معرفی Ozone Advanced 9-1 rev2 برای ویندوز CE-VR

Visits: 7

Ozone

معرفی Ozone 9

.

از آنجا که جامع ترین مجموعه صنعت و دنیای مسترینگ در موسیقی ، Ozone 8 می باشد ، اکنون با معرفی پردازنده هوشمند سیگنال نسخه جدید Ozone 9 ، با قابلیت شکل دهی طیفی ، کنترل کننده تعادل Tonal ، و سایر موارد دیگر …  به قابلیت های خود می افزاید .


مستر کردن موسیقی خود را نزد بیش از پانزده سال سابقه در اولین های صنعت صوتی زیر نوک انگشتان خود داشته باشید . Ozone 9 با ویژگی های جدید ، آینده نگرانه ، پیشرفته و هوشمندانه ، یکی از گام های شما برای داشتن یک استاد حرفه ای و همچنین دارای دوازده پردازنده مهم برای مستر کردن است .

این هوشمند ترین نسخه Ozone موجود در حال حاضر است .

.

افزونه جدید ( Tonal Balance Control ) کنترل کننده تعادل صوتی ، اولین تجزیه کننده و تحلیل صوتی در صنعت موسیقی را ارائه می دهد و با همه نمونه های Neutron 2 ارتباط برقرار می کند .

به شما امکان می دهد سریعتر به مستر مورد نظر خود برسید . کار خود را با مراجع آهنگ و استانداردهای هر سبک موسیقی با حاصل تجزیه و تحلیل سالها تجربه توسط استادان محبوب و معتبر موسیقی کامل ، مقایسه کنید و به یک هدف و نتیجه صوتی برسید و اطمینان حاصل کنید که کار شما برای کانال های توزیع موسیقی محبوب و مورد پسند خواهد بود .

.

Ozone

نسخه جدید Ozone 9

.

فرکانس های مشکل ساز و خشن صاف و فرکانس صداهای گوش خراش با ماژول جدید Spectral Shaper شکل دنده طیف فرکاس جدید . صدای خود را با استفاده از داینامیک مخصوص فرکانس ، از نظر تغییرات یا کار های خلاقانه ، برای ایجاد صوتی صاف و متعادل شکل داده و آن را دستخوش تغییرات مثبت قرار دهید .

دارای قابلیت فوق العاده برای خنثی کردن ضرب های کیک و کوبه ای ، شکل دهنده طیف صوتی برای تغییر صداهای hi-hat ؛ برای تغییر صدا یا وکال خشن و گوش خراش ، ایجاد صدایی پر حرارت برای گیتار اکوستیک ، و سایر عناصر ترکیبی دیگر بسیار کار برد دارد .

برای داشتن صدایی پر پیچ و خم و خلاق و از آزمایش کننده و حالت دهنده طیف صدا در هر باند فرکانسی استفاده کنید تا به طنین صدایی مورد نظر خود برسید . دارای قابلیت رزونانس یا ایجاد طنین در صدا ، قابلیت تاثیر جدا گونه روی هر صدا بدون تییر یا آسیب به سایر صدا ها Ozone را به یکی از بهترین ها برای مستر کردن موسیقی تبدیل کزده است .

.

برخی دیگر از ویژگی های Ozone Advanced 9

.

.

Ozone

ویژگی های دیگر Ozone 9

.

.

Ozone Advanced 9-1 rev2 برای ویندوز CE-VR

.

.

  • Mastering Suite
  • 12 audio processing modules
  • iZotope Tap 3 v1.0.1
  • iZotope Ozone 8.01 No iLock
  • iZotope Tonal Balance Control v1.0.1
  • VST-VST3-AAX
  • WiNDOWS 64bit systems

.

.

ویدیوی معرفی در یوتیوب

.

برای مشاهده می توانید اینجا کلیک کنید

.

.

تیز لرن

.

نوبت شماست لطفا تجربه خودتان درمورد پلاگین Ozone را برای ما در قسمت نظرات پایین مطلب بنویسید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *