معرفی Nord Stage 3 استیج پیانو های نامحدود برای kontakt

Visits: 300

معرفی Nord Stage 3

Nord Stage یک کیبورد دیجیتال یا پیانو دیجیتال استیج است که توسط شرکت Clavia Digital Music Instruments در استکهلم سوئد ساخته و عرضه شده است . از سال 2017 پنج نسخه از این ساز بصورت لایبری های دیجیتال عرضه شد – و این مجموعه نسخه اصلی Nord Stage در سال 2005 ، Nord Stage EX در سال 2008 ، Nord Stage 2 در سال 2011 ، Nord Stage 2 EX در سال 2015 و Nord Stage 3 در سال 2017 هستند .

بله در این بخش قصد معرفی یک لایبری یا کتاب خانه برای کانتکت پلیر ( kontakt ) یا به آن کنتاکت گفته می شود می پردازیم ، مجموعه لایبری های بسیاری برای kontakt عرضه می شود و ما آنها را در تیز لرن معرفی خواهیم کرد .

Nord Stage موارد موفقیت آمیز کیبورد های قبلی اش در Clavia را دنبال می کند و حاوی شبیه سازی های مشابه از کیبوردهای الکترومکانیکی با ارزشی مانند Hammond Organ و پیانوهای الکتریکی است که همچنین در Nord Electro 2 یافت می شود ، با قابلیت های اضافی تری از جمله صفحه کلید وزن دار پیانو مانند آنچه در مدل های خاص آن وجود دارد ، یک بخش سینتی سایزر مبتنی بر Nord Lead ، یک بخش ارگان های متنوع و پردازش افکت های بلند و طولانی دارد . Nord Stage بصورت چند تایی کار می کند یعنی چندین ابزار را در خود دارد  ، به این معنی که می تواند بیش از یک صدا به طور هم زمان پخش کند و از آنها استفاده کرد ، یا با تقسیم صفحه کلید داخلی خود یا اتصال یک میدی کنترلر جدا ( MIDI ) بصورت خارجی .

برخی دیگر از ویژگی های Nord Stage 3

آشنایی با Nord Stage 3

Nord Stage 3 پیانو های نامحدود برای KONTAKT

  • دارای دو لایه صدای جدا یا همزمان .
  • دارای انواع مختلف پیانو و سینت سایزر .
  • بخش Equalization .
  • بخش Reverb .
  • برنامه ها و بخش های متنوع .
  • امکان ذخیره برنامه های خود .

Nord Stage 3 برای kontakt

ویدیو معرفی در یوتیوب

می توانید اینجا کلیک کنید

تیز لرن

نوبت شماست لطفا تجربیات خودتون در مورد پیانو های دیجیتال رو در قسمت نظرات پایین برای ما بنویسید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *