تبلت های جدید اپل با طراحی مشابه iphone 5s

Visits: 0

تبلت های جدید اپل با طراحی مشابه iphone 5s

انتظار میرود که این سه شنبه آینده، انتظار میرود اپل تبلت های جدید Apple iPad Pro را معرفی کند . یکی با صفحه نمایش 10.5 اینچی، و دیگری صفحه نمایش 12.9 اینچی باشد. هر دو مدل دوباره طراحی شده اند و گزارش جدیدی از بلومبرگ نشان می دهد که تبلت های جدید برخی از ویژگی های طراحی را از Apple iPhone 5 بهره می گیرند. در یک زمان، برخی از طرفداران آیفون معتقد بودند که این مدل بهترین گوشی است که تا به حال توسط اپل طراحی شده است.

اگر زیبایی آیفون 5 توسط اپل برای تبلت های جدید iPad Pro مورد استفاده قرار گیرد، می توان انتظار داشت که آنها نیز مربعی شکل با گوشه های شیپ دار داشته باشند. این نگاه در رندر iPad Pro جدید ارائه شده توسطOnLeaks در ماه گذشته در همکاری با خرده فروشmysmartprice (تصویر در بالای این مقاله) اما تغییرات دیگری نیز در تبلت های بالای اپل وجود دارد. هر دو مدل، در حالی که صفحه نمایش برش داده شد نیستند ، ID صورت را در هر دو حالت پرتره و منظره ارائه می دهد. قاب های باریک تری خواهند داشت و صفحه نمایش ال سی دی بر روی هر iPad Pro جدید شامل طراحی لبه به لبه خواهد بود علاوه بر این، جفت تبلت جدید iPad Pro با یک پورت USB-C عرضه می شود. با این ویژگی گوشی آیفون تنها دستگاهی ست که با مشخصات بالا برای استفاده از اتصال با سرعت بالا مثل نور خواهد داشت.

به احتمال زیاد، تبلت جدید iPad Pro یک تراشه A12X در سخت افزار خود داشته باشد (نسخه پیشرفته SoC موجود در داخل اپل 2018)، و اولین مدل اپل برای استفاده از تراشه گرافیکی سفارشی اپل خواهد بود. تبلت های جدید iPad Pro نیز نسل بعدی Apple Pencil 2 را پشتیبانی می کنند. انتظار میرود که این دو روز سه شنبه عرضه شوند.

تیز لرن

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *