فواید موسیقی برای کودکان : تأثیر موسیقی بر رشد کودک

Visits: 4696

سالهای اولیه کودک برای رشد آینده کودکان ضرورت دارد. آوردن موسیقی به زندگی آنها می تواند یک تصمیم درخشان باشد که به آنها در بقیه طول عمرشان کمک می کند.


فواید موسیقی برای کودکان به خوبی اثبات شده است. موسیقی و رشد مغز كودك ارتباط نزدیكی دارند و زبان و تمركز و یادگیری همه آنها از طریق آواز بهبود می یابد. یادگیری این مهارتها در سالهای اولیه تأثیر مثبتی دارد.

هیچوقت والدین خیلی زود آشنایی بچه ها با موسیقی را شروع نمی کنند. در اینجا ما به فواید موسیقی برای نوزادان و کودکان نوپا و همچنین برای کودکان بزرگتر خواهیم پرداخت. دریابید که چگونه می توانید پیشرفت آنها را به شدت بهبود بخشید ، و چرا علم کودکان از آموزش موسیقی طرفداری و پشتیبانی می کند.

فواید یادگیری موسیقی برای رشد کودک 

از سنین پایین و حتی در رحم ، کودکان در معرض صداها قرار می گیرند. خواه والدین بخاطر خوابیدن آنها را پخش کنند و یا آهنگهای مورد علاقه خود را در برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود بشنود ، که قرار است نمایش داده شود .

موسیقی برای رشد کودکان فواید زیادی دارد ، بنابراین خوب است که کودک را از سنین کودکی به خوانندگی و نوازندگی بکشید! هرچند هرگز خیلی دیر نشده است. بنابراین اگر این چیزی نیست که قبلاً فعالانه در نظر گرفته باشید ، اکنون زمان آن است که روش هایی را که می توانید بچه ی کوچک یا بزرگ خود را با موسیقی درگیر کنید بررسی کنید.

 

آواز و موسیقی چگونه به رشد مغز کمک می کند؟

ما به عنوان بزرگسالان ، مدت هاست که درک کرده ایم که وقتی آواز میخوانید ، مغز می تواند آندورفین های خوب را آزاد کند. مجریان اغلب می گویند که بزرگترین عجله و اوج گرفتن آنها از آواز خواندن در مقابل جمع است. همه اینها به فیزیولوژی و روانشناسی مربوط می شود ، و آواز خواندن زمان دارد و  نشان داده شده است که مردم را از روحیه بد دور می کند .

 

موسیقی و رشد مغز کودک

به طور خاص ، هنگام مطالعه فواید موسیقی در رشد کودک ، فعالیت مغز آنها بسیار جالب است. همه ما دیده ایم که بچه ها وقتی آواز می خوانند ، چقدر خوشحال هستند ، مثل بزرگسالی ها ، اما این یک اثر لحظه ای نیست. جنبه های بسیار ارزشمند دیگری نیز وجود دارد ، از جمله:

 • یادگیری آواز خواندن برای یک کودک باعث می شود مغز چندین کار را به طور همزمان انجام دهد. این به رشد حافظه کمک می کند: از حفظ اشعار تا به خاطر سپردن نشانه ای برای شروع آواز خواندن ، مغز می آموزد که بتواند کارهای بیشتری را انجام دهد و لازم است همزمان آنها را انجام دهد.
 • آواز خواندن باعث تنفس عمیق ، دریافت اکسیژن بیشتر به مغز می شود که به رشد طبیعی ، بهزیستی عاطفی و تمرکز کمک می کند.
 • آواز خواندن نمونه هایی از مفاهیم مانند سریع و کند تا بلند و سکوت در موسیقی را به کودکان می دهد.
 • تعامل با (خواندن و گوش دادن به موسیقی) می تواند روحیه کودک را بهبود بخشد ، از این رو از یک وضعیت احساسی سالم حمایت می کند.
 • آواز خواندن یا نوازندگی سازها به کودک کمک می کند تا در سطح عمیق تری یاد بگیرد ، اهداف را پیچیده تر کند و به آنها برسد.
 • دروس موسیقی برای کودکان به رشد تخیل و خلاقیت کودک کمک می کند. بیان موسیقی علاوه بر جنبه فنی کارها ، هنر و داستان پردازی را نیز فرا می خواند. بچه ها به طور طبیعی دوست دارند خودشان را بیان کنند و این خروجی کامل را فراهم می کند.
 •  فقط برای مغز نیست. آواز خواندن و پخش موسیقی فعالیت های بدنی است که نیاز به رشد عضلات کلیدی از جمله مغز و غضلات داخلی دارد. این باعث می شود کودکان قوی تر و سالم تر باشند و درک کنند که چگونه از دیافراگم و ریه ها به درستی استفاده کنند.

 

موسیقی چگونه به رشد اولیه کودکان کمک می کند؟

در سال 2016 ، موسسه مغز و خلاقیت دانشگاه کالیفرنیای جنوبی تحقیقات در مورد موسیقی و رشد کودک را به پایان رساند. تمرکز آنها در درجه اول این بود که دریابند که چگونه قرار گرفتن در معرض موسیقی می تواند بر خواندن و توسعه زبان تأثیر بگذارد.

این مطالعه (آن را در اینجا بخوانید) نشان داد که مزایای موسیقی در رشد کودک وجود دارد ، زیرا داده های آنها نشان می دهد که می تواند رشد مغز را سرعت بخشد.

Assal Habibi ، یکی از همکاران ارشد تحقیقاتی که درگیر این تحقیق است گفت:

سیستم شنوایی توسط موسیقی تحریک می شود. این سیستم همچنین درگیر پردازش صدا است که برای توسعه زبان ، مهارتهای خواندن و برقراری ارتباط موفقیت آمیز اساسی است. “

 

موسیقی چگونه به پیشرفت زبان کودک کمک می کند؟

برای کودکانی که موسیقی می خوانند و گوش می دهند ، مزایای توسعه زبان زیادی وجود دارد. در زیر فقط برخی از فواید موسیقی برای یادگیری و پیشرفت کودکان با توجه به مهارت های زبانی آنها را برای شما در تیزلرن آماده کرده ایم .

 • آواز خواندن به کودکان کمک می کند تا خود را به صورت کلامی و عاطفی بیان کنند.
 • کودک می آموزد که تفاوتهای موجود در صداهای صوتی و نحوه تقلید از آنها را بهتر بشناسد.
 • آواز خواندن اعتماد به نفس را تشویق می کند و به کودکان کمک می کند تا با دیگران ارتباط برقرار کنند.
 • یادگیری و گوش دادن به اشعار باعث افزایش واژگان به صورت مداوم می شود.
 • تمرین آواز خواندن برای کودکان به تقویت لب و زبان از طریق ورزش کمک می کند ، که از طریق حافظه ماهیچه ای ذخیره می شود.
 • این بهبود به کودک کمک می کند تا با وضوح بیشتری صحبت کند و آواز خواندن انواع آهنگ ها می تواند به آنها در امر صمیمیت کمک کند.
 • آواز خواندن برای کودکان به آنها کمک می کند تا یاد بگیرند که ریتم خود را حفظ کنند و نحوه قافیه را کشف کنند.
 • در آواز خواندن ، کودکان برای یادگیری آهنگهای مورد علاقه خود ، اهمیت گوش دادن و نظم و انضباط را یاد می گیرند.
 • به همین ترتیب ، کودکان هنگامی که وقت خود را برای رسیدن به چنگ زدن با یک لحن و اشعار اختصاص می دهند ، صبر و شکیبایی بیشتری می کنند.
 • حس دستاوردی که از اجرای یک ترانه حاصل می شود ، احساس عزت نفس و رضایت را به ارمغان می آورد.
 • عضویت در یک گروه یا گروه کر می تواند احساس تعلق خاطر را به فرزندان ببخشد و می تواند به آنها در دوست داشتن کمک کند.

 

آواز خواندن به یادگیری و تمرکز کمک می کند

 الفبای زبان غالباً با آهنگ “ABC” تدریس می شود. این امر می تواند بیشتر مورد استفاده قرار گیرد: آواز خواندن می تواند برای کمک به کودکان در یادگیری زبان های خارجی باشد ، زیرا ثابت شده است که کودکان هنگام خواندن عباراتی عبارات را با دقت بیشتری به خاطر می آورند. مطالعات نشان داده است كه كودكان دو زبانه نسبت به كساني كه يك زبانه هستند ، از مزايايي برخوردار هستند و در آزمون هاي عملكرد شناختي نمره برتري دارند.

این امر به این دلیل است که هرچه بیشتر مغز با موسیقی های مشابه ، پخش خلاق و زبانها به چالش کشیده شود ، اثربخشی بیشتری پیدا می کند. اگر كودك تصمیم بگیرد كه در بزرگسالی اپرا را شروع کند ، عادت موجود در آواز خواندن با لهجه ها و كلمات مختلف شروع اصلی این کار است.

با استفاده از چیزی ساده مانند خواندن یک آهنگ که کودک از قبل می داند ، مانند “چشمک بزن چشمک بزن ستاره ی کوچک ” و تغییر کلمات بر این اساس ، می توانید به یادگیری در هر چیزی از علم و تاریخ تا زبان انگلیسی کمک کنید.

آواز خواندن باعث می شود همه چیز برای کودکان سرگرم کننده تر شود و روحیه آنها (و همچنین شما) روشن شود. این حس یکدستی را ایجاد می کند. این می تواند کودک را هنگامی که احساس غم و اندوه کند و بی حوصلگی را تحریک کند ، هنگام تحریک ، آرامش ببخشد. یکی از قابل توجه ترین مزایای موسیقی این است که باعث تمرکز ذهن و آرامش بدن می شود.

در جامعه ای که به طور فزاینده ای دچار استرس است ، توانایی و ابزار لازم برای آرامش داشتن  و فراهم کننده آرامش کودک می باشد . بنابراین موسیقی به عنوان  یک هدیه فوق العاده نه تنها از منظر عملکرد بلکه به عنوان یک ابزار برای زندگی عمومی است.

 

فواید موسیقی برای نوزادان و کودکان نوپا

شروع زودهنگام برای به دست آوردن بیشترین سود موسیقی در یادگیری و پیشرفت کودکان ضروری است. هیچ وقت خیلی زود نیست ، زیرا سالهای پیش دبستانی فرصتی بهینه است.

در این سن ، مغز آنها با سرعت زیادی در حال رشد است و باعث می شود تا اطلاعات و تجربیاتی فرا گیرد که مانند اسفنج خیس شود .

موسیقی و آواز خواندن می تواند به کودکان نو پا کمک کند تا حافظه ، مهارت های اجتماعی ، گفتار و گوش دادن و جنبه های پیشرفت  را توسعه دهند:

 • سلامت کلی
 • هماهنگی
 • احساس خوبی دارد
 • آگاهی و تعادل بدن
 • توسعه زبان
 • حافظه
 • تمرکز گوش دادن
 • خیال پردازی
 • تحریک

 

راه های سرگرم کننده برای معرفی موسیقی و آواز برای رشد کودک


اگر می خواهید مراحل اولیه خود را شروع کنید تا مزایای آموزش موسیقی را از دست ندهید ، در اینجا مجموعه ای از فعالیت های تفریحی است که می توانید انجام دهید را برایتان معرفی می کنیم. کارهای ساده روزمره ای هستند که می توانید به راحتی در کارهای روزمره کودک کوچک خود وارد کنید.

آنها نه تنها کودک شما را با شگفتی های موسیقی آشنا می کنند ، بلکه فرصت هایی را برای گذراندن زمان با کیفیت در کنار هم را فراهم می کنند – بسیار عالی است برای زمانی که به برخی ایده ها برای فعالیت نیاز دارید تا یک کودک نو پا با انرژی بالا را مشغول کنید. شما هرگز نمی دانید ، حتی ممکن است اشتیاق و استعدادی را برای خواندن خود کشف کنید.

شماره 1 : یک دستگاه پخش کننده موسیقی کوچک را بخرید تا در خانه از آن استفاده کنید و همراه آنها آواز بخوانید.

شماره 2 : برای همراهی با کارهای روزمره مانند لباس پوشیدن در صبح ، با یک آهنگ همراه شوید. متن ترانه ها را با آهنگ ساده موجود تغییر دهید مثلا آهنگ (چرخ ها را در اتوبوس امتحان کن try The Wheels on the Bus) ، یا خلاق شوید و آهنگ های خودتان را بسازید .

شماره 3 : خواندن یک داستان در هنگام خواب با خواندن آهنگ برای کمک به آنها در خوابیدن. اگر به این کار عادت نکردید ، ممکن است در ابتدا کمی خودآگاه باشید. اما به یاد داشته باشید ، شما سعی نمی کنید شگفت انگیز به نظر برسید . بلکه این در مورد مدل سازی از موسیقی بی نظیر و ساختن آهنگ ها به بخشی از زندگی روزمره تبدیل می شود.

شماره 4 : در اتومبیل خود به موسیقی گوش دهید ، احتمالاً آهنگهای پخش کننده موسیقی را که آموخته اید ، بخوانید . این یک روش ایده آل برای مقابله با بی حوصلگی در سفرهای طولانی تر است ، اتفاقی که در طول سال ها شما را به خوبی حفظ می کند – در برخی از رفتارهای خوشمزه اضافه کنید و بچه ها حتی منتظر یک سفر با اتومبیل هستند.

شماره 5 : آنها را به یک کنسرت موسیقی دوستانه کودک برسانید. به دنبال شرکت در تئاترها باشید که برای مخاطبان جوان نیز می نویسند ، این نمایش ها تقریباً همیشه ترانه ها را در روایت هایشان گنجانده اند.

شماره 6 : زمان فنی این روزها اجتناب ناپذیر است. اما با تماشای (متناسب با سن) موسیقی در کنار هم ، آن را بیشتر آموزش دهید .

 

فواید آموزش موسیقی در مدرسه

با بزرگتر شدن كودكان ، موسیقی می تواند مهارت های خود را از طرق بیشتری توسعه دهد. متأسفانه ، همه مدارس دوره های موسیقی معمولی را اجرا نمی کنند ، بنابراین مهم است که سعی کنید کودک خود را در هر جایی که می توانید در معرض خواندن موسیقی قرار دهید. اگر می توانید انتخاب کنید که کودک شما در کدام مدارس شرکت کند ، بهتر است از قبل به امکانات آنها ، باشگاه ها و کلاس های فوق برنامه نگاه کنید. آنها را از نظر موسیقی و عملکرد در نظر بگیرید و مقایسه کنید. 

 

مزایای یادگیری یک ساز موسیقی برای یک کودک

علاوه بر آواز خواندن ، فواید یادگیری یک ساز موسیقی در کودکی بسیار زیاد است. اگر مدرسه بتواند شهریه ارائه دهد ، دارای یک ارکستر ، گروههای موسیقی ، اتاقهای تمرین و معلمان پرشور باشد ، کودک شما در معرض فرصت های بسیار بیشتری قرار خواهد گرفت.

آنها همچنین در محیطی که کودکان دیگر نیز مهارت های موسیقی دارند ، یاد می گیرند. برخی از رقابت های سالم و دوستان با علاقه مشابه عناصر اصلی در نگه داشتن فرزند شما با موسیقی هستند.

با بزرگ شدن بچه ها در نوجوانی ، علاقه ها به طور فزاینده ای اهمیت می یابد. ساخت موسیقی ، مانند ورزش ، اغلب به عنوان یک عامل قابل توجه در دور نگه داشتن نوجوانان از مشکل و در مسیر صحیح ذکر می شود.

داشتن اشتیاق و کاری که باید به سمت آن کار کنید انگیزه ای را فراهم می کند. در حالی که دستیابی به هنر احساس رضایت می بخشد. به فرزندتان کمک کنید تا اکنون وارد موسیقی شود و درست در سالهای سازنده آنها به آنها کمک خواهید کرد.

فواید یادگیری موسیقی چیست؟

با بزرگتر شدن كودكان ، موسیقی می تواند آنها را از راه های بیشتری توسعه و پیشرفت بدهد. متأسفانه ، همه مدارس دوره های موسیقی معمولی را اجرا نمی کنند ، بنابراین مهم است که سعی کنید کودک خود را در هر جایی که می توانید در معرض خواندن آواز و موسیقی قرار دهید.

به طور گسترده ای شناخته شده است که موسیقی در مدرسه از اهمیت حیاتی برخوردار است.

در اینجا فقط چند مزیت وجود دارد که معتقدیم می تواند در یک محیط ساختاری آموزشی منجر به یادگیری و پیشرفت شود.

 • مهارت های استدلالی
 • هماهنگی بهتر دست با چشم
 • رشد عاطفی
 • معاشرت و کار تیمی
 • تخیل را بهبود می بخشد
 • نظم و انضباط را می آموزد
 • به کودکان برای آرامش کمک می کند
 • به تفکر خلاق کمک می کند
 • حس موفقیت
 • اعتماد به نفس را افزایش می دهد
 • مهارت های تشخیص ریاضی و تحلیلی
 • تعامل با مدرسه و یادگیری را بهبود می بخشد

 

چه می شود اگر مدرسه فرزند من آموزش موسیقی ارائه ندهد؟

بنابراین ، اگر به فکر جذب فرزند خود به موسیقی باشید ، اما اگر مدرسه فرصت های بسیاری را فراهم نمی کند ، چه می کنید؟

ناامید نشوید شما مسیرهای بسیار دیگر دارید که از طریق آنها می توانید آنها را درگیر موسیقی کنید. در اینجا گزینه هایی در تیزلرن برایتان معرفی می کنیم که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید:

 

تدریس 

اگر فرزند شما به یک ساز خاص علاقه نشان می دهد ، در نظر بگیرید که یک استاد موسیقی را استخدام کنید. نکته مهم این است که اغلب بچه ها می خواهند یک سرگرمی جدید را امتحان کنند اما به سرعت علاقه خود را از دست می دهند. بنابراین یک جلسه آزمایشی یا چندین جلسه آزمایشی بخواهید. یا به دنبال معلمی باشید که در تعدادی از رشته ها تجربه داشته باشد و بتواند در تشخیص بهترین ابزار (از جمله صدا) به شما کمک کند.

اگر فرزند شما مشغول استفاده از یک ساز است ، مراقب باشید که از خواسته های خود یا تمایل به تحت تأثیر قرار دادن دوستان و خانواده خود قرار نگیرید. به عنوان مثال بسیاری از والدین فرزندان خود را به سمت نواختن ویولن سوق می دهند. این یک مهارت به مراتب کمتری از توانایی نوازندگی پیانو یا گیتار است. همچنین از نظر هزینه بسیار گران تر است ، و مهارت داشتن فرزند شما در هنگام تمرین با ویولن سخت تر و لذت بخش تر از شنیدن است. این به معنای این نیست که بچه ها نباید ویولن را بیاموزند. اما ابتدا هدف اصلی آن باید بررسی شود.

در دسترس بودن نیز یک عامل تعیین کننده خواهد بود: اگر شما در یک منطقه خاص زندگی می کنید ، ممکن است معلمان بزرگی برای انتخاب خود انتخاب نکنید ، مگر اینکه خوشحال باشید که استفاده از آموزش آنلاین و تصویری ویدیویی را استفاده کنید . هزینه آن نیز مورد توجه است. بنابراین اگر بودجه کمی دارید ، بهتر است یکی از گزینه های دیگر را در نظر بگیرید.

 

کلاسهای گروهی

مدارس موسیقی و تئاتر در آخر هفته ها در سراسر کشورها فعالیت می کنند. اینها شهریه گروهی را برای سنین دبستان و دبیرستان فراهم می کنند و باعث معاشرت و سرگرمی و همچنین یادگیری می شوند. برخی بیشتر روی خلاقیت و بیان تمرکز می کنند ، در حالی که برخی دیگر بیشتر روی تکنیک و نظم و دیسیپلین تأکید دارند. تقریباً همه این فرصت ها را برای اجرای عمومی ، در نمایش ها ، هم خوانی ها و حتی تولیدات سبک وست اند فراهم می کنند. مدیر هر مدرسه می تواند از طریق اخلاق و رویکرد خود با شما صحبت کند.

شاید فرزند شما علاقه ای به خواندن و نوازندگی نداشته باشد. آیا دروس رقص را در نظر گرفته اید؟ اینها دارای بسیاری از مزایای مشابه هستند ، آموزش و توسعه ریتم ، بیان ، حافظه و حافظه ماهیچه ای است. اگرچه همه موسیقی متن ترانه ندارند ، بنابراین ممکن است مهارتهای گفتاری و زبان را تقویت نکنند. دروس رقص همچنین تعارف خارق العاده ای برای درس خواندن است ، زیرا بیشتر هنرمندان باید هر دو مهارت را با مهارت خود درآوردند.

همچنین تعداد زیادی شرکت وجود دارد که جلسات موسیقی و حرکات تعاملی را برای نوزادان ، کودکان نوپا و والدین / مراقبانشان اجرا می کنند – روشی شگفت انگیز برای دیدار با دیگر نقاط ، بزرگسالان و ترویج افزایش رشد اولیه مغز می باشد .

 

یادگیری فردی

اگر فرزند شما نمی خواهد – یا قادر نیست – در جلسات گروهی یا تدریس شرکت کند ، یادگیری فردی یا توسط خود ممکن است گزینه ای خوب باشد. به شرط اینکه کودک بالغ و متعهد باشد و خود تمرینات را زیر نظر والدین بصورت مرتب انجام دهد. اما بسیاری از آنها به عنوان نوازندگان خودآموخته شکوفا می شوند و برخی از درس های اضافی یک تا یک در زندگی بعد را شامل می شوند. YouTube برای این امر منابع بسیار خوبی دارد.

 

مسابقات

آیا فرزند شما استعداد خود را نشان می دهد ، اما آموزشگاه هیچ نوع بستری برای پیشرفت یا دریافت قرار گرفتن در معرض آن قرار نمی دهد؟ اگر چنین است ، چرا ورود به رقابت را در جایی که توسط متخصصان صنعت موسیقی دیده می شود ، در نظر نگیرید؟ کودکان می توانند از سن 10 سالگی وارد اجرا های موسیقی شوند ، نه تنها امکان دسترسی شگفت انگیز را فراهم می کند ، بلکه شنیدن و آواز خواندن در جلوی مخاطبان همچنین به ایجاد اعتماد به نفس و مقاومت در دوران جوانی کمک می کند. 

 

فواید آموزش های موسیقی در خردسالی

فواید یادگیری موسیقی در خردسالی بسیار گسترده تر از آن است که شما بدانید. کودک شما به دور از محدود کردن در دوران کودکی و بزرگسالی ، مزایایی را در طول زندگی خود به دست می آورد و به آنها مزیتی می بخشد.

متأسفانه ، شغلی در یک صنعت خلاق اغلب غالباً غیرقابل دستیابی یا خطرناک تلقی می شود. واقعیت این است که این بخش با سرعت در حال رشد است و بیش از 100 میلیارد پوند از درآمد حاصل از اقتصاد انگلیس را به خود اختصاص می دهد.

در حالی که همه نمی توانند مگ استار باشند ، هر افسانه موسیقی از جایی شروع می شود. التون جان در 3 سالگی پیانو نوازندگی کرد و متعاقباً برای تحصیل درس موسیقی فرستاده شد. اگر مادرش از این پیش بینی برخوردار نبود ، بعید است که او امروز در آنجا باشد.

 

شاید فرزند شما مانند التون پتانسیل موفقیت ملی یا جهانی را داشته باشد؟ اگر ابزار لازم برای پیدا کردن آنها در اختیار شما قرار نگرفته است ، ممکن است هرگز آن را نشناسید. هر هنرمند از یک جایی شروع می کند .

اما چه کسانی در بخش های دیگر موسیقی فعالیت می کنند ؟

خوب ، کارهای بسیار دیگری وجود دارد که در همه سطوح برای نوازندگان یافت می شود. این می تواند برای  یک خواننده فردی  ، اجرای موسیقی در تور ، اجرای تدریس در مدارس ، تدریس ، ارائه خدمات موسیقی درمانی ، آهنگسازی ، به عنوان همراه ، فعالیت کند – این لیست ادامه دارد و قسمتی از آنها را مثال زدیم . موسیقی فقط مخصوص سرگرمی نیست. وقتی کودکان از سن کم درگیر می شوند ، مسیرهای شغلی بیشتری باز می شود و به آنها آزادی و انتخاب می دهد تا هنگام ورود به بزرگسالی اکتشاف کنند.

یک فعالیت موسیقی متناسب با هر کودک وجود دارد. و در این مورد شکی نیست ، تأثیر موسیقی بر رشد کودک قابل توجه است. بنابراین اکنون شما از مجموعه مهارتهایی که آنها بخشی از برنامه روزمره خود را ایجاد می کنند آگاه هستید ، در نظر بگیرید که چگونه می توانید موسیقی بیشتری را وارد زندگی فرزند خود کنید.

سپس آنها را مانند موشک بالا ببرید! حد مجاز آسمان است.

 

پرسش های مرتبط

مزیت یادگیری خواندن موسیقی چیست؟

یادگیری خواندن موسیقی مهارتی است که با ریاضیات مرتبط است – یادگیرنده را همزمان در هر دو بهتر می کند. در حالی که برخی از هنرمندان می توانند بدون آن کار کنند ، کسانی که می توانند این مزیت را داشته باشند. برخی از استماع ها شامل دیدن موسیقی (توانایی خواندن و اجرای نت های چاپ شده در نگاه اول) است.

اگر فرزند من استعدادی برای موسیقی نشان ندهد ، چه می شود؟

وقتی صحبت از مزایای موسیقی برای کودکان می شود ، این مربوط به استعداد نیست. این در مورد اثرات موسیقی بر رشد کودک است – که اصلاً به استعداد ربطی ندارد. این گفته ، فقط به این دلیل که فرزند شما در این مرحله استعدادی نشان نمی دهد ، به این معنی نیست که آنها در آینده به موسیقی علاقه نشان ندهند و ممکن است در آینده شکوفا شوند .

 

به نظر شما خواندن و موسیقی چگونه به رشد و یادگیری فرزند شما کمک کرده است؟ آیا می توانید در مورد سایر مزایایی که مشاهده کرده اید پس از بزرگ شدن فرزندتان به ما بگویید؟

تیزلرن

مطالب مرتبط

3 دیدگاه‌

 1. leila vahidian گفت:

  matlab jalebi hast mamnun

 1. آگوست 25, 2019

  […] فواید موسیقی برای کودکان : تأثیر موسیقی بر رشد کودک […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *