیقی آنلاین

 

با گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی شما یک شبکه جهانی از نوازندگان را در موبایل زیر نوک انگشتان خود دارید . این می تواند به شما در تولید فیلم ، ضبط آهنگ کمک کند و برخی از خوانندگان به دنبال همکاری با شما خواهند بود تا آهنگ های زمینه یا بیت را برای آنها بنویسید .

اگر از قبل شبکه اجتماعی ندارید ، چگونه می توانید یکی از آنها را پیدا کنید ؟ در اینجا برخی از فضا هایی که برای توضیح آورده ایم :

 

1 . گروه های فیس بوک . فقط در منطقه جغرافیایی خود جستجو نکنید ، به دنبال گروه هایی باشید که روی ژانر موسیقی متمرکز شده و یا به طور خاص به دنبال فرصت های کلاب نباشید .

 

2 . لینکدین . اگرچه این شبکه کسب و کار محورتر است ، بسیاری از نوازندگان نیز در آنجا حضور دارند و این بستر به شما امکان می دهد تا با خیال راحت به افرادی هم را نمی شناسید را پیام دهید .

 

3 . خدمات زنجیره ای – Streaming services .  با هنرمندان تازه کار که کار شما از طریق این سیستم ها دوست دارید پیدا کنید ، و با آنها ارتباط برقرار کنید . اکثر این وب سایتها پیشنهادهایی از آهنگ ها / موسیقی دانانی را که ممکن است دوست داشته باشید ارائه می دهد ، که یک میانبر مفید برای شما ست .

 

4 . YouTube . همانند سرویس های زنجیره ای ، می توانید برای همکاران بالقوه استفاده  کنید. به شما کمک می کند تا در هنگام تماس با آنها برخی از کارهای تان را برای شان ارسال کنید تا بتوانند تشخیص دهند که آیا مورد علاقه آنها نیز هست یا خیر . هنرمندانی را که دوست دارید دنبال کنید و علایق خود را نشان دهید .

 

5 . اینستاگرام . برای یافتن هنرمندانی که ممکن است به آنها علاقه مند شوید ، از هشتگ استفاده کنید ، و  جزئیات و رزومه تان را برای آنها  دایرکت یا ایمیل DM بگذارید . 

 

6 . كورا Quora . یک تالار گفتمان آنلاین است برای افرادی که دارای علایق مشترک هستند . خودتان را در آنجا معرفی کنید ، یک موضوع را شروع کنید و با دیگران گپ بزنید .

 

اگر می توانید خدماتی را ارائه دهید که دیگران برای آن هزینه بپردازند و از شما بخرند ، آن را تبلیغ کنید . یک وب سایت یا شبکه رسانه های اجتماعی راه اندازی کنید و به مردم بگویید که چه کاری می توانید انجام دهید و با جزییات و مبلغ آن .

 

نرم افزار ضبط از راه دور

 

نوازنده از راه دور

کار و یادگیری نرم افزار های موسیقی

 

پروژه های ضبط از راه دور به لطف نرم افزار های ضبط متداول تر شده اند. اگر شما سازنده یا نویسنده باشید ، این یک سرمایه گذاری سالم است . بدان معنا که می توانید با هر کسی در هر کجا کار کنید. برای برخی از توصیه ها و مشخصات فنی ارائه دهندگان نرم افزار محبوب ، Sound on Sound را بررسی کنید .

 

و البته ، این ها فقط به پیدا کردن کار مربوط نمی شود ، اگرچه این بخش بزرگی از آن است . اگر عادت دارید که بیرون بروید برای این مورد ، تنظیمات موسیقی قابل توجهی را انجام دهید . 

 

در پایین نکات عملی برای کار شما آورده شده است :

 

استراحت کافی کنید همانطور که می خواهید در استودیو یا در یک محل برگزار کنید


Warm-up and down

مقدار زیادی آب بنوشید


سعی کنید تا جایی که ممکن است به روال معمول ادامه دهید ، حتی اگر برایتان مبهم باشد 


می دانید چه موقع متوقف شوید. کار کردن تا اواخر شب و درست آخر هفته می تواند وسوسه‌ انگیز باشد. مواظب باشید که دچار خستگی نشوید.


یک شبکه پشتیبانی همکاری داشته باشید . کار کردن به تنهایی می تواند ایجاد احساس تنهایی کند ، بنابراین افرادی را که با آنها تماس می گیرید یا تماس ویدیویی را هر از گاهی به اشتراک بگذارید تا تجربه های شان را به اشتراک بگذارند .


اگر می توانید ، فضا را از محل زندگی خود تنظیم کنید. یک اتاق کار ، ایده آل است. اگر برایتان امکان پذیر نیست ، گوشه ای از اتاق خواب یا اتاق نشیمن خود را به عنوان “دفتر” خود ثبت کنید . در صورت باز بودن و زمان باز شدن ، می توانید از کافه ها و مکان های گرم برای ملاقات های کاری استفاده کنید .

 

شما هرگز نمی دانید ، ممکن است متوجه شوید که خیلی بیشتر از آنچه که به صورت رو در رو و حضوری کار انجام داده اید ، کار از راه دور را ترجیح  بدهید !

 

 

پرسش های مرتبط 

 

چگونه می توانم در خانه به عنوان نوازنده کار کنم ؟


خود را با نرم افزار یا تجهیزات مورد نیاز خودتان تنظیم کنید و در یک اتصال اینترنتی خوب ، تلفن هوشمند و یک کامپیوتر مناسب  سرمایه گذاری کنید . اگر به مدت طولانی زندگی می کنید و شرایط خود را در نظر گرفته اید ، حتماً یک صندلی مناسب داشته باشید تا با مشکل کمر مواجه نشوید .

 

برای کسب صلاحیت در صنعت موسیقی به چه مدارکی نیاز داریم ؟


این مورد بستگی به این دارد که کدام بخش از صنعت موسیقی مورد نظر را انتخاب کنید ، اما یک قاعده کلی این است که اشتیاق ، تعهد و استعداد بیش از صلاحیت داشتن در عملکرد نقش بالایی را به خود اختصاص می دهد. اما دوره ها می توانند به شما کمک کنند تا برای شغل خود آماده شوید و با مخاطبین برقرار کنید. برخی از معلمان موسیقی به مدرک یا مشابه نیاز دارند .

 

چگونه یک خواننده دوره ای شویم ؟


این گزینه ای برای کار از راه دور نیست ، اما چشم انداز فوق العاده حرفه ای و اغلب با کار مکرر را ارائه می دهد. مسیر معمول ثبت نام برای آواز و خوانندگی بصورت جلسه ای با آژانس موسیقی سازی دوره ای است. این مورد در ایران ساپورت نمی شود ، و در آینده در مورد آن مطلبی ارائه می دهیم . 

 

تیز لرن

آیا شما به عنوان یک نوازنده از راه دور کار می کنید ؟ آیا فیلم یا آهنگی که مایل بودید به اشتراک بگذارید ، که از طریق راه دور این کار را کرده اید ؟ دوست داریم آنها را در نظرات زیر که برای ما می نویسید ببینیم …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *