اولین فروش آخر هفته اپل آیفون XR به ارزش 9 میلیون دستگاه بوده است

Visits: 0

اولین فروش آخر هفته اپل آیفون XR به ارزش 9 میلیون دستگاه بوده است

تحلیلگر Ming-Chi Kuo در هفته گذشته گزارش داد که تقاضای پیش سفارش برای iPhone X R ضعیف تر از آنچه در ماه سپتامبر برای آیفون XS و XS Max دیده می شود، بود. اما طبق گزارش روزنبرگ Securities Jun Jun،این “پیش سفارشات ضعیف” به فروش 9 میلیون واحد در طول اولین آخر هفته آیفون XR تبدیل شد.

این تعداد ممکن است به نظر بسیاری از افراد تاثیرگذار باشد، اما ژانگ انتظار داشت که اپل 10 میلیون دستگاه را به جای آن بفروشد. از این رو، او تصمیم گرفته است که تخمین های تولید خود را برای سه ماهه از 90 میلیون تا 88 میلیون کاهش دهد. علاوه بر این، او اکنون انتظار دارد که اپل در ماه نوامبر و دسامبر تولید آیفون 3 میلیون دستگاه را کاهش دهد. از این تعداد، 2 میلیون هر ماه دستگاه های آیفون XR خواهد بود در حالی که میلیون ها نفر دیگر از آیفون XS و XS Maxاستفاده خواهند کرد.

با توجه به هزینه های بالای سری آیفون XS و آیفون XR، تحلیلی که می پرسد، در عرض سه ماهه ی 31 دسامبر 2018، افزایش متوسط ​​قیمت فروش اپل را بین 8 تا 10 درصد افزایش می دهد. این نسل از اپل پلاس و MacBooks به روز شده می تواند به اپل تولید تا 91.2 میلیارد دلار در طول دوره بیانجامد که  رکورد تمام وقت برای این شرکت خواهد شد.

اواخر ژوئن ژانگ در نظر گرفته شده است که یکی از تحلیل گران کمتر خوش بینانه بود زمانی که به Apple می آمد. اما با وجود پیش بینی فروش تنها 77 میلیون واحد برای سه ماهه – انتظار می رود 83 میلیون واحد -سه ماه آخر سال 2018 می تواند برای اپل بزرگ باشد.

تیز لرن

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *