بلندگوی جدید هوش مصنوعی Huawei

Visits: 3

بلندگوی جدید هوش مصنوعی Huawei

امروز شرکت Huawei در رویداد Mate 20 خود در چین از یک اسپیکر جدید خود با نام AI رونمایی کرد. طراحی این اسپیکر به ظاهر مشابه با Homepod اپل میباشد ، با دکمه های خاموش، تماس و کنترل صدا در بالای قسمت استوانه ای بدنه با پوشش یک پارچه خاکستری تیره . این دومین اسپیکر هوشمند از Huawei است. و به نظر می رسد مانند google home بزرگ است و شکل مکعبی ندارد.

با این حال، بر خلاف AL Cube، اسپیکر هوآوی AI (این چیزی است که نام چینی آن تقریبا به آن ترجمه می شود) از دستیار صوتی Xiaoyi خود استفاده می کند. این نیز بسیار ارزان تر از 350 دلار Apple HomePod در 399 یوان (حدود 60 دلار) است. هنوز هیچ برنامه ای برای انتشار جهانی وجود ندارد، بنابراین ما باید صبر کنیم تا ببینیم آیا هوآوی پشتیبانی انگلیسی را به آن اضافه خواهد کرد.

بلندگو AI از تکنولوژی صوتی Dynaudio شرکت اسپیکر دانمارک استفاده می کند و همچنین با الگوریتم Histen خود (نام شرکت برای اثرات اکولایزر موسیقی آن) هماهنگ شده است که می تواند بر روی گوشی های Huawei پیدا شود. بلندگوی 2.25 اینچی با وضوح بالا 10 وات دارای شش میکروفن و تشخیص صدا می باشد تا صداهای مختلف اعضای خانواده را تشخیص دهد. در دو رنگ، خاکستری و سفید عرضه میشود.

منبع :تیز لرن

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *