روش پیدا کردن نوازنده موسیقی | اهمیت کار با نوازندگان خوب ( آپدیت )

Visits: 2038

روش پیدا کردن نوازنده موسیقی

 

آپدیت جدید

روش پیدا کردن نوازنده موسیقی و اهمیت کار با نوازندگان خوب : اگر بخواهیم شما را مانند یک خواننده مثال بزیم ، ساز شما همانند آوازهای یک خواننده است ، پس می خواهید تا حد امکان از طریق آن ( ساز موسیقی خود ) مشهور شوید. به همین دلیل بسیار مهم است که هنگام اجرا و ضبط موسیقی با موزیسین های خوبی کار کنید.


اگر می خواهید موسیقی خود را ضبط کنید و صدای ساز خود را به بهترین شکل خودش به گوش برسانید ، پیدا کردن نوازندگان خوب بسیار مهم است و همکاری با سایر نوازندگان یا اجراهای هماهنگ موزیسین ها بسیار مهم است .

آیا به دنبال موزیسین خوبی برای اجرا یا ضبط موسیقی هستید؟ در این مقاله از تیز لرن ، ما در مورد اهمیت کار با نوازندگان خوب بحث خواهیم کرد و به شما یاد می دهیم که از کجا می توانید آنها را پیدا کنید ، از جمله بهترین روش های مورد استفاده را برایتان مینویسیم .

 

 

 

چگونه نوازندگان خوبی پیدا کنیم تا با ما همکاری کنند ؟ 

 

یک نوازنده “خوب” فقط به معنای این نیست که آنها از لحاظ فنی پیشرفته اند یا در ساز خود تجربه دارند. این بحث مهم است ، اما همچنین به سازگاری شما با آنها از لحاظ رفتار ، اخلاق ، و موارد دیگر نیز حائز اهمیت و مهم است . 

 

 

 

چه خصوصیاتی باعث می شود یک نوازنده ، خوب باشد ؟ 

 

شما به عنوان یک خواننده به موسیقی و گروه موسیقی همراه خود نیاز دارید تا در کنار شما فعالیت کنند . اگر در انتخاب افراد اشتباه کنید ، یک موسیقیدان خوب باید بتواند به همراه شما اشتباه نکند و یا اشتباهاتش عمدی به نظر نرسند/ نباشند .

نوازندگان با تجربه ای که یک کار خوب به اشتراک می گذارند ، نقاط قوت و ضعف یکدیگر را می شناسند و می دانند چگونه در کنار هم به صورت گروهی کار کنند .  

 

 

 

چگونه با سایر نوازندگان هماهنگ می شوید ؟ 

 

ارتباط بین خوانندگان و سایر نوازندگان نیز بسیار مهم است . خوانندگان باید بتوانند در حین اجرا به نوازندگان نشان دهند چه موقع باید سرعتشان کم شود ، در اجرا سرعت ببخشند یا نواختن موسیقی را متوقف کنند . این کار اغلب از طریق سیگنال یا رفتارهایی انجام می شود که می توانند در عملکرد آنها مانند واکنش های از قبل هماهنگ شده ادغام شوند تا مخاطب از هدف نوازندگان بی خبر باشند .

خوانندگان باید بتوانند اهداف خود را با یک نشان یا نگاه مشخص کنند و نوازندگان باید ضمن حفظ طول آهنگ ، نسبت به هدف جدید در اجرا اقدام کنند .

ایجاد روابط اغلب می تواند در مدت زمان طولانی طول بکشد ، اما کار کردن با نوازندگان خوب برای ارائه بهترین عملکرد ، یک کار شدنی است . 

 

 

 

اهمیت کار با نوازنده های خوب

 

روش پیدا کردن نوازنده موسیقی

 

شما باید با دیگران همکاری داشته باشید 

 

این نکته در چندین سطح و لایه مهم است . در مرحله اول ، یک موسیقی دانی را پیدا کنید که می تواند بخشی از عملکرد شما در صحنه باشد – باید یک هم افزایی برای هم وجود داشته باشد ، یعنی آنها بخشی از عملکرد شما به نظر برسند و چیزی به شما اضافه کنند .

ثانیاً ، باید در کار هماهنگی وجود داشته باشد ، که افراد با هماهنگی که باهم دارند ، یک احساس راحتی داشته باشند و این بخشی از کار باشد . در صحنه ، از نظر دیداری داشتن تعامل و تفاهم بین خواننده و نوازنده مهم است .

موارد فوق در صورتی که سخت تمرین کنید ، به خوبی ارتباط برقرار کرده و توانایی این را داشته باشید که یک نوازنده خوب را پیدا کنید که مناسب شما باشد ، و در کنار هم کار کنید امکان پذیر و شدنی ست و شما را به حیطه کار حرفه ای و موفقیت نزدیک می کند . 

 

 

هماهنگی را در اجرایتان نشان دهید 

 

هیچ چیز بدتر از دیدن دو یا چند نوازنده از هم گسسته نیست که با هم هماهنگ نیستند. به نظر می رسد که شما در حال تماشای نمایش های تک نفره کنار هم هستید و یک یا چند نفر از آنها نمی خواهند در آنجا باشند.

این مسئله به همان نکاتی که ذکر کردیم بر می گردد؛ به تمرین ، تحلیل رفتار و تمرین و ارتباط بیشتر و ادامه دادن کار باهم برای شناخت بیشتر از یکدیگر ! در هنگام پیدا کردن یک نوازنده ، این امر باید برایتان پیشگام باشد . 

 

 

پیدار کردن یک نوازنده 

 

روش پیدا کردن نوازندگان برای اجرا

 

 

آیا شما برای نوازندگان خود همکار خوبی هستید ؟

 

اجرا با نوازنده ای که کارش خوب نیست و یا متناقض با زمان بندی نیست ، فقط در ذهن شما به عنوان عامل حواث پرتی خواهد بود و در بیشتر موارد شما را از حالت لحن و تمرکز بیرون می آورد یا باعث می شود بخش مربوط به شما که باید اجرا کنید حواستان پرت شود و کار خود را به هم بزنید .

علاوه بر این ، شما می توانید با یک نوازنده که در حرفه خود بهترین است ، همکاری کنید ، اما آنها نیز باید مانند شما به یکدیگر متعهد باشند. بنابراین آنها باید همیشه به موقع ، با انگیزه برای تمرین و مایل به انجام اجراها در گروه باشند ، در غیر این صورت شما همیشه آنها را پیگیری می کنید و این باعث تخلیه انرژی تان می شود و برایتان خسته کننده خواهد شد ، که باید حواستان بهشان باشد تا اشتباه نکنند . 

 

 

 

چگونه یک نوازنده خوب برای اجرای با هم پیدا کنیم 

 

روش پیدا کردن نوازندگان برای اجرا

 

چگونه می توانم افرادی را برای گروه موسیقی پیدا کنم ؟ 

 

 

 

شماره 1 : 

 

تبلیغاتی را در فضاهای تمرین انجام دهید 

 

در فضاهای خاصی غالباً دیواری اختصاص داده شده برای تبلیغات گروههایی که به دنبال یافتن اعضای باند هستند یا بیلبورد های شهری یا روزنامه ها ، آگهی ها یا در تبلیغات پست های اینستاگرام یا فیسبوکتان می توانید این کار را انجام دهید که تقربا میتوان گفت از طریق شبکه اجتماعی اختصاصی خودتان کمترین هزینه را برایتان دارد . همه چیز از گروه های موسیقی در سبک های متفاوت گرفته تا مجله های راک تا گروههای اصلی موسیقی . تقریباً هرچیزی را می توانید پیدا کنید ، بنابراین اگر می خواهید به یک گروه بپیوندید ، حتماً این موضوع ها را بررسی کنید . 

 

 

شماره 2 : 

از معلم یا گروه موسیقی اطراف خود سؤال کنید 

حداقل یکی از اینها را می شناسید . معلمان دوست دارند ببینند که دانش آموزان شان از کار موسیقی هیجان زده هستند ، بنابراین آنها از کمک کردن به دیگران خوشحال می شوند .

آنها ممکن است یک دانش آموز داشته باشند یا شخص دیگری را بشناسند که یک کار خوب برای شما فراهم کند . آنها حتی ممکن است برای برگزاری یک اجرای کاری با دانشجویان دیگر آماده باشند و شما را ننیز به گروه ملحق کنند . 

 

 

شماره 3 :

از رسانه های اجتماعی استفاده کنید

این کار را در اینستاگرام یا فیس بوک امتحان کنید. بطور میانگین هر پست توسط صدها نفر مشاهده می شود. فراموش نکنید که این افراد صدها دوست فیس بوک یا فالوور اینستاگرام نیز دارند که ممکن است چه بسا برای اطرافیانشان مناسب باشد و برای دوستانشان share  کنند و اطلاعیه شما را شات کنند . در صورتی که همه افراد دنبال کننده شما پست اطلاعیه همکاری شما را ببینند و برای دیگران باز نشر کنند می تواند بصورت هرمی زنجیره اطلاعیه شما گسترش یابد و در محل زندگی خود بهتر بتوانید با نوازندگان دیگر مچ شوید ، این کار میتواند یک اطلاعیه شما را بین هزاران نفر پخش کند و شاید بیشتر از تعدادی که در نظر داشتید را پیدا کنید ! 

 

 

شماره 4 : 

آنلاین جستوجو کنید 

اگر در خارج از ایران زندگی می کنید حتی می توانید سایت های آنلاین دیگری مانند craigslist را برای یافتن اعضای باند استفاده کنید. اگر این کار را انجام دهید ، همیشه اطمینان داشته باشید که اثبات این را دارید که شخص همان کسی است که آنها می گویند هستند یعنی همان ادعایی راکه دارند باید بتوانند اجرا کنند و از آنها نمونه کار بخواهید ! 

فواید موسیقی درمانی

 

پیوستن به یک گروه موسیقی بدون تجربه

اگر می خواهید یک مجموعه زنده عالی داشته باشید و نمی دانید چگونه یک گروه عالی را پیدا کنید ، ممکن است روند پیشرفت شما را به عنوان یک هنرمند کاسته کند. ما روشهای زیادی برای پیدا کردن نوازندگان در نزدیکی شما و دلایلی که اهمیت کار با آنها وجود دارد ، داریم .

اجرا با نوازنده ای که در نواختن چندان حرفه ای نیست یا متناقض با زمان بندی است ، فقط عاملی منفی در فکر و ذهن شما خواهد بود و در اکثر موارد شما را از لحن تنظیم و یا ضرب آهنگ خود خارج می کند و کار را خراب می کند . 

 

نوازندگان دوره ای 

قبل از ادامه ، مهم است که بدانید اگر گروهی ایجاد می کنید ، خودتان را به چه صورتی وارد می کنید.

آیا به دنبال یک گروه دائمی هستید (مانند Hayley Williams  در مقابل Paramore ) ، یا به دنبال این هستید که یک تکنواز باشید و یک گروه پشتیبان (مانند آریل لووین) داشته باشید ؟

در دنیای موسیقی تفاوت زیادی وجود دارد – هر دو مزایا و اشکالاتی دارند و ما در مورد برخی از آنها با جزئیات صحبت خواهیم کرد. 

 

 

گیتاریست دوره ای چیست؟

 

گیتاریست های جلسه ای (یا هر نوازنده دوره ای ) موزیسین هایی هستند که برای اجرای برنامه های ضبط یا اجرای زنده استخدام شده اند. آنها معمولاً عضو دائم یک گروه موسیقی نیستند .

آنها در پشت صحنه کار می کنند و بندرت به عنوان نوازندگان یا گروه های باند به ندرت به شهرت فردی می رسند .

با این حال ، نوازندگان اجراهای دوره ای برتر در صنعت موسیقی مشهور هستند و برخی نیز به صورت عمومی شناخته شده اند. مثلا شامل “The Wrecking Crew” و “The Funk Brothers” هستند که با Motown Records کار کرده اند. ( در خارج از ایران )

 

 

مزیت داشتن نوازندگان جلسه ای چیست؟ 

 

نوازندگان جلسه ای یا دوره ای فوق العاده هستند زیرا آنها غالباً نوازندگان حرفه ای هستند . بسیاری از آنها از پخش موسیقی برای افراد دیگر کمک می کنند.

وقتی نوبت به استفاده از نوازنده دوره ای می رسد ، خوب است زیرا همیشه می توانید یکی را برای پخش آهنگ های خود داشته باشید. منظور ما از این معنی این است که شما می توانید چندین گیتاریست ، درامر ، بیس و غیره داشته باشید .

فایده این امر این است که این احتمال وجود دارد که در صورت اتفاق و یا تاخیر یک گیتاریست سرتان بی کلاه نماند و نوازنده جایگزین داشته باشید . اگر سه گیتاریست دارید که آهنگ های شما را می شناسند ، می توانید با همه آنها تماس بگیرید ، و بعید است که هر سه آنها نتوانند با شما هماهنگ کنند .

 

با این حال ، اشکالاتی در داشتن نوازندگان جلسه ای یا دوره ای وجود دارد.

افرادی که با آنها وارد کار می شوید می دانند که آنها اعضای دائمی نیستند . این بدان معنی است که ممکن است در طولانی مدت تمایل کمتری به گروه دائمی داشته باشند . اما اگر خوب کار کنید ، آنها می خواهند با هم باشند !

مطمئناً باید اطمینان حاصل کنید که همه حقوق و مزایای آنها را به خوبی پرداخت می کنید. این بدان معناست که انجام کارهای مختلف که پرداختی در کار نباشد دشوار است ، مگر اینکه نوازندگان شما بتوانند راهی را ببینند که در آن اجرا از یک مزایایی بهره مند شوند و سودی حتی در جهت معروف شدن و اجرای کارهای دیگر داشته باشند .

 

قبل از خوانندگی چه چیزی بخوریم و بنوشیم

 

 

مزیت داشتن اعضای گروه دائمی چیست؟

 

بهترین چیز در مورد داشتن اعضای دائمی این است که همه شما در آن هستید . این بدان معنی است که آنها ممکن است شما را در مدیریت گروه ، ایجاد شادی و رشد به صورت یک نوازنده به شما کمک کنند . 

اگر آنها به همان اندازه حدود و خط قرمز های شما را بدانند و بر اساس آنها رفتار کنند ، به احتمال زیاد نسبت به حواشی شما نیز متعهد هستند.

با این حال ، اشکال در داشتن اعضای دائمی این واقعیت را شامل می شود که اگر یک عضو نتواند روزی حاضر شود یا نتواند شکوفایی جدیدی  انجام دهد ، پیدا کردن شخصی برای پر کردن این شکاف سخت تر است .

اگر یک عضو از گروه شما خارج شود ، می تواند همه چیز را آشفته کند – ممکن است مجبور شوید مدتی کار اجرا را متوقف کنید تا اینکه شخص دیگری را وارد کنید . و آنها باید همه آهنگ های شما را از ابتدا یاد بگیرند !

یک راه عالی برای برقراری تعادل با این کار داشتن اعضای دائمی و سپس داشتن “نوازنده پشتیبان” فقط درصورتی است که یکی از اعضا نتواند نوازندگی اجرایی بزرگ را ارائه دهد که شما دیگری را جایگزین کنید . 

 

 

ادامه مقاله برای عزیزانی که در خارج از ایران زندگی می کنند

 

 

انجمن موزیسین های انگلیس

 

تعداد زیادی سایت دیگر وجود دارد که شما برای یافتن نوازنده و اجرا در انگلستان می توانید استفاده کنید ، چندین صفحه خاص را برایتان آماده کرده ایم که شامل موارد زیر است : 

 

 

شماره 1 : 

فیس بوک “نیازمندی موزیسین های انگلستان ” 

در فیسبوک انجمن و گروه UK Musicians Wanted انجمنی مختص فعالان موسیقی است و می توانید موزیسین ها را برای یک پروژه پیدا کنید یا خود را در دسترس قرار دهید . 

انجمن موزیسین های UK می خواستند موزیسین های انگلستان را به هم وصل کنند . تمرکز اصلی وب سایت آنها “در اینجا کلیک کنید” این است که در آن می توانید انواع و اقسام سایر نوازندگان را یا مشاهده کنید یا درخواست دهید . 

 

 

شماره 2 : 

Band Mix

Band Mix یک سرویس رایگان است که نوازندگان نزدیک به هم در یک ایالت را به هم مرتبط می کند . و میتوانید به هزاران نوازنده و گروه موسیقی به پیوندید ! BandMix.co.uk بالاترین امتیاز را دارد و بزرگترین موزیسین ها را که نیازمند اجرا هستند و همچنین موزیسین ها را به صورت آنلاین طبقه بندی می کند . با هزاران نوازنده در منطقه تان آشنا می شوید ، هزاران فرصت برای هماهنگی و کار دارید .

 

 

شماره 3 : 

به گروه موسیقی تیز لرن بپیوندید

وبسایت تیز لرن برای علاقمندان و موزیسین ها انجمن و گروهی اختصاص داده که میتوانند با هم تعامل داشته باشند و نیاز یک دیگر را برطرف کنند برای عضویت میتوانید به کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام مراجعه کنید در اقدامات بعدی انجمن سایت و واتس اپ راه اندازی می شود . و این تالار گفتمانی است که هرکسی می تواند در مورد همه چیز در مورد موسیقی صحبت کند . همچنین فرصتی درخشان برای پیدا کردن سایر نوازندگان در سراسر ایران و جهان برای گروه و ساخت موسیقی است . 

 

همه اینها در همان هدف خدمت می کنند – برای اینکه بتوانید از افرادی خوش فکر که به دنبال تشکیل یک گروه زنده برای اجرای گروه هستند ، دوست شوید . 

 

بهترین اپلیکیشن ها برای پیدا کردن نوازنده ها

 

 

روش پیدا کردن نوازندگان برای اجرا

 

 

برنامه های بسیاری در خارج از ایران وجود دارد که می تواند به شما در یافتن موزیسین برای همکاری با شما کمک کند . آنها همچنین می توانند به شما در دیدار با افراد مشهور در موسیقی کمک کنند که ممکن است بتوانند حرفه موسیقی شما را به سطح بالاتری برسانند!

 

 

 

شماره 1 : Sonicbids 

 

این یکی فضایی عالی ، تعاملی است که برای نوازندگان و پارامتر هایی که به آنها کمک می کند تا با یکدیگر همکاری کنند . اغلب آنها می توانند برای موزیسین های ایالت های نزدیک جلسات اجرای موسیقی جنجالی و مهیجی به وجود آورند .

این برنامه به نوازندگان جوان اجازه می دهد تا تجربه های بیشتری کسب کنند ، در معرض فعالیت حرفه ای قرار بگیرند و با سایر نوازندگان این شبکه ارتباط برقرار کنند .

Sonicbids به افراد دیگر کمک می کند تا استعداد های خوب را در این سیستم عامل پیدا کنند ، با آن نوازندگان در تماس باشند و از این طریق فرصت های اجرا را برای هم تبلیغ کنند .

علاوه بر این ، نوازندگان مستقل نیز می توانند با اسپانسر ها و مخاطبان دوست داشتنی خود ارتباط برقرار کنند تا حرفه موسیقی خود را گسترش دهند . صنعت موسیقی یک صنعت رو به رشد است که در حال گسترش و دستیابی به مخاطبان روزافزونی است . 

 

 

 

شماره 2 : Jambro 

 

Jambro به عنوان “Tinder for musicians” شناخته می شود ، هدف این برنامه بهترین راه حل های  ممکن برای موسیقی دانان در مواقعی است که اغلب به آنها داده نمی شود .

از آنجا که یکی از مهمترین موانعی که نوازندگان با آن روبرو هستند کمبود جا برای جمع شدن و پخش موسیقی است ، بنیانگذاران Jambro تصمیم گرفتند که به نوازندگان کمک کنند تا از این مانع بزرگ برآیند .

سازندگان این برنامه درباره هدف  پشت صحنه Jambro صحبت کردند. آنها گفتند که می خواهند موسیقی دانان نزدیک به هم و اطراف یکدیگر از ناحیه امن خود خارج شوند و به عنوان جامعه ای که موسیقی را دوست دارد و ایجاد می کنند ، با هم هماهنگ و در کنار یکدیگر جمع شوند .

Jambro  برای استفاده بسیار آسان است – چه شما یک گیتاریست ، خواننده یا پیانیست یا غیره باشید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در برنامه جستجو کنید تا سایر نوازندگان را در مجاورت خود پیدا کنید . 

 

 

 

شماره 3 : Indaba Music 

 

این برنامه بیشتر شبیه یک انجمن آنلاین است که نوازندگان ، ناشران عمومی و شبکه های رادیویی را در کنار هم جمع می کند . این یک بستر عالی برای همکاری نوازندگان جدید و قدیمی است . می توانید روی ضبط موسیقی کار کنید و با متخصصان موسیقی و طرفداران به طور یکسان تعامل برقرار کنید .

کاربران این برنامه همچنین در تلاش برای ساخت موسیقی با افرادی در سراسر جهان که علایق مشابهی دارند ، می توانند آهنگ های جدیدی اضافه کنند یا از طریق برنامه های موجود کار کنند . 

 

 

 

شماره 4 : GigTown 

 

GigTown با فراهم کردن فرصتی برای نوازندگان برای ایجاد کردن بازار خود در یک مرحله گسترده ، موزیسین ها ، سالن ها و برنامه ریزان یک مهمانی را در کنار هم جمع می کند .

قدرت و نقاط قوت واقعی این اپلیکیشن در قابلیت اتصال به شبکه اجتماعی موسیقی ، طرفداران و سالن های بزرگ و درخشان است. با استفاده از گزینه جستجوی پروفایل های نوازنده ، این برنامه راهی عالی برای برقراری ارتباطات فراتر از دنیای موسیقی در حال حاضر ایجاد شده است .

این برنامه به نوازندگان اجازه می دهد تا آهنگ های صوتی ، اجرای ویدیو و اطلاعات شخصی خود را را بارگذاری کنند و به اشتراک بگذارند . علاوه بر کمک به ارتقاء خود ، آنها را با سایر هنرمندانی که علاقه های مشترکی با هم دارند ، ارتباط برقرار می کنند . 

 

 

 

شماره 5 : BandFriend 

 

این برنامه یک راه جدید را برای نوازندگان ایالت ها فراهم می کند تا با فراهم کردن فرصتی عالی برای همکاری نوازنده ها در کنار هم ، به همکاری در موسیقی بپردازند . این برنامه مکان شما را تشخیص می دهد و مسابقات احتمالی را که با مهارت ها ، علاقه ها و سبک های موسیقی مورد علاقه خود به اشتراک می گذارد ، به شما نشان می دهد .

حتی اگر شما در یادگیری یک ساز مبتدی هستید و یک هنرمند جوان در آینده هستید ، این برنامه هنوز هم به شما امکان می دهد تا برای مطالعه و یادگیری ساز با هم ارتباط برقرار کنید .

BandFriend همچنین دارای صفحه SoundCloud و YouTube است که به نوازندگان اجازه می دهد استعداد خود را به صورت آنلاین نشان دهند . همچنین می تواند به شما در یافتن یک مسابقه مناسب کمک کند ، یا فیلم ها را تماشا کرده و به آهنگ های هنرمندان دیگر گوش دهید . 

 

 

تهیه و گرد آوری : تیز لرن

هرگونه استفاده ممنوع و بدون رضایت ما می باشد

 

آیا تاکنون با سایر نوازندگان اجرا کرده اید ؟ چطور آنها را پیدا کردید ؟ دوست داریم در نظرات زیر از شما درباره آنها بشنویم ! 

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. افشین فضلی گفت:

    سلام بنده اماده همکاری هستم برای رپ ویا پاپ خوندن.
    یکی از کارهای من پرستش از افشین اریا هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *