پیدار کردن بهترین هشتگ های اینستاگرام برای موزیسین ها

Visits: 106

هشتگ های اینستاگرام

 

 

آیا می خواهید قدرت عظیم رسانه های اجتماعی را دریابید ، یک پیج اختصاصی در اینستاگرام بسازید و با دیگر نوازندگان آنلاین ارتباط برقرار کنید ؟ پیدا کردن بهترین هشتگ های معروف در اینستاگرام یک راه عالی برای اطمینان به اینکه پست های شما توسط افراد مناسب دیده می شود .


در این مقاله یاد می گیرید که چگونه بهترین هشتگ های اینستاگرام را مرتبط با موسیقی پیدا کنید تا به عنوان یک نوازنده دیده شوید . این به شما کمک می کند تا پست های خود را ارتقا دهید ، طرفداران جدید و فعال را جذب کنید ، کارهای خود را به نمایش بگذارید و در بالا بمانید و همچنین از روندهای نوظهور و تازه در صنعت موسیقی را پیشگویی کنید .

 

در مقاله های بعدی راهنمای گام به گام برای استفاده از هشتگ های اینستاگرام را برای شما می آوریم 

 

 

چگونه می توان هشتگ های موسیقی مد روز اینستاگرام را پیدا کرد

 

هشتگ های اینستاگرام

 

هشتگ ها با هدف کمک به کاربران برای دسترسی به مطالب ، پیام ها و پست های مربوطه ، از 13 سال پیش ساخته شده اند . از آن زمان تا کنون همه گیر شده اند و در سراسر زندگی مدرن یافت می شوند – نه فقط در رسانه های اجتماعی . بلکه هر کاری که در آن کار کنید ، دستیابی به هشتگ های مهم است . اغلب اوقات افرادی که شما را پیدا می کنند ، برای کار یا خدمات شما از همین راه هستند .

هشتگ ها همچنین برای اظهار نظرهای جدید و جالب به عنوان روشی برای توصیف احساسات یا تفکرات بسیار جالب و جذاب هستند . دلایل زیادی برای یافتن هشتگ وجود دارد :

 

 • برای اضافه کردن آنها به پست های خود و بنابراین دسترسی دیده شدن آنها را افزایش دهید .
 • بنابراین می توانید از الگوهای معروف و مشهور در تجارت پیگیری کنید تا دیگران را از کار خلاقانه خود را مطلع کنید .
 • برای شناسایی بهترین دوره های اوج کار هایتان جهت انتشار و راه اندازی های جدید .
 • برای شناسایی انواع عبارات ، بنابراین می توانید یک هشتگ جدید مخصوص پیجتان ایجاد کنید .
 • بنابراین می توانید نوازندگان دیگری را برای کار ها پیدا کنید .
 • برای کشف آنچه که وقایع مرتبط با موسیقی در دیگر جاهای دنیا اتفاق می افتد .
 • برای افزودن موسیقی جدید به لیست پخش خودتان .
 • زیرا شما به موسیقی علاقه دارید و به طور کلی علاقه مند به موسیقی هستید .

 

 

هشتگ Trending – به معنی چیست ؟

 

هشتگ ها یک کلمه یا عبارت بدون فاصله هستند که پس از نماد # (هشتگ) آمده باشد . این تقریباً شبیه نسخه دیجیتالی “دهان به دهان” است. اگر یکی از ترندها باشد ، به این معنی است که در میان محبوب ترین هشتگ های آن روز قرار دارد . یک شکل مشخص برای آنچه که یک عبارت گرایش دهنده محسوب می شود وجود ندارد ، زیرا این بستگی به میزان استفاده در هر زمان معین دارد .

هشتگ های خاص در مواقع خاص روند و گسترش بیشتری پیدا می کنند . به عنوان نمونه اصلی ، بعید به نظر می رسد یک هشتگ درباره BRIT ها ادامه یابد ، مگر اینکه بخش عمده ای از اخبار مربوط به جوایز به تازگی منتشر شده باشد ، یا چند روز قبل یا درست بعد از مراسم باشد . 

 

در ویدیوی پایین برخی از توصیه های کلی تر در مورد یافتن هشتگ های مد روز وجود دارد . اما نکته اصلی این است که افراد مرتبط با صنعت موسیقی را انتخاب کنید .

 

برای مشاهده می توانید اینجا کلیک کنید 

 

 

در حال حاضر چه هشتگ هایی روند افزایشی دارند ؟

 

در اینجا برخی از هشتگ های دارای بازدید بالای فعلی را ارائه کرده ایم :

 

#music #love #hiphop #rap #musician #art #dj #singer #musica #artist #dance #rock #party #like #instagood #follow #guitar #livemusic #instagram #song #live #concert #photography #s #newmusic #producer #band #instamusic #musicvideo #bhfyp 

 

 

بهترین هشتگ های موسیقی در اینستاگرام

 

اینستاگرام یک رسانه بصری ، مبتنی بر تصویری ویدیویی  و قابلیت بسیار کم متن تر از فیس بوک یا توییتر است . این برای موسیقیدانان و هنرمندان بسیار عالی است ، زیرا این یک راه حل آور برای تبلیغ جلد آلبوم ها و اجراها یا اسنپ های تمرین است .

اما گزینه بهتر برای ارسال محتوای ویدیو نیز بهتر است ، به این معنی که می توانید برای نمایش فیلم های موسیقی و همچنین کلیپ هایی از اجرای خود استفاده کنید . مهم است که شما یک حساب کاربری داشته باشید و آن را فعال کنید تا بتوانید دنبال کنندگان خود را درگیر و با خود همراه کنید .

در وهله اول ، به برخی از این هشتگ ها نگاهی بیندازید تا ایده خوبی راجع به آن بدست آورید .

 

 

آموزش تایید اکانت اینستاگرام به عنوان یک خواننده و موسیقیدان – تیک آبی اینستاگرام

 

 

هشتگ های برتر موسیقی در سال 2019

 

در بالا برخی از هشتگ ها را برایتان آوردیم ، بخشی را با عنوان بالا مشاهده می کنید . همیشه پست های برتر در هشتگ های معروف ظاهر می شوند .

پس بزرگترین ترندهای موسیقی سال گذشته کدام بودند ؟ این هشتگ ها مورد استفاده ترین بود :

 

 • #music | +272,000,000 Instagram posts 
 • #musica | +27,000,000 Instagram posts 
 • #musician | +22,000,000 Instagram posts 
 • #livemusic | +21,000,000 Instagram posts 
 • #musically |  +20,000,000 Instagram posts 
 • #instamusic | +18,000,000 Instagram posts 
 • #newmusic | +16,000,000 Instagram posts 
 • #musicvideo | +12,000,000 Instagram posts 
 • #musical | +10,000,000 Instagram posts 
 • #musicians | +7,000,000 Instagram posts 

 

همانطور که مشاهده می کنید ، مواردی که می بینید کوتاه و زیبا هستند. این به ما می آموزد که اگر می خواهید یک هشتگ طولانی مدت ایجاد کنید که احتمالاً روند آن را بالا نشان دهد ، باید ساده کوتاه و با معنی باشد. آنها همچنین جهانی هستند. اما طبق مثال ما در مورد جوایز BRIT ، اگر می خواهید یک هشتگ با گرایش کوتاه مدت را ایجاد کنید ، آن را مربوط به یک رویداد یا یک رویداد مهم (اما باز هم کوتاه) ایجاد کنید. و در هنگام جستجوی هشتگ های رویداد ها ، به دنبال آنهایی باشید که با این معیارها مطابقت داشته باشند .

 

 

هشتگ های موسیقی مد روز 

 

هشتگ های اینستاگرام

هشتگ های معروف مرتبط با موسیقی در اینستاگرام

 

اینستاگرام کار را بسیار آسان کرده است که هشتگ ها را به خوبی ایجاد کنید .

 

مرحله 1

 

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که شروع به تایپ کردن حرف # و به دنبال آن برخی از حروف را تایپ کنید ، اینستاگرام شروع به ارائه پیشنهادهایی از موارد محبوب می کند (خواهید دانست که محبوبیت آنها چقدر است زیرا رقم تقریبی راجع به آنها را نشان می دهد ؛ همچنین آنهایی که علاوه بر این پیشنهاد استفاده شده اند را نشان می دهد ) . 

 

پیشنهادهایی که ارائه می دهد به علایق شما مربوط می شود. اینستاگرام چگونه علایق شما را می شناسد ؟ 

بر اساس افرادی که دنبال می کنید ، هشتگ هایی که استفاده می کنید ، جستجوهایی که انجام می دهید و پست های شما می بینید آنها را نشان می دهد. بنابراین اگر همه این موارد به موسیقی مرتبط باشند ، هشتگ های مربوطه را مشاهده خواهید کرد – و اگر معمولاً مختص یک ژانر است ، نتایج حتی بیشتر برای شما مهم خواهد بود . اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، گروه ها و هنرمندانی که به شما مربوط می شوند را دنبال کنید و آن را لایک کنید .

 

مرحله 2

 

به تگ هایی که سایر نوازندگان استفاده می کنند نگاه کنید – به ویژه آنهایی که پیگیری های بسیار خوبی دارند. آنها کمپین های بازاریابی بزرگ و گران قیمت خواهند داشت و افراد برای بررسی بهترین هشتگ های مورد استفاده ، هزینه می کنند.

به دنبال خواننده ها و نوازنده هایی باشید که سبکی مشابه شما دارند. این تکنیک به عنوان میانبر عمل می کند و سرنخ های خوبی در مورد آنچه باید برای استفاده انتخاب کنید به شما می دهد .

 

 

تجزیه و تحلیل رایگان هشتگ های اینستاگرام

 

 

البته ، این می تواند کمی کسالت آور و نیاز به تلاش داشته باشد. بنابراین شما همچنین می توانید از تنظیمات ، برنامه ها و نرم افزار ها استفاده کنید تا کار های سخت را برای شما انجام دهد . برخی از برنامه ها پست های شخصی شما را نیز تجزیه و تحلیل می کنند و به شما کمک می کنند درک کنید که کدام یک از پست های شما بهترین عملکرد را دارند و به همین دلیل ، و همچنین به عنوان داشبورد تان و برای ارسال و برنامه ریزی محتوای بهتر کار کنید .

(صفحات کسب و کار فیس بوک این کار را به عنوان بخشی از ویژگی های استاندارد اکانت ارائه می دهد و اغلب از پیشنهادات برای بهبود استفاده می کنند – اگرچه این امر می تواند توسط آنها به عنوان وسیله ای برای فروش بسته های تبلیغاتی شان مورد استفاده قرار گیرد) .

 

 

مرحله 3

 

اگر می خواهید وارد ترند های روز و آمارها شوید ، برنامه هایی وجود دارد که می توانید آنها را بررسی کنید.
بسیاری از نمونه های لیست پایین کامپایلی از هشتگ های مد روز براساس طبقه بندی را ایجاد کرده اند .

 

 1. Brand 24 
 2. Sprout Social 
 3. Command for Instagram (Apple iOS ) 
 4. Icono Square 
 5. Best Hashtags (فقط لیست هشتگ های تاپ) 

 

اطلاعات بیشتر در مورد داده ها و تجزیه و تحلیل را در این ویدیو کسب کنید .

 

برای مشاهده می توانید اینجا کلیک کنید

 

 

بهترین هشتگ های اینستاگرامی پرطرفدار برای تولید کنندگان موسیقی

 

شاید شما یک تولید کننده ، آهنگساز ، تنظیم کننده یا میکس من باشید و با دیدن افرادی که مثل شما گرایش دارند ، به دنبال استعدادهای داغ هستید . یا شاید شما بخواهید کار کنید که در آن موسیقی جدید به سمت جلو حرکت داده می شود و از دیگران جلوتر باشید ، بنابراین می توانید آهنگ هایی تولید کنید که محبوب باشد .

در اینجا برخی از هشتگ های مربوط به آهنگسازی موسیقی را نشان می دهد که ترند خاصی دارند. همانطور که می بینید چندین الگوی برای شما وجود دارد :

 

#producers #music #hiphop #producer #beats #rap #musicproducer #djs #flstudio #artist #newmusic #beatmaker #dj #producerlife #rappers #trap #soundcloud #musicproduction #beatmakers #rapper #studio #musicproducers #instrumentals #trapbeats #beat #trapmusic #beatmaking #beatsforsale #musicians #bhfyp 

 

ویژگی های این ها جست و جوی بسیار زیاد آنها ست.
این بدان معنی است که این هشتگ ها مورد تقاضا ، دنبال و مورد توجه علاقه مندان به صنعت موسیقی هستند .

 

 

هشتگ هایی برای طرفداران موسیقی

 

هشتگ های اینستاگرام

 

اگر می خواهید دریابید که کدام یک از نمونه ها جذاب است ، برای همین می توانید جزو اولین کسانی باشید که به کارهای جدید گوش می دهید ، روی سبک های موسیقی مورد علاقه خود را تمرکز کنید .

 

 

مرحله 4

 

نام ژانر موسیقی خود را در نوار جستجوی اینستاگرام وارد کنید و بررسی کنید بیشترین بازدیدها به کجا می رسد . همچنین می توانید نوتیفیکیشن هایی تنظیم کنید ، بنابراین فید شما یا همان اکسپلور به طور خاص روی آن متمرکز می شود .

 

به یاد داشته باشید که اگر یک هشتگ پرطرفدار است ، به این دلیل است که افراد زیادی از آن استفاده می کنند و روی آن جستجو می کنند.

این مشابه یک استخر بزرگ است گاهی اوقات هشتگ های کم انتخاب شده خوب هستند زیرا رقابت کمتری برای آن ها در زمان صفحه نمایش اکسپلور وجود دارد و شما کسانی را جذب خواهید کرد که برای جستجوی آن موضوع تلاش کنند . این کار باید در کنار استراتژی کلی بازاریابی اینستای شما در نظر گرفته شود .

 

 

پرسش های مرتبط

 

 • چگونه می توانیم موسیقی خود را در اینستاگرام مشاهده کنیم ؟

یافتن هشتگ های عالی و استفاده از تعداد زیادی از آنها به شما کمک خواهد کرد. اما شما همچنین باید محتوای منحصر به فرد و جالب داشته باشید. به یاد داشته باشید که تصاویر در اینجا بسیار مهم هستند. مانند یک طراح فکر کنید و یک عکس و متن چشم نواز ایجاد کنید. مطمئن باشید که IG خود را با پیوندی در وب سایت و سایر حساب های خود قابل مشاهده و لینک می کنید .

 

 • بهترین هشتگ ها برای نوازندگان در اینستاگرام کدام هستند ؟

این به ژانر ، اهداف و آنچه که در آن زمان وجود دارد ، بستگی دارد. اگر لیست مشهورترین هشتگ های سال 2019 را ببینید (در طول این مقاله) این ایده را به شما می دهد تا از کجا شروع کنید .

 

 • چرا گزینه موسیقی در اینستاگرام من نیست ؟

بسیاری از افراد دریافتند که استیکر موسیقی که قبلاً در آنجا بود ، دیگر ظاهر نمی شود. فقط در بعضی از کشورها موجود است ، اما این شامل انگلیس نیز می شود. از سیستم یا همان اکانت خود خارج شوید و دوباره به آن وارد شوید – ممکن است آن را مجدداً تنظیم کند . اگر این کار نمی کند ، برنامه را مجدداً نصب کنید یا یک به روزرسانی را اجرا کنید . همچنین می توانید برچسب را از استوری شخص دیگری را با کلیک کردن روی آن برای خودتان کپی و به لیستتان اضافه کنید . 

 

تیز لرن 

 

شما چگونه بهترین هشتگ های اینستاگرام را به عنوان یک نوازنده پیدا می کنید ؟ آیا این روند به شما کمک می کند تا از بازی جلو بروید ؟ کدام یک مفیدترین بوده است ؟ در نظرات پایین به ما اطلاع دهید .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *