آموزش تایید اکانت اینستاگرام به عنوان یک خواننده و موسیقیدان – تیک آبی اینستاگرام

Visits: 10452

تایید اینستاگرام

آموزش تایید اکانت اینستاگرام

 

تایید اینستاگرام – هنرمندان مشتاق و علاقمند واقعی به موسیقی و هنر خود فقط نمی خواهند که مشهور شوند . آنها می خواهند همچنین در اینستاگرام مشهور شوند . بستر اشتراک گذاری عکس سلاح مخفی یک موسیقی دان ، آهنگساز ، نوازنده و… برای تبلیغ و درگیری بیشتر با فن خود است. اگر هویت خود را تأیید کنید تا یک نشان تأیید شده در اینستاگرام داشته باشید ، طرفداران و فالوور های شما افزایش خواهند یافت .


دریافت نشان تأیید شده در اینستاگرام آسان نیست . فرم درخواست آن ساده است ، اما معیارهای صلاحیت اینستاگرام اینگونه نیست. برای تأیید صحت حساب اینستاگرام خود باید به عنوان یک خواننده روی نوآوری خود کار کنید. ممکن است زمان ببرد ، اما اعتبار آن ارزشمند است .

 

با تأیید اعتبار در سایر شبکه رسانه های اجتماعی دیگر ، نمی توان یک نشان تأیید خودکار را در اینستاگرام بر اساس شبکه های دیگر خودتان ،  فراهم کرد . برای دریافت تأیید رسمی از اینستاگرام ، باید معیارهای واجد شرایط بودن را بفهمید و حساب خود را درست کنید .

 

 

چگونه موزیسین ها در اینستاگرام تایید می شوند؟

 

اینستاگرام اعلام کرده است که حسابهای متعلق به افراد مشهور ، اکانت هایی که بسیار مورد جستجوی افراد قرار می گیرند ، برند ها یا اشخاص را بررسی می کند .

این می تواند شامل نوازندگان و خوانندگان باشد ، اما شما باید بتوانید اثبات کنید که یک هنرمند برجسته برای واجد شرایط هستید. این بدان معناست که برای حمایت از حرفه موسیقی خود ، مانند منابع خبری متعدد که به شما و کارتان اشاره می کنند ، به شواهد و مدارکی نیاز دارید .

همچنین باید اثبات کنید که یک کاربر فعال در اینستاگرام هستید و از موارد زیر نیز برخوردار هستید .

 

تایید اینستاگرام برای موزیسین ها 

 

تایید اینستاگرام

تایید اکانت اینستاگرام برای موزیسین ها

 

برای درخواست یک نشان تأیید شده در اینستاگرام ، باید یک چهره عمومی ، مشهور یا برند باشید . اگر این معیارها را رعایت کنید ، می توانید در چند مرحله ساده یک نشان رسمی را درخواست کنید .

 

مرحله 1


در برنامه تلفن همراه به حساب خود وارد شوید و به نمایه خود بروید. 

 

مرحله 2


روی نماد سه خط در بالا سمت راست (که به عنوان نماد همبرگر نیز شناخته می شود) ضربه بزنید و از فهرست کشویی روی “تنظیمات” کلیک کنید .

 

مرحله 3


از آنجا گزینه “درخواست تأیید” – “Request Verification” را انتخاب کنید . 

 

مرحله 4


سپس از شما چند سوال برای تأیید هویت خود پرسیده می شود. شما باید نام کاربری اینستاگرام خود ، نام کامل خود و یک شکل از شناسه یا – آی دی – را تهیه کنید .

 

مرحله 5


اکنون می توانید گزینه ارسال را فشار دهید و اینستاگرام تأیید صلاحیت شما را بررسی خواهد کرد .

 

 

آیا می توان هر کسی در اینستاگرام تأیید شود؟

 

اینستاگرام سیاست های بسیار دقیقی درباره تأیید دارد. هرکسی واجد شرایط دریافت نشان معتبر در حساب خود نیست . در واقع ، گرفتن نشان تایید اینستاگرام بسیار سخت است .

ورود به حساب اینستاگرام خود و درخواست یک نشان تأیید شده آسان است . اما این روند پس از آن بسیار پیچیده تر می شود . اینستاگرام نمایه شما را بررسی می کند و در صورت عدم نظر آنها فقط حساب را تأیید می کنند :

 

 

# 1 معتبر


حساب اینستاگرام شما باید نشان دهنده یک شخص واقعی ، هنرمند یا یک نام تجاری ثبت شده باشد .

 

 

# 2 منحصر به فرد


اینستاگرام حسابهای مورد توجه و جذاب را تأیید نمی کند. حساب یا اکانت شما باید یکتا و منحصر به فردی از شما باشد و فقط می توانید یک حساب را به نام / هنرمند خود تأیید کنید .

 

 

# 3  کامل


لازم است یک عکس بیوگرافی ، عکس پروفایل و حداقل یک پست داشته باشید. حساب شما همچنین باید “عمومی” تنظیم شده باشد و نمی تواند پیوندهای “اضافه کردن من” به سایر حسابهای رسانه های اجتماعی شما را داشته باشد .

 

 

# 4 قابل توجه


این احتمالاً سخت ترین معیارها برای تحقق است. اینستاگرام فقط حساب هایی را نشان می دهد که افراد ، مشاغل یا مارک های شناخته شده و غالبا جستجو شده را نشان می دهد. آنها می خواهند شواهدی را مشاهده کنند که شما در چندین منبع خبری ، پست و.. حضور دارید و این با هزینه کردن یا هر نوع محتوای تبلیغاتی قابل پرداخت نیست .

 

اگر مشهور نیستید ، چگونه اینستاگرام خود را تأیید می کنید ؟

 

اگر مشهور نیستید و هنوز هم طرفداران خود را افزایش می دهید ، می توانید نشان تأیید شده توسط اینستاگرام را با شرایظ سخت دریافت کنید.

بهترین راه برای تایید اینستاگرام شما این است که پروفایل خود را تا حد ممکن قوی تر کنید و با اطمینان از معیارهای تأیید صحت چهار گانه ، که در بالا ذکر کردیم امتیاز اینستاگرام خود را داشته باشید . با حضور در منابع خبری قابل اعتماد و با جمع کردن جوایز و دستاوردهای موسیقی خود ، روی قابل توجه بودن خود کار کنید .

با دعوت از روزنامه نگاران برای شرکت در کنسرت ، می توانید میزان قابل توجه بودن خود را تقویت کرده و از آنها بخواهید که بعداً یک بررسی بنویسند و منتشر کنند . همچنین می توانید برای امتحان مصاحبه با ایستگاه های رادیویی محلی تماس بگیرید یا موسیقی خود را در کانال های رسمی پخش کنید .

 

تأیید اینستاگرام

 

اگر تازه به عنوان یک خواننده شروع به کار کرده اید ، می توانید موارد زیر و شواهدی را که لازم است برای دریافت یک حساب کاربری اینستاگرامی تأیید شده بدست آورید ، سخت است . اما اینستاگرام به شما این امکان را می دهد تا هر 30 روز یک بار دیگر برای یک نشان معتبر درخواست کنید ، بنابراین اگر در ساختن شهرت خود وقت صرف کنید ، ماندگاری شما بازپرداخت خواهد شد .

در این میان روش های دیگری نیز وجود دارد که می توانید اعتبار اینستاگرام خود را بدون نشان تأیید صحت دهید. اینکه آن را به وب سایت خود و تمام سیستم عامل های دیگر رسانه های اجتماعی خود پیوند دهید تا به طرفداران خود اطمینان دهید که این حساب اصلی شما ست .

 

تیز لرن 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *