راهنمای ios 12.1 به همراه آموزش استفاده از قابلیت های جدید ارائه شد

بازدیدها: 7

راهنمای ios 12.1 به همراه آموزش استفاده از قابلیت های جدید ارائه شد

در این آپدیت توضیح داده شده است که در Apple App Store، کاربران iOS می توانند به راحتی راهنمای iOS آیفون اپل را برای iOS 12.1 به صورت رایگان دانلود و مطالعه کنند. نشان می دهد که بسیاری از ویژگی های جدید ios انتظار می رود که با انتشار آپدیت جدید نسخه iOS عرضه شوند. به عنوان مثال، فهرست FaceTime Group اشاره می کند که کاربران می توانند با حداکثر 32 نفر از جمله خودشان چت ویدئویی داشته باشند. دستورالعمل های مربوط به نحوه ی این ویژگی ارائه شده است. قابلیت گروه در FaceTime قرار بود در iOS 12 ظاهر شود، اما اپل برای ارائه آن احساس بررسی و کار بیشتر روی این قسمت کرد. این ویژگی در نسخه بتا iOS 12.1 ارائه شده است. مدل های قدیمی تر مانند آیفون 5s، آیفون 6 و آیفون 6 Plus تنها از تماس های صوتی گروهی FaceTime پشتیبانی می کنند.

علاوه بر این ویژگی دیگری که در iOS 12.1 به دوربین اضافه می شود، که کاربران می توانند در لحظه ، عمق تصاویر گرفته شده در حالت عمودی با iPhone XS، آیفون XS Maxand iPhone XR را تنظیم کنند. در راهنمایی ارائه شده از طرف اپل همچنین به شما در مورد پیشرفت هایی که در Apple Music در iOS 12.1 ایجاد کرده است را به شما توضیح میدهد از جمله صفحات هنرمند جدید، توانایی پیدا کردن آهنگ هایی که دوستانتان در حال گوش دادن به آنها هستند بصورت معرفی آهنگ به شما و لیستی از 100 آهنگ برتر در جهان ، و یک راه برای جستجوی عناوین آهنگ با تایپ کردن متن ترانه.

لیست AppStore در حدود 400 صفحه به شما نشان میدهد. اما در iOS 12.1 به راحتی برخی از قابلیت های جدیدی که در iOS ارائه شده قابل درک هستند و در دسترس شما قرار می گیرند . انتظار میرود که هفته آینده، احتمالا پس از سه روز آینده محصول جدید اپل، ارائه شوند . اول باید منتظر Apple iPad جدید باشیم که در پست قبلی به آن اشاره کردیم ، اپل از 2 مداد مخصوص برای تبلت های خود نیز رونمایی میکند
تیز لرن

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *