قلم هوشمند جدید اپل و حکاکی سفارشی روی آن

Visits: 13

معرفی قلم هوشمند جدید اپل و حکاکی سفارشی روی آن

قلم هوشمند اپل در حالی که با آیفون سازگار نیست، گزینه حکاکی سفارشی اپل برای مشتریانی که آیپاد لمسی یا هر مدل اپل را دارند قابل ارائه می باشد ، اما هنگامی که دستگاه از طریق فروشگاه اپل خریداری شده است، در دسترس است. اما بعد از رویداد سخت افزار امروز، غول کوپرتینو بی سر و صدا این ویژگی را به یکی از لوازم جانبی اضافه کرد.

بریم جلو تر، هر کسی که علاقه مند به نسل دوم اپل مداد است می تواند  که آن را با یک پیام کوتاه خلاصه سفارشی  که درست زیر نام تجاری لوازم جانبی اپل در یک موقعیت عمودی واقع شده است انتخاب کند ، که به آسانی قابل خوانایی است .

برای کسانی که بی اطلاع هستند، هزینه این قلم کمی بیشتر از نسخه اصلی 129 دلار است. و سازگار با  11 اینچی iPad Pro و نسل سوم نسل 12.9 اینچی جدید است که امروز نیز اعلام شد. با 30 دلار اضافه تر ، مداد جدید اپل شارژ بی سیم را معرفی می کند که به محض اینکه لوازم جانبی به صورت مغناطیسی به قاب دستگاه های iPad Pro متصل شد ، به طور خودکار شارژ می شود. همچنین از تعدادی حرکات لمسی پشتیبانی می کند که کاربران را قادر می سازد با کلیک های مختلف آن را تغییر دهند و یا حتی پاک کن را انتخاب کنند.

همانند لوازم های جانبی  جدید اپل، نسل دوم  مداد اپل می تواند از امروز در تاریخ 6 نوامبر پیش از حمل و نقل خریداری شود. طبق معمول، حکاکی روی لوازم جانبی یا تبلت ها به صورت رایگان در دسترس است. 

تیز لرن

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *