روش پیدا کردن نوازندگان برای اجرا | اهمیت کار با نوازندگان خوب

بازدیدها: 2508

روش پیدا کردن نوازندگان برای اجرا | اهمیت کار با نوازندگان خوب

 

آپدیت این مقاله را در اینجا ببینید . کلیک کنید

روش پیدا کردن نوازندگان برای اجرا و اهمیت کار با نوازندگان خوب : اگر بخواهیم شما را مانند یک خواننده مثال بزیم ، ساز شما همانند آوازهای یک خواننده است ، پس می خواهید تا حد امکان از طریق آن ( ساز موسیقی خود ) مشهور شوید. به همین دلیل بسیار مهم است که هنگام اجرا و ضبط موسیقی با موزیسین های خوبی کار کنید.


اگر می خواهید موسیقی خود را ضبط کنید و صدای ساز خود را به بهترین شکل خودش برجسته کنید ، پیدا کردن نوازندگان خوب بسیار مهم است و همکاری با سایر نوازندگان یا اجراهای موزیسین ها بسیار مهم است.

آیا به دنبال موسیقی دانان خوبی برای اجرا یا ضبط موسیقی با آنها هستید؟ در این مقاله ، ما در مورد اهمیت کار با نوازندگان خوب بحث خواهیم کرد و به شما یاد می دهیم که از کجا می توانید آنها را پیدا کنید ، از جمله بهترین روش های مورد استفاده را برایتان مینویسیم .

روش پیدا کردن نوازنده موسیقی | اهمیت کار با نوازندگان خوب ( آپدیت )

چگونه نوازندگان خوبی پیدا کنیم تا با شما همکاری کنند ؟ 

یک نوازنده “خوب” فقط به معنای این نیست که آنها از لحاظ فنی پیشرفته اند یا در ساز خود تجربه دارند. این مهم است ، اما همچنین به سازگاری شما با آنها اشاره دارد . 

 

چه خصوصیاتی باعث می شود یک نوازنده ، خوب باشد ؟ 

شما به عنوان یک خواننده به موسیقی و گروه موسیقی همراه خود نیاز دارید تا در کنار شما فعالیت کنند. اگر اشتباه کنید ، یک موسیقیدان خوب باید بتواند بدنبال آن بداهه نکشد و این اشتباه را عمدی به نظر برسد.

نوازندگان با تجربه ای که یک کار خوب به اشتراک می گذارند ، نقاط قوت و ضعف یکدیگر را می شناسند و می دانند چگونه در پیرامون خود کار کنند.  

 

چگونه با سایر نوازندگان هماهنگ می شوید؟ 

ارتباط بین خوانندگان و سایر نوازندگان نیز بسیار مهم است. خوانندگان باید بتوانند نشان دهند چه موقع نوازندگان باید کند شوند ، به اجرا سرعت ببخشند یا نواختن موسیقی را متوقف کنند. این کار اغلب از طریق سیگنال یا رفتارهایی انجام می شود که می توانند در عملکرد آنها ادغام شوند تا مخاطب از هدف نوازندگان بی خبر باشند .

خوانندگان باید بتوانند اهداف خود را با یک نشان یا نگاه مشخص کنند و نوازندگان باید ضمن حفظ جریان آهنگ ، نسبت به هدفف جدید اقدام کنند.

ایجاد روابط اغلب می تواند مدت زمان طولانی طول بکشد ، اما کار کردن با نوازندگان خوب برای ارائه بهترین عملکرد ممکن می باشد . 

 

اهمیت کار با نوازندگان خوب

شما باید همکاری داشته باشید 

این نکته در چندین سطح مهم است . در مرحله اول ، یک موسیقی دانی را پیدا کنید که می تواند بخشی از عملکرد شما در صحنه باشد – باید یک هم افزایی از تصویر وجود داشته باشد ، یعنی آنها بخشی از عملکرد شما به نظر می رسند.

ثانیاً ، باید در عملکرد هم افزایی وجود داشته باشد ، که آنها انجام می دهند و احساس می کنند بخشی از کار است. در صحنه ، از نظر بصری داشتن تعامل و تفاهم بین خواننده و نوازنده مهم است .

موارد فوق در صورتی که سخت تمرین کنید ، به خوبی ارتباط برقرار کرده و توانایی این را دارید که یک موسیقیدان را پیدا کنید که مناسب شما باشد ، و در کنار هم کار کنید . 

 

هماهنگی صحنه را نشان دهید 

هیچ چیز بدتر از دیدن دو یا چند نوازنده از هم گسسته نیست . به نظر می رسد که شما در حال تماشای نمایش های انفرادی هستید و یک یا چند نفر از آنها نمی خواهند در آنجا باشند.

این به همان رشته هایی که ذکر می کنیم بر می گردد؛ به تمرین ، تحلیل و تمرین بیشتر ادامه دادن باهم برای شناخت بیشتر! در هنگام پیدا کردن یک نوازنده ، این امر باید پیشگام باشد . 

 

پیدار کردن یک نوازنده 

پیدا کردن نوازنده

شما فقط برای نوازندگان خود همکار خوبی هستید 

اجرای با نوازنده ای که کارش خوب نیست و یا متناقض با زمان بندی نیست ، فقط در ذهن شما به عنوان عامل حواث پرتی خواهد بود و در بیشتر موارد شما را از حالت لحن بیرون می آورید یا بخش خود را به هم می زنید .

علاوه بر این ، شما می توانید با یک نوازنده که بهترین نوع خود در جهان است ، همکاری کنید ، اما آنها نیز باید مانند شما متعهد باشند. بنابراین آنها باید همیشه به موقع ، با انگیزه برای تمرین و مایل به انجام نغزها و اجراها در گروه باشند ، در غیر این صورت شما همیشه آنها را تعقیب می کنید و این باعث تخلیه انرژی می شود و برایتان خسته کننده خواهد شد. 

 

چگونه یک نوازنده خوب برای اجرا با آن پیدا کنیم 

چگونه نوازندگانی برای همکاری پیدا کنیم

چگونه می توانم افراد را برای گروه پیدا کنم؟ 

شماره 1 : 

تبلیغاتی را در فضاهای تمرین انجام دهید 

در فضاهای خاصی غالباً دیواری اختصاص داده شده برای تبلیغات گروههایی که به دنبال یافتن اعضای باند هستند یا بیلبورد های شهری یا روزنامه ها آگهی ها یا در تبلیغات پست های اینستاگرام یا فیسبوکتان می توانید این کار را انجام دهید که تقربا میتوان گفت از طریق شبکه اجتماعی اختصاصی خودتان کمترین هزینه را برایتان دارد . همه چیز از گروههای موسیقی جاز گرفته تا مجلات های راک گرفته تا گروههای اصلی. تقریباً هرچیزی را می توانید پیدا کنید ، بنابراین اگر می خواهید به گروه بپیوندید ، حتماً این موضوع را بررسی کنید. 

 

شماره 2 : 

از معلم یا گروه موسیقی محلی خود سؤال کنید 

حداقل یکی از اینها را می شناسید . معلمان دوست دارند ببینند که دانش آموزان از ساخت موسیقی هیجان زده هستند ، بنابراین آنها از کمک کردن خوشحال می شوند .

آنها ممکن است یک دانش آموز داشته باشند یا شخص دیگری را بشناسند که یک کار خوب برای شما ایجاد کند. آنها حتی ممکن است برای برگزاری یک شب کاری با دانشجویان دیگر برای همه آماده باشند . 

 

شماره 3 :

از رسانه های اجتماعی استفاده کنید

این کار را در اینستاگرام یا فیس بوک امتحان کنید. بطور میانگین هر پست توسط صدها نفر مشاهده می شود. فراموش نکنید که این افراد صدها دوست فیس بوک یا فالوور اینستاگرام نیز دارند که ممکن است برایان مناسب باشد . در صورت دستیابی همه افراد به دنبال کنندگان خود ، دستیابی به کل از این نظر به راحتی ممکن است از 10000 نفر هم بیشتر باشد! 

 

شماره 4 : 

آنلاین جستوجو کنید 

اگر در خارج از ایران زندگی می کنید حتی می توانید سایت های آنلاین دیگری مانند craigslist را برای یافتن اعضای باند امتحان کنید. اگر این کار را انجام دهید ، همیشه اطمینان داشته باشید که اثبات این را دارید که شخص همان کسی است که آنها می گویند هستند یعنی همان ادعایی راکه دارند باید بتوانند اجرا کنند و از آنها نمونه کار بخواهید ! 

فواید موسیقی درمانی

پیوستن به یک گروه بدون تجربه

اگر می خواهید یک مجموعه زنده عالی داشته باشید و نمی دانید چگونه یک گروه عالی را پیدا کنید ، ممکن است روند شما را به عنوان یک هنرمند کند کند. ما روشهای زیادی برای پیدا کردن نوازندگان در نزدیکی شما و دلایلی که اهمیت کار با آنها وجود دارد ، داریم.

اجرای با نوازنده ای که نواختن لحن یا متناقض با زمان بندی است ، فقط عاملی منفی در فکر و ذهن شما خواهد بود و در اکثر موارد شما را از لحن تنظیم و یا زمان خود خارج می کند و کار را خراب می کند . 

 

نوازندگان دوره ای 

قبل از ادامه ، مهم است که بدانید اگر گروهی ایجاد می کنید ، خودتان را به چه صورتی وارد می کنید.

آیا به دنبال یک گروه دائمی هستید (مانند Hayley Williams  در مقابل Paramore ) ، یا به دنبال این هستید که یک تکنواز باشید و یک گروه پشتیبان (مانند آریل لووین) داشته باشید؟

در دنیای موسیقی تفاوت زیادی وجود دارد – هر دو مزایا و اشکالاتی دارند و ما در مورد برخی از آنها با جزئیات صحبت خواهیم کرد. 

 

گیتاریست دوره ای چیست؟

گیتاریست های جلسه ای (یا هر نوازنده دوره ای برای آن موضوع) موزیسین هایی هستند که برای اجرای برنامه های ضبط یا اجرای زنده استخدام شده اند. آنها معمولاً عضو دائم یک گروه موسیقی یا گروه موسیقی نیستند.

آنها در پشت صحنه کار می کنند و بندرت به عنوان نوازندگان یا گروه های باند به ندرت به شهرت فردی می رسند.

با این حال ، نوازندگان جلسات برتر در صنعت موسیقی مشهور هستند و برخی نیز به صورت عمومی شناخته شده اند. مثلا شامل “The Wrecking Crew” و “The Funk Brothers” هستند که با Motown Records کار کرده اند. 

 

مزیت داشتن نوازندگان جلسه ای چیست؟ 

نوازندگان جلسه ای یا دوره ای فوق العاده هستند زیرا آنها غالباً نوازندگان حرفه ای هستند. بسیاری از آنها از پخش موسیقی برای افراد دیگر کمک می کنند.

وقتی نوبت به استفاده از نوازنده دوره ای می رسد ، خوب است زیرا همیشه می توانید یکی را برای پخش نغمات خود داشته باشید. منظور ما از این معنی این است که شما می توانید چندین گیتاریست ، درامر ، بیس و غیره داشته باشید.

فایده این امر این است که این احتمال را می رود که بدون یک گیتاریست  سرتان بی کلاه نماند و نوازنده جایگزین داشته باشید . اگر سه گیتاریست دارید که آهنگ های شما را می شناسند ، می توانید با همه آنها تماس بگیرید ، و بعید است که هر سه آنها نتوانند آن را بسازند .

با این حال ، اشکالاتی در داشتن نوازندگان جلسه ای یا دوره ای وجود دارد.

افرادی که با آنها وارد کار می شوید می دانند که آنها اعضای دائمی نیستند. این بدان معنی است که ممکن است در طولانی مدت تمایل کمتری به گروه دائمی داشته باشند. اگر خوب کار کنید ، آنها می خواهند با هم باشند !

مطمئناً باید اطمینان حاصل کنید که همه حقوق و مزایای آنها را به آنها پرداخت می کنید. این بدان معناست که انجام کارهای مختلف غیرقابل پرداخت دشوار است ، مگر اینکه نوازندگان شما بتوانند راهی را ببینند که در آن از بازی یا مجانی بهره مند شوند و سودی حتی در جهت معروف شدن و اجرای کارهای دیگر داشته باشند .

قبل از خوانندگی چه چیزی بخوریم و بنوشیم

مزیت داشتن اعضای گروه دائمی چیست؟

بهترین چیز در مورد داشتن اعضای دائمی این است که همه شما در آن هستید. این بدان معنی است که آنها ممکن است شما را در مدیریت گروه ، ایجاد شادی و رشد به عنوان یک نوازنده به شما کمک کنند . 

اگر آنها به همان اندازه حدود و خط قرمز های شما را بدانند و بر اساس آنها رفتار کنند ، به احتمال زیاد نسبت به حواشی شما نیز متعهد هستند.

با این حال ، اشکال در داشتن اعضای دائمی این واقعیت را شامل می شود که اگر یک عضو نتواند جادوگری یا کار خارق العاده یا شکوفایی جدید انجام دهد ، پیدا کردن شخصی برای پر کردن این شکاف سخت تر است.

اگر یک عضو از گروه شما خارج شود ، می تواند همه چیز را آشفته کند – ممکن است مجبور شوید مدتی کار اجرا را متوقف کنید تا اینکه شخص دیگری را وارد کنید. آنها باید همه آهنگ های شما را از ابتدا یاد بگیرند!

یک راه عالی برای برقراری تعادل با این کار داشتن اعضای دائمی و سپس داشتن “نوازنده پشتیبان” فقط درصورتی است که یکی از اعضا نتواند نمایش اجرای بزرگی را ارائه دهد که شما منتظر آن هستید . 

 

ادامه مقاله برای عزیزانی که در خارج از ایران زندگی می کنند

انجمن موسیقی دانان انگلیس

تعداد زیادی سایت دیگر وجود دارد که شما برای یافتن موسیقی و اجرا در انگلستان میتوانید استفاده کنید ، چند ین صفحه خاص را برایتان آماده کرده ایم که شامل موارد زیر است : 

 

شماره 1 : 

فیس بوک “نیازمندی موزیسین های انگلستان ” 

در فیسبوک انجمن و گروه UK Musicians Wanted انجمنی مختص فعالان موسیقی است و می توانید موزیسین ها را برای یک پروژه موجود پیدا کنید یا خود را در دسترس قرار دهید. 

انجمن موزیسین های UK می خواستند موزیسین های  انگلستان را به هم وصل کنند. تمرکز اصلی وب سایت آنها “در اینجا کلیک کنید” است که در آن می توانید انواع و اقسام سایر نوازندگان را ارسال یا مشاهده کنید . 

 

شماره 2 : 

Band Mix

Band Mix یک سرویس رایگان است که نوازندگان نزدیک را به آن مرتبط می کند. و میتوانید به هزاران نوازنده و گروه موسیقی به پیوندید! BandMix.co.uk بالاترین امتیاز و بزرگترین موزیسین ها را که نیازمند اجرا هستند و همچنین موزیسین ها را به صورت آنلاین طبقه بندی می کند. با هزاران نوازنده در منطقه شما ، هزاران فرصت برای مرتبط شدن دارید.

 

شماره 3 : 

به گروه من بپیوندید

وبسایت تیز لرن برای علاقمندان و موزیسین ها انجمن و گروهی اختصاص داده که میتوانند با هم تعامل داشته باشند و نیاز یک دیگر را برطرف کنند برای عضویت میتوانید به کانال تلگرام مراجعه کنید در اقدامات بعدی انجمن سایت و واتس اپ هو راه اندازی می شود . و این تالار گفتمانی است که هرکسی می تواند در مورد همه چیز در مورد موسیقی صحبت کند. همچنین فرصتی درخشان برای پیدا کردن سایر نوازندگان در سراسر ایران و جهان برای گروه و ساخت موسیقی است. 

 

همه اینها در همان هدف خدمت می کنند – برای اینکه بتوانید از افرادی خوش فکر که به دنبال تشکیل یک گروه زنده برای اجرای گروه هستند ، دوست شوید . 

 

بهترین اپلیکیشن ها برای پیدا کردن نوازندگان جهت اجرا کردن برای شما 

بهترین تپلیکیشن ها برای یافتن گروه موسیقی

برنامه های بسیاری در خارج وجود دارد که می تواند به شما در یافتن موزیسین برای همکاری با شما کمک کند. آنها همچنین می توانند به شما در دیدار با افراد صنعتی کمک کنند که ممکن است بتوانند حرفه موسیقی شما را به سطح بعدی برسانند!

 

شماره 1 : Sonicbids 

این یکی فضایی عالی ، تعاملی است که برای نوازندگان و پارامتر هایی که به آنها کمک می کند تا با یکدیگر همکاری کنند . اغلب آنها می توانند برای موزیسین های محلی جلسات جنجالی و مهیج  به وجود آورند.

این برنامه به نوازندگان جوان اجازه می دهد تا تجربه های بیشتری کسب کنند ، در معرض فعالیت حرفه ای قرار بگیرند و با سایر نوازندگان شبکه ارتباط برقرار کنند.

Sonicbids به افراد دیگر کمک می کند تا استعدادی را در این سیستم عامل پیدا کنند ، با آن نوازندگان در تماس باشند و از این طریق فرصت های اجرا را تبلیغ کنند.

علاوه بر این ، نوازندگان مستقل نیز می توانند با گسترش دهنده ها و مخاطبان دوست داشتنی ارتباط برقرار کنند تا حرفه های موسیقی خود را گسترش دهند. صنعت موسیقی یک صنعت رو به رشد است که در حال گسترش و دستیابی به مخاطبان روزافزون است. 

 

شماره 2 : Jambro 

Jambro به عنوان “Tinder for musicians” شناخته می شود ، هدف این برنامه بهترین راه حل ممکن برای موسیقی دانان در مواقعی است که اغلب به آنها داده نمی شود.

از آنجا که یکی از مهمترین موانعی که نوازندگان با آن روبرو هستند کمبود جا برای جمع شدن و پخش موسیقی است ، بنیانگذاران Jambro تصمیم گرفتند که به نوازندگان کمک کنند تا از این مانع بزرگ برآیند.

سازندگان این برنامه درباره هدف  پشت صحنه Jambro صحبت کردند. آنها گفتند که می خواهند موسیقی دانان محلی از منطقه امن خود خارج شوند و به عنوان جامعه ای که موسیقی را دوست دارد و ایجاد می کنند ، جمع شوند.

Jambro  برای استفاده بسیار آسان است – چه شما یک گیتاریست ، خواننده یا پیانیست یا غیره باشید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در برنامه جستجو کنید تا سایر نوازندگان را در مجاورت خود پیدا کنید. 

 

شماره 3 : Indaba Music 

این برنامه بیشتر شبیه یک انجمن آنلاین است که نوازندگان ، ناشران عمومی عمومی و ایستگاه های رادیویی را با هم جمع می کند. این یک بستر عالی برای همکاری نوازندگان جدید و قدیمی است. می توانید روی ضبط موسیقی کار کنید و با متخصصان موسیقی و طرفداران به طور یکسان تعامل برقرار کنید.

کاربران این برنامه همچنین در تلاش برای ایجاد موسیقی با افرادی در سراسر جهان که علایق مشابهی دارند ، می توانند آهنگهای جدیدی اضافه کنند یا از طریق برنامه های موجود کار کنند. 

 

شماره 4 : GigTown 

GigTown با فراهم کردن فرصتی برای نوازندگان برای ایجاد کردن بازار خود در یک مرحله گسترده ، موزیسین ها ، سالن ها و برنامه ریزان یک مهمانی را با هم جمع می کند.

قدرت و نقاط قوت واقعی این اپلیکیشن در قابلیت اتصال به موسیقی ، طرفداران و سالن های درخشان است. با استفاده از گزینه جستجوی پروفایل های نوازنده ، این برنامه راهی عالی برای برقراری ارتباطات فراتر از دنیای موسیقی در حال حاضر ایجاد شده است.

برنامه به نوازندگان اجازه می دهد تا آهنگ های صوتی ، اجرای ویدیو و اطلاعات شخصی را بارگذاری کنند. علاوه بر کمک به ارتقاء خود ، آنها را با سایر هنرمندانی که علاقه های مشترکی با هم دارند ، ارتباط می دهد. 

 

شماره 5 : BandFriend 

این برنامه یک راه جدید را برای نوازندگان محلی فراهم می کند تا با فراهم کردن فرصتی عالی برای همکاری در کنار هم ، آنها را به همکاری با موسیقی محلی بسپارید. برنامه مکان شما را تشخیص می دهد و مسابقات احتمالی را که با مهارت ها ، علاقه ها و سبک های موسیقی مورد علاقه خود به اشتراک می گذارد ، به شما نشان می دهد.

حتی اگر شما در یادگیری یک ساز مبتدی هستید و یک هنرمند جوان در آینده هستید ، این برنامه هنوز هم به شما امکان می دهد تا برای مطالعه و یادگیری ساز با هم ارتباط برقرار کنید.

BandFriend همچنین دارای SoundCloud و YouTube است که به نوازندگان اجازه می دهد استعداد خود را به صورت آنلاین نشان دهند. همچنین می توانید در تلاش برای کمک به شما در یافتن یک مسابقه مناسب ، فیلم ها را تماشا کرده و به آهنگ های هنرمندان دیگر گوش دهید . 

 

آیا تاکنون با سایر نوازندگان اجرا کرده اید؟ چطور آنها را پیدا کردید ؟ دوست داریم در نظرات زیر از شما درباره آنها بشنویم ! 

تیز لرن

مطالب مرتبط

8 دیدگاه‌

 1. yasin گفت:

  من نوازنده سازه کوبه ای هستم از اول تا اخر مقاله رو خوندم ولی هیچی دستگیرم نشد. من داخل ایران هستم. سه ساله دنبال یک بند میگردم که بتونم باش همکاری کنم ولی متاسفانه پیدا نمیشه که نمیشه به من کمک بکنید

  • محمدمهدی گفت:

   سلام ممنونم که وقت گذاشتی ، نوشته یه مقدار ایرادات نگارشی داره ، ببینید توی این مقاله هم گفته شد که مثلا چطور از شبکه های اجتماعی استفاده کنید و… ولی چیزی که هست بسترش توی ایران به اون صورت که باید باشه نیست مگر اینکه از اساتیدی که کلاس های آموزشی دارند کمک بخواید چون با هنر جو هاشون بیشتر در ارتباط هستن
   توی این مقاله نرم افزار های خارجی و بستری که اونها برای کار دارند معرفی شد ..
   سایت تیز لرن هم قصد دارد انجمن و گروهی به این منظور ایجاد کند اما مشکلی که هست هنوز متقاضیان زیادی در خواست ندادند یا شاید به دلیل تازگی فعالیت ما باشه ، اینستاگرامتون رو دیدم ، خیلی خوب هست که اخیرا پیشرفت خوبی اشتید

   از عزیزانی که نوازنده هستند و دنبال یک بند هستند لطفا زیر این مقاله اطلاع بدهند و محل سکونت خود و مختصر اطلاعات خود رو بگذارند ، تا گروه رو بهشون معرفی و ، به صورت ایمیل هماهنگی های لازم رو خدمت دوستان اعلام میکنم

  • پری گفت:

   سلام منم دنبال ی بند میگیردم ولی کسی نیس بیاد باهام همکاری کنه.میای شما و چن نفر دیگه ی گروه موسیقی تشکیل بدیم؟

 2. عباس کریمی گفت:

  سلام‌مدرس حرفه تمبک و سنتور هستم و گوش موسیقی یایی قوی دارم و باعث شده ملودی و اهنگ های رو‌میشنوم بی نت میزنم کلاسیک پاپ و سنتی ،
  سازهای دیگه رو هم توانایی نواختن دارم ،پیانو گیتار و …
  جهت همکاری با بند و‌گروهاا هستم‌

  • محمدمهدی گفت:

   سلام ممنونم از شما ، اگر از دوستان درخواست داشتن شمارو معرفی میکنیم . چه بهتر که اگر ویدیویی از نوازندگی و… دارید هم به ما معرفی کنید

 3. پری گفت:

  سلام
  من میخوام ی گروه موسیقی تشکیل بدم
  کسی هست بیاد باهم همکاری کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *