تیم Shazam اپل با Instagram برای قابلیت های جدید در استوری ها همکاری می کند

بازدیدها: 15

تیم Shazam اپل با Instagram برای قابلیت های جدید در استوری ها همکاری می کند

شازام و اینستاگرام اخیرا  مشارکت جدیدی را بین یکدیگر ایجاد کرده اند و اعلام کردند که به کاربران اجازه می دهد شازام ها را در استوری های اینستاگرام  خود به اشتراک بگذارند. البته، شما باید هر دو برنامه را روی موبایل خود نصب کنید تا بتوانید این کار را انجام دهید، در غیر اینصورت به این ویژگی جدید دسترسی ندارید.

این دو شرکت  اعلام کرده اند که این گزینه برای به اشتراک گذاشتن شازام ها در استوری اینستاگرام برای کاربران iOS در تاریخ 1 نوامبر در دسترس خواهد بود، در حالی که کاربران آندروید باید مدت زمان بیشتری را صبر کنند. در حقیقت، هیچ تاریخی برای انتشار این ویژگی در دستگاههای Android ارائه نشده است، فقط این که «به زودی» ارائه خواهد شد.

در اینجا نحوه عملکرد جدید آن برای کاربران iOS را مینویسم : شزام را برای جست و جوی یک آهنگ باز کنید و متوجه خواهید شد که یک دکمه جدید وجود دارد که به شما امکان می دهد جست و جو های خود را مستقیما به استوری اینستاگرام بفرستید.

همه فالور هایی که این استوری را می بینند می توانند گزینه ” More on Shazam ” را بزنند تا برنامه Shazam را باز کنند. این قابلیت جدید احتمالا در دستگاههای اندرویدی مشابه خواهد بود که بعدا در دسترس قرار خواهد گرفت.

تیز لرن

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *